e-cigSerbia Forum

e-cigSerbia Forum (https://www.e-cigserbia.com/index.php)
-   Umbrella Ekocigarete (https://www.e-cigserbia.com/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Slavimo 11. rođendan - 20% popusta na kompletan asortiman (https://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=52157)

Umbrella Ekocigarete 24-11-2021 19:36

Slavimo 11. rođendan - 20% popusta na kompletan asortiman

https://umbrellashop.rs/media/wysiwy...-rodjendan.jpg

Pridružite nam se u proslavi našeg 11. rođendana! letsparty letsparty letsparty
Svi proizvodi iz našeg asortimana su sniženi 20% 25.11. u svim našim radnjama i na našem sajtu.

BobanNB 26-11-2021 16:13

Re: Slavimo 11. rođendan - 20% popusta na kompletan asortiman

Само да вас похвалим за попуст поводом рођендана. Одлично сте се показали и оправдали оно што сам и говорио, из моје целокупне јучерашње поруџбине, батерије и ароме, данас сте културно звали и саопштили да немате ништа на стању до даљњег....сад сам проверио на вашем шопу путем интернета и гле чуда, ви и даље продајете те исте ствари као да их има на лагеру. Вероватно сте и друге људе са поруџбинама звали да им културно саопштите да је наведени попуст само шаргарепа на крају штапа. Веома непрофесионално и некултурно.
Ако сам ја једини који је тако прошао, онда моје извињење али иначе [emoji107][emoji107][emoji107]

Послато са Mi 9T помоћу парне машине

nesha.co 26-11-2021 19:22

Наручио сам и ја измећу осталог и батерије. Такође су ме позвали и рекли да немају у магацину на стању те батерије, али да имају у радњама, ако није проблем да сачекам да их повуку, па да пошаљу. Речено је да ће до среде стићи пошиљка, наравно са попустом.

BobanNB 26-11-2021 19:37

Код мене је било 4 различита артикла, па ни један да нема хмммм[emoji48]....кад сам питао јел и попуст остаје за до даљњег док не стигне роба, фино је женски глас са друге стране избегао да одговори на то питање.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока

nesha.co 26-11-2021 19:49

Сличну ситуацију сам имао и прошле године. Тада сам наручивао базу никотинске соли. Нису имали на стању у магацину , повукли из радње где је имало, послали кроз пар дана, са попустом.

BobanNB 26-11-2021 20:06

Како год, нит сам ја имао трошка нит они. Само ми све то мало смета, шта га држиш да га има на стању, скини да нема и готово, да нисам проверавао не бих ни писао овде. Лепо да човек нема поверења ни у шта и ни у ког.

Umbrella Ekocigarete 29-11-2021 09:19

Citat:

Originalna poruka od BobanNB (Post 520133)
Само да вас похвалим за попуст поводом рођендана. Одлично сте се показали и оправдали оно што сам и говорио, из моје целокупне јучерашње поруџбине, батерије и ароме, данас сте културно звали и саопштили да немате ништа на стању до даљњег....сад сам проверио на вашем шопу путем интернета и гле чуда, ви и даље продајете те исте ствари као да их има на лагеру. Вероватно сте и друге људе са поруџбинама звали да им културно саопштите да је наведени попуст само шаргарепа на крају штапа. Веома непрофесионално и некултурно.
Ако сам ја једини који је тако прошао, онда моје извињење али иначе [emoji107][emoji107][emoji107]

Slobodno nam javite porukom koji artikli Vam trebaju, proverićemo da li ih nema na stanju nigde ili samo u magacinu.
Ako ih ima u radnjama povući ćemo i poslaćemo Vam, naravno sa obračunatim popustom.

BobanNB 29-11-2021 09:32

Хвала на понуди, нема потребе. Ваша сарадница је лепо објаснила да нема нигде.

Milutin Obrad 30-11-2021 23:15

Vas su makar zvali, mene ni nisu
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
A i nema potrebe

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:56 sati.