Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-10-2018, 21:23   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 454
Pohvaljen: 760
Nivo reputacije: 163
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Joyetech RunAbout

Joyetech RunAbout dolazi u par kombinacija:

- Oak texture
- Riva
- Red wood
- Black wood
- Marble
- Zebra

Specifikacija:

- Size: 117.0*30.5*15.5 mm
- Weight: 77.5g
- Battery capacity: 480mAh
- E-liquid capacity: 2.0ml
- Mode: constant voltage output

U kutiji:

- RunAbout
- 2 pod-a
- Usb kabl
- Garancija
- Uputstvo za upotrebu

RunAbout je novi pod sistem od joyetech-a. Dolazi u nekoliko interesantnih kombinacija. Vrlo je interesantnog oblika, a kako kaze proizvodjac inspirisan je izgledom jahte, tako da je oblik prilicno jedinstven, pa ce se ovakav izgled nekom svideti, a nekom nece. Sto se udobnosti tice zbog ovog oblika, prilicno je udoban, prilicno fino legne u ruci.
S obzirom da je ovo pod sistem, prilicno je zgodan za nosenje, staje lagano u dzep, a tezak je svega 80ak grama. Deluje prilicno kvalitetno za jedan pod sistem, ne znam tacno koji materijal je koriscen za izradu, nisam mogao da pronadjem tacnu informaciju, ali nije u pitanju plastika.

Pa da pocnemo od pod-a, sa donje strane pod-a se nalazi naravno konekcija, kada uredjaj stigne tu ce biti zalepljen stiker kako se ne bi slucajno aktivirao, tako da pre upotrebe treba da se skine stiker, zatim na delu koji se ne vidi kad je pod ubacen u uredjaj se nalazi na jednoj strani mesto gde se u pod sipa tecnost, a sa suprotne strane se nalazi slot gde prolazi vazduh i ide do grejaca, takodje pod jedino ovde vuce vazduh, a rupica nije mnogo velika sto je dobro za pod sistem. Ovde postoji cep koji se nalazi preko rupice za tecnost pa kako bi se sipala tecnost u pod mora da se izvuce cep, rupica za sipanje tecnosti je taman tolika da u nju moze da stane vrh gorila bocice, sve vece od toga nece stati i nece moci da se napuni pod. Cep ne moze sam da se slucajno otvori zato sto ce ga uredjaj pritisnuti od spolja, a i bez toga sasvim okej stoji u mestu. Na usniku se nalazi jedna rupica gde ce prolaziti para, a sam usnik je sasvim okej. Kapacitet poda je 2ml, a u kutiji se dobija jos jedan rezervni pod. Kapacitet pod-a je vrlo dobar, ako uzmemo u obzir da se ovde koriste tecnosti sa malo vise nikotina pa se necete non stop pariti.
Kada se sipa tecnost u pod, preporuka je da se ceka barem 10 minuta da grejac lepo upije tecnost i da ne bi doslo do zagorelog ukusa jer ako slucajno dodje do toga pod ce biti neupotrebljiv i moze da se baci, tako da obavezno sacekati desetak minuta.
Grejac koji se nalazi u pod-u ima 1.2ohm otpor.

Sam uredjaj, kao sto sam vec rekao izgleda dosta kvalitetno, a od detalja na uredjaju se nalazi na gornjoj strani gravura "Joyetech", a sa suprotne strane se nalazi gravura "RunAbout". Na gornjoj strani uredjaja se nalazi slot gde ulazi pod, u slotu se takodje nalazi konekcija, ovde ne postoje nikakvi magneti, a pod sasvim lepo stoji u mestu i nema sanse da slucajno ispadne ili se pomeri. Pod moze da se ubaci bilo kako u slot, to jest ne mora da se vodi racuna gde ce vazuh biti okrenut zato sto se na uredjaju na obe strane nalaze rupice pa ce vazduh prolaziti kako god se stavi pod jer ce se jedna rupica na uredjaju uvek gadjati sa rupicom na pod-u.

Sledece sto se vidi na modu je prekidac, usb port, a odmah ispod usb porta se nalazi led svetlo.
Dakle da bi parili na ovom modu potrebno je koristiti prekidac svaki put. Prekidac nije previse kliktav ali radi vrlo fino, takodje prekidac strci pa ga nije tesko pronaci na modu, ni jednom nije bilo miss fire-a, ja do sada nisam imao problema.
Usb port se koristi za punjenje baterije, uredjaj koristi ugradjenu bateriju, baterija ima kapacitet od 480mah, pa ako se koristi tecnost sa vise nikotina, baterija bi trebalo da istraje ceo dan jer se uredjaj nece koristiti neprestano, mada uvek je fino imati sto vise kapaciteta.
Na uredjaju se nalazi led svetlo i to na donjoj strani moda, u prekidacu, a takodje kad je uredjaj podesen da se led diode pale moci ce da se vidi i svetlo u pod-u pa ce se samim tim lakse videti preostala tecnost u pod-u. Dakle svetlo moze da stoji upaljeno a moze i da se ugasi. Takodje ovo svetlo je indikator baterije pa ce svetlo nakon svakog pritiska na prekidac pokazati koliko je baterija napunjena i to kad je baterija puna svetlo nece treperiti, a kako se baterija prazni svetlo ce svetliti sve brze i brzi dok se uredjaj ne isprazni. Ako je podeseno da svetlo ne svetli kad parite, takodje posle svakog povlacenja ce svetlo pokazivati koliko vam je baterije preostalo.
Ovaj uredjaj ima konstantni rezim rada, odnosno uvek ce izbacivati istu snagu i nije bitno da li je baterija puna ili je na 50 posto napunjenosti, ovo se meni licno mnogo vise svidja od opadajuceg rezima rada.

Ovaj pod sistem je vrlo jednostavan za koriscenje, pali se na pet klika na prekidac, a na isti nacin se uredjaj i gasi. Kad je uredjaj upaljen postoji mogucnost da se podesava led svetlo, moze da se izabere izmedju nekoliko boja u kojima ce svetlo svetleti, a takodje moze svetlo i da se ugasi ukoliko se nekome vise svidja da pari bez da uredjaj svetli.
Da bi podesavali led svetlo potrebno je kliknuti na prekidac 3 puta i zatim klikom na prekidac mozemo da menjamo boje ili ugasimo svetlo.
Moze se izabrati izmedju sledecih boja:
- Crvena
- Zuta
- Zelena
- Plava
- Indigo
- Bela
- Ljubicasta

Naravno ovde postoje neke zastite, a to su:

- Ako se drzi prekidac duze od 15s mod ce prestati sa radom
- Zastita od prepunjavanja baterije
- Zastita od kratkog spoja
- Zastita da se baterija ne isprazni previse

Kako uredjaj radi i kakav je za koriscenje:

Prvo da krenemo od oblika, malo je drugaciji od ostalih pod sistema, sto ce se nekom svideti, a nekome nece, meni licno se svidja, udoban je za ruku, a i prekidac nije tesko pronaci na uredjaju.
Ako volite diode, ovde mozete da se igrate i menjate boju svetla, ja licno volim da koristim uredjaj bez upaljenog svetla, a svidja mi se sto svetlo ostaje kao indikator baterije jer mi je to dosta bitno, pa je ovo svakako dobro po meni, ali ako neko ne voli da uredjaj svetli neka uzme u obzir da cak i kad ugasite svetlo uvek ce svetleti kad pustite prekidac da pokaze koliko je baterije preostalo.
Ono sto je najbitnije ovde je protok vazduha koji je dobar po mom ukusu i drago mi je sto ovde nema previse vazduha, nije ni previse tesno ali je za nijansu tesnije nego kod ruze koju koristim na dve otvorene rupice, tako da ovo kod mene moze da prodje.
Po meni je takodje dobro to sto uredjaj radi u konstatnom rezimu rada, ja licno vise volim tako, sto ne mora da znace da i ostali vole.
S obzirom da sam vec nekoliko puta napunio pod, jednom se desilo da je kratko zagrgoljio sto se da lako resiti tako sto se visak tecnosti istrese, ali mislim da je do toga doslo zato sto sam napravio veliki pritisak bocicom, ali svakako uzmite u obzir da bocica mora da ima manji vrh kako bi napunili pod, pa ovo moze biti zamerka.
Aroma i throat hit, ja koristim parliament kao glavnu tecnost, ali nisam hteo da je koristim ovde zato sto je u pitanju pod sistem koji ne moze da se meri sa atomizerom koji koristim svakodnevno, tako da sam ovde koristio drugu tecnost, kupovnu tecnost koju ne koristim svakodnevno i prilicno sam zadovoljan samim intenzitetom arome, a tecnost je sa 8mg nikotina i sa 24mg nikotina. Throat hit je takav da sa 8mg nema nekog throat hita dok mi je sa 24mg odlicno, sto je i poenta ovog sistema, trebalo bi da se povuce par puta i to je to. Kolicina pare odlicna za pod sistem i pare ima mnogo vise nego sto ima kod obicne cigarete sto je vrlo lepo. U svakom slucaju po meni uredjaj ima samo jednu manu, to sto je rupica mogla biti za nijansu veca, a ostalo je sve uglavnom subjektivno. U svakom slucaju uredjaj je vrlo dobar kako za pocetnike koji zele da koriste nic salt tecnosti, a i za naprednije korisnike kojima je potreban uredjaj da na brzinu zadovolje zelju za nikotinom.

Kod:
https://www.joyetech.com/online/joyetech-runabout-kit.html

shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:17 sati.