Forum

Tako to rade komsije - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-09-2014, 18:01   #16
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 159
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Tako to rade komsije

Možda ide na foru...
Prvo te subvencionišu da se razmahneš, roknu namete na vape i deru dok si živ. Nije to ni tako glupo.

A što se tiče samih aroma, dok se ne pojave na forumu da dele free samplove, za mene ne postoje!
Šalu na stranu, što bih uopšte naručivao te arome pored svih proverenih i super proizvođača? Neće to da leti kod mene...
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-09-2014, 20:15   #17
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,380
Pohvaljen: 1,193
Nivo reputacije: 263
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Pukovnik objasnio to što sam i ja rekao. Da je firma iz Srbije koju sam pomenuo imala vezu u vlastima ili kintu da podmaže gde treba, i oni bi dobili subvencije... A znamo kakvu robu prodaju.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-09-2014, 01:33   #18
Nez
Senior

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 753
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 46
Nez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od chikavili Vidi poruku
Hmmm, omasili ste poJentu. Bole me uho za njihove tecnosti, meni je fascinantno da kod njih takva firma dobije donaciju od drzave, a kod nas...

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk
Pa dobiće i kod nas ako dođu sa pogonom za proizvodnju i otvore se sa donacijom nadležnom državnom službeniku koji donaciju distribuira dalje kome treba da distribuira. Slijedi priča o subvencijama za zapošljavanje i 9000 eura po svakom zaposlenom. Šifra Todorić.

Međutim ako neki domaći preduzetnik pokrene proizvodnju on neće dobiti ništa a čip raste. Jer ovdje se sve sem uspjeha domaćeg čovjeka prašta
I na kraju. Kakvi smo bolje da niko od naših i ne pokreće ništa ovoga tipa. Ima momentalno da mu se nakače dežurni pljuvači i osporivači kvaliteta.

.....
Nez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:19 sati.