Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-09-2020, 20:34   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 616
Pohvaljen: 1,672
Nivo reputacije: 298
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Freemax maxus 200w

Freemax maxus colors:

- Green/Red
- Red/Blue
- Blue/Yellow
- Black/Orange
- Yellow/Black
- Orange/Green

Specifications:

- Size: 135mm x 28mm x 52.4mm
- Output voltage: 0.7 - 8.4V
- Charger: 5v/2A
- Output modes: Power/VPC/Bypass/Tc Ti/Tc Ss/Tc Ni/TCR
- Output wattage: 5-200w
- Battery: Dual 18650 or single 18650 - Smart load tech

In the box:

- Freemax Maxus 200w
- Freemax M pro 2 tank Resin edition (M2 mesh coil 0.2ohm)
- Extra Freemax M1 mesh coil 0.15ohm
- Extra replacement glass 5ml
- Extra o ring
- Type c usb cable
- Warning card
- Warranty card
- User manual

Freemax maxus komplet dolazi u lepom pakovanju, u pakovanju pored atomizera i moda dobijate dodatni grejac i dodatni stakleni tank. Ovaj komplet se sastoji od maxus 200w moda i freemax m pro 2 sub ohm tanka. Sto se tice dizajna moram da priznam da mi se bas svidja kako su odradili ovaj komplet, nekako izgleda drugacije, najvise atomizer. Dimenzije kompleta su 135mm x 28mm x 52.4mm.

Atomizer:

Freemax m pro 2 tank je atomizer koji je 25mm u precniku, a visina ovog atomizera je 59.85mm sa drip tipom. Sto se tice dizajna ovog atomizera meni se licno dizajn svidja jer je drugaciji od ostalih atomizera. Kvalitet izrade atomizera je dobar, sve je kako bi trebalo da bude i nemam na sta da se zalim. Od detalja na ovom atomizeru imamo lepe detalje na top capu i na prstenu za vazduh, na top capu se nalazi "Freemax", a sa donje strane atomizera imamo standardne informacije.

Atomizer dolazi sa jednim drip tipom, drip tip je interesantan i prati boje na atomizeru sto mi se svidja. Drip tip je okej za koriscenje, ali drip tip ima dva o ringa i ovde ne mozete da koristite standardne 510 ili 810 drip tipove.
Ispod drip tipa se nalazi top cap, a ispod njega imamo obelezeno gde top cap treba da se gurne kako bi ste sipali tecnost u atomizer. Kada gurnete top cap mozete da vidite rupu gde se sipa tecnost i ovde se tecnost sipa relativno lako. Za sada ovaj sistem radi sasvim korektno i nisam imao nikakvih problema ovde.

Sto se tice kapaciteta, u pakovanju dobijate dva tanka u zavisnosti koju verziju kompleta kupite. Ovde je dostupan obican tank i kapacitet ovog tanka je 2ml sto je za mene malo. Takodje dostupan je i bubble tank i kapacitet sa ovim tankom je 5ml sto je dosta bolji kapacitet po mom misljenju.

Uz atomizer se dobijaju ukupno dva grejaca, jedan grejac ce biti u atomizeru, a drugi grejac ce biti u pakovanju. Grejac koji dobijate u atomizeru je M2 mesh grejac koji ima otpor 0.2ohm, a grejac koji dobijate u pakovanju je M1 mesh grejac koji ima otpor 0.15ohm.
Na bazi se nalaze detalji za lakse podesavanja vazduha i vazduh se ovde podesava veoma lako. Na prstenu za vazduh imamo dva slota za protok vazduha i sta podesite na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani.

Mod:

Freemax maxus 200w mod je interesantan mod po meni. Dizajn moda je po meni lep, kao sto sam mnogo puta rekao licno volim ovakav dizajn moda. Mod je malo vecih dimenzija, ali po meni udoban za koriscenje, kvalitet izrade je okej i nema ostrih ivica. Od detalja na modu sa jedne strane se nalazi "Freemax" i sa zadnje strane "Maxus 200w". Ovo je mod koji radi sa dve 18650 baterije ili sa jednom 18650 baterijom sto je vrlo lepo po meni.

Sa gornje strane moda se nalazi konekcija i ovde su navoji dobri, nisam imao nikakvih problema, a pin je pozlacen i samopodesavajuc. Konekcija je blago podignuta sto mi se svidja jer se mod nece guliti sa gornje strane od atomizera.
Sa jedne strane moda se nalazi poklopac za baterije, a on stoji u mestu uz pomoc magneta. Na donjoj strani poklopca se nalazi slot pa mozete noktom lako da skinete poklopac. Sto se poklopca tice postoji mali luft sto je za mene zamerka, odnosno poklopac moze prstom da se pomera gore dole. Kada skinete poklopac za baterije mozete da vidite trakicu sto je odlicno jer mozete lakse da izvadite baterije iz moda. Ovaj mod se razlikuje od drugih modova po tome sto ovaj mod moze da radi sa samo jednom ili dve baterije sto je odlicno po meni jer ponekad moze biti jako korisno ubaciti jednu bateriju u mod dok cekate da se dve baterije napune. Takodje ovde ne morate da vodite racuna kako ubacujete baterije u mod, odnosno mozete da okrenete baterije bilo kako i da ih ubacite u mod.

Sa prednje strane moda se nalazi prekidac, ekran, usb port i plus i minus dugmici. Prekidac na ovom uredjaju nije veliki ali je kliktav i radi jako lepo, dugmici takodje rade bez ikakvih problema. Ovaj uredjaj ima usb c port sto je odlicno. Ekran na ovom uredjaju nije u boji, ali je sasvim okej osvetljen i sve se lepo vidi na ekranu.

Uredjaj mozete da upalite odnosno ugasite kada kliknete 5 puta na prekidac. Kada upalite uredjaj u power rezimu rada na ekranu mozete da vidite sledece:

- Power
- Indikator baterije
- W
- Puffs
- Ohm
- V

Kada kliknete 3 puta na prekidac ulazite u meni, a u meniju imate sledece:

- Mode (Power, VPC, Bypass, Tc Ti, Tc Ss, Tc Ni, TCR)
- Set (Timeout, Coiltest, Puff, Time, C/F, Reset)
- Info (Battery, version, Temp)
- Exit

Uredjaj mozete da zakljucate kada zadrzite plus i minus dugme, na isti nacin uredjaj mozete da otkljucate, a kada je uredjaj zakljucan ne mozete da koristite plus i minus dugmice, a mozete da parite.

Moje misljenje:

Dizajn kompleta se meni licno svidja, dosta mi se svidja izgled atomizera, a oblik moda mi se takodje dosta svidja, volim ovakve modove. Pakovanje je sasvim okej, dobijate dva grejaca i dva tanka sto je okej po mom misljenju.
Drip tip koji stize na atomizeru je okej za koriscenje i svidja mi se, ali ovde ne moze da se koriste standardni 510 ili 810 drip tipovi sto je mana. Punjenje odozgo za sada radi bez problema i tank moze da se napuni brzo i lako. Kapacitet atomizera je 2 ili 5ml, meni licno vise odgovara 5ml i tako je kapacitet odlican. Grejaci se menjaju lako, navoji su dobri. Vazduh se takodje lako podesava. Sto se rada atomizera tice, atomizer radi odlicno za sub ohm tank. Od mnogih sub ohm tankova koje sam probao uvek najvise volim da korsitim freemax sub ohm tankove zbog njihovih mesh grejaca, licno veoma volim kako njihovi mesh grejaci radi i aroma na ovom atomizeru je odlicna po mom misljenju.
Sto se tice moda, mod je veoma udoban za koriscenje ali je vecih dimenzija, tako da ako volite ovakve modove bice vam udoban za koriscenje. Prekidac radi dobro i za sada nisam imao nikakvih problema sa prekidacem. Ekran ovde nije u boji ali je lepo osvetljen i sve se vidi na ekranu dobro. Takodje ovde imamo usb c port sto je odlicno. Mana koju bih izdvojio kod moda je to sto vratanca za baterije imaju lufta pa to ume da nervira. Baterije se lako vade i stavljaju u mod. Ovaj mod je poseban po tome sto mozete da ubacite bilo kako baterije, ne treba da vodite racuna kako ubacujete baterije, a takodje je odlicno i to sto mod moze da radi sa samo jednom baterijom. Sto se rada tice, nema nikakvih problema sa modom, koristim mod svakog dana vec neko vreme i mod radi sasvim korektno. Sto se tice preporuke ukoliko volite sub ohm tankove za ovaj tank ide preporuka, a sto se moda tice mislim da je mod dobar ako vas ne nervira poklopac za baterije.

Mane:

- Ne mozete da koristite standardne 510 ili 810 drip tipove
- Poklopac za baterije ima lufta

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade moda i atomizera
- Udoban drip tip
- Kapacitet od 5ml
- Lako se sipa tecnost
- Svidja mi se dizajn kompleta
- Odlicna aroma
- Mod je udoban za koriscenje
- Ne mora se voditi racuna kako se stavljaju baterije u mod
- Trakica za lakse vadjenje baterija
- Mod moze da radi sa jednom ili sa dve baterije
- Mod radi veoma dobro
- Usb c

Uredjaj se moze kupiti ovde:
Kod:
https://www.freemaxvape.com/product/maxus-200w-kit/

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:04 sati.