Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-07-2017, 13:28   #46
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 230
Pohvaljen: 185
Nivo reputacije: 64
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Novo - DIY Vaporever

Tribeca odlična skoro svaki dan ode jedan tank misim da je duvan karamel i verovatno vanila na 2% perfecto
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2017, 14:09   #47
klaudesque
Iskusan član

klaudesque's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Ego One Mega / Asvape Cobra
Pohvala: 205
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 26
klaudesque je na dobrom putuklaudesque je na dobrom putuklaudesque je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Chelios Vidi poruku
Tribeca odlična skoro svaki dan ode jedan tank misim da je duvan karamel i verovatno vanila na 2% perfecto
Hvala.
Jesi li kojim slučajem probao Halo Tribecu? Ostala mi je u lepom sećanju, pa zato pitam liči li.
klaudesque nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2017, 14:21   #48
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Nisam halo probao
Zahvalili :
Staro 26-07-2017, 21:10   #49
misko2109980
Iskusan član

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 9
Pohvaljen: 38
Nivo reputacije: 14
misko2109980 je na dobrom putumisko2109980 je na dobrom putumisko2109980 je na dobrom putumisko2109980 je na dobrom putumisko2109980 je na dobrom putu

Probao sam i Halo Tribecu tecnost i aromu,potpuno isto a sto se ukusa tice nekom smrdi a nekom je ok,ja imam vise od pola flasice oko 7ml i mislim da je necu koristiti vise
misko2109980 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2017, 21:23   #50
klaudesque
Iskusan član

klaudesque's avatar

klaudesque je na dobrom putuklaudesque je na dobrom putuklaudesque je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od misko2109980 Vidi poruku
Probao sam i Halo Tribecu tecnost i aromu,potpuno isto a sto se ukusa tice nekom smrdi a nekom je ok,ja imam vise od pola flasice oko 7ml i mislim da je necu koristiti vise
Zahvaljujem.
Staro 26-07-2017, 22:33   #51
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 725
Pohvaljen: 309
Nivo reputacije: 58
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Samo da pohvalim aromu Tribeca jedna od najomiljenijih duvanskih fina i diskretna za moj ukus

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2017, 23:47   #52
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 297
Pohvaljen: 603
Nivo reputacije: 164
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Kad neko napise "duvanska" aroma, odmah se setim suve smokve, suve sljive, suvog grozdja, lovora itd. Inace, kad me neko pita za "duvansku" aromu kakva je, obicno kazem, neko cvece sa primesama vanile, karamele, mentola u slucaju da ne detektujem smokvu, sljivu itd.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-07-2017, 05:16   #53
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 77
Pohvaljen: 264
Nivo reputacije: 68
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Tribecu tamanim 1-2 meseca, tj, cim se pojavila.
Fenomenalno.
Ko ne voli taj ukus na 1-1.5% max, prava cigareta, diskretno, nenapadno, neutralna.
Od 1.5-3% to je to, ubija, dok ako idete na 5% sto je preporuka proizvodjaca za max, mislim .....
Ko voli duvan, obavezno pa ako se nekome ne svidi ukus, najmanji problem razblaziti na 1-1.25% i dobiti skoro cigaretu sa kioska.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 17:51   #54
klaudesque
Iskusan član

klaudesque's avatar

Hvala svima. Kolegi misko2109980 me je iznenadio i poslao Tribecu i Vanill(a) Ice Cream Cake (i još ponešto) da probam. Hvala, hvala!

Javno da kažem da mi je misko2109980 rekao da smutim Tribecu na 5%. Da znate ko je kriv ako se ne javim više...
Zahvalili :
Staro 12-08-2017, 17:10   #55
klaudesque
Iskusan član

klaudesque's avatar

Probao Tribecu najzad.
E sad, ne znam da li je zbog mog predoziranja RY4 Double-om ili šta već, ali ja nisam uspeo karamelu i vanilu da nadjem u njoj. Kada se dovoljno razblaži ima srednje težak duvanski miris/ukus koji mi je super legao.
U većoj koncentraciji, ima nekih biljnih nota koje su mi bile malo strane. Još nisam odlučio da li mi se svidjaju.

U pravu ste svi koji kažete da liči na pravu cigaretu kada se ubode procenat. Nisam još probao ništa sličnije.

Miško, hvala još jednom.
Staro 12-08-2017, 17:47   #56
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 166
Pohvaljen: 588
Nivo reputacije: 113
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Ma ne želim pravu cigaretu, nikako. Uzeo sam i ja danas Tribecu, bočica miriše na "lepljive čarape" kažu moji, vanilu i karamelu ni ja ne osećam, ali aroma mi se baš dopada. Probao sam ovu tečnost sa 5% i 1,5% arome, zahvaljujući kolegi @nirvana, zamisao mi je da moj mix ide na 2,5%.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2017, 18:04   #57
klaudesque
Iskusan član

klaudesque's avatar

Citat:
Originalna poruka od BoT_SD Vidi poruku
Ma ne želim pravu cigaretu, nikako. Uzeo sam i ja danas Tribecu, bočica miriše na "lepljive čarape" kažu moji, vanilu i karamelu ni ja ne osećam, ali aroma mi se baš dopada. Probao sam ovu tečnost sa 5% i 1,5% arome, zahvaljujući kolegi @nirvana, zamisao mi je da moj mix ide na 2,5%.
Nisam ni ja mislio da želim "pravu cigaretu", ali ova mi se svidela.
Da sam ovo imao kada sam počinjao sa parenjem, lakši bi mi život bio.
Staro 12-08-2017, 20:22   #58
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 166
Pohvaljen: 588
Nivo reputacije: 113
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Mislim da ni jedna tečnost ne može da simulira pravu cigaretu... Taj smrad je neponovljiv...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2017, 23:31   #59
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Može,čini mi se inawerin absolute je imao ukus kao da si lebom omazao pepeljaru,grozota
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:16 sati.