Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-05-2019, 20:23   #106
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 175
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 68
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Koji punjac kupiti?

Ja volim integrisane.Imam 4 komada malih za u džep kada izlazim.Uzeću sada Cuboid mini od 2400mah integrisanu,akcija neka oko 13$.

EDIT
Unimax od 2200mah mi izgura 6 sati minimum kada sam van kuće i to ga baš cedim.
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2019, 20:25   #107
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 363
Pohvaljen: 408
Nivo reputacije: 76
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

a dobro to jeste ali mislim na brzi izlazak iz kuće, moram do grada da završim nešto, na kafu, do drugarice bla bla uvek spremno par komada napunjenih

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2019, 20:36   #108
Mejden
Iskusan član

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 169
Pohvaljen: 114
Nivo reputacije: 28
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@CatVape da ok je to, al ja nešto mnogo tripujem, neznam dal je to dobro ili loše, šalim se, mislim svako zna i pazari po svom nahodjenju i potrebama, i to je Ok!, ja retko idem na kafu, kad negde odem ja odem da se usvinjim što nije za pohvalu, ali retki su ti trnutci sada, više me radi priroda ono zelenilo oko tebe, pa realan CO2, i neka šetnja, i još ako ima neke akcije sa roštiljom to je pun pogodak. Pa možda neka voda, šator, vikendica..
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2019, 20:40   #109
CatVape
Senior

CatVape's avatar

CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

da se razumemo ja sam fan prirode redovna na planinarenjima, pored vode, generalno obilazak srbije, šume itd i da, najbolje je imati spremne 18650 i ćao ali nekad prosto moram da skočim negde neplanirano i ako mi baterije nisu pune nema problema ove rešavaju posao

Zahvalili :
Staro 07-05-2019, 20:45   #110
Mejden
Iskusan član

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 169
Pohvaljen: 114
Nivo reputacije: 28
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

@CatVape znači ti si moj čovek, ovde ti je kod izobilje svega prirodnog, i ako nisi obišla ovaj kraj, znači, to te čeka, al aj sad smo malo mnogo off sa teme, izvinjavam se modovima, čujemo se mi na pp, ili preko naših dobro poznatih drugara i kolega, ili da predjemo u neku temu koja ovo podržava. Da da, znao sam to!
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2019, 20:50   #111
CatVape
Senior

CatVape's avatar

jesmo mnogo otišli u off izvinjavam se nastavićemo na drugom mestu

Zahvalili :
Staro 16-05-2019, 10:28   #112
Duca
Senior

Duca's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 254
Pohvaljen: 205
Nivo reputacije: 58
Duca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosi

Trebao bi mi punjac za AA Enelop. Gde i koji možete da preporučite?
Izvinjavam se sto je u pitanju nevaperska oprema.

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Duca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2019, 10:44   #113
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 36
Pohvala: 1,309
Pohvaljen: 784
Nivo reputacije: 139
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

@Duca AA baterije mogu da se pune na nekim ako ne i svim nitecore punjacima. Ako ti bas treba namenski imam ja jedan Varta visak pa posalji podatke

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2019, 10:53   #114
Duca
Senior

Duca's avatar

Duca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosi

Hvala!!!

Požar privremeno ugašen zahvaljujući kolegi @oliverbanjas, ali i dalje bi mi bio od koristi
savet koji bi punjac valjalo kupiti. Pazario sam neki japcel sa nkon-a, ali se paket po svoj prilici negde zagubio.

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Staro 16-05-2019, 11:26   #115
st.gandra
Senior

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
Godine: 41
E-cig: iPV5 Taifun GT3
Pohvala: 814
Pohvaljen: 477
Nivo reputacije: 79
st.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosi

Ja punim na Liitokali 404 sve i AA, AAA, 18650. Dobro radi i nije skup.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-05-2019, 17:09   #116
Duca
Senior

Duca's avatar

Nikako da stignem da se zahvalim @oliverbanjas na punjacu koji mi je poslao i pride platio poštarinu. Jos jednom HVALA @OLIVERBANJAS!!!

I da dodam-danas stigao Japcel sa Nkon-17 dana na carini.
Kupljeno 19. 04, poslato 20. 04, pojavio se na carini 03. 05, danas stigao kod mene. Nasa pošta dodelila status vrednosnog pisma i dala broj za pracenje koji sam video tek po urucenju paketa.

-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:48 sati.