e-cigSerbia Forum

e-cigSerbia Forum (https://www.e-cigserbia.com/index.php)
-   Osnovni pojmovi (https://www.e-cigserbia.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Kolicina nikotina (https://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=1808)

nebulle 28-01-2013 15:31

Re: Kolicina nikotina

Ja parim 12 mg ali nisam gadljiv ni na 24 :smoke:

chikavili 28-01-2013 15:33

Meni je sa klasicnog Marlbora (1mg) prelazak na 18mg/ml bio gladak ko bebina guza.

Cholak 28-01-2013 15:37

Одг: Kolicina nikotina

Ja ću sad da spustim na 9 pa bumo videl.:rolleyes:

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Yenki69 28-01-2013 15:46

Citat:

Originalna poruka od Spark (Post 47226)
Ja pušim lucky strike (blue) koji sadrži 0,7 mg nikotina. Ovih dana cu kupiti e-cigaretu pa me zanima šta misliste, od koliko mg bi trebala da uzmem tečnost? 11, 16 ili 24?

Sve zavisi kakav atomizer kupiš i na kakvoj ga bateriji koristiš , a sve ostalo je subjektivno. Meni lično je već i 6mg/ml na granici jakog

nebulle 28-01-2013 16:00

Re: Одг: Kolicina nikotina

Citat:

Originalna poruka od Cholak (Post 47241)
Ja ću sad da spustim na 9 pa bumo videl.:rolleyes:

I ja sam se bio spustio na 9mg i tako pario jedno dva meseca. U tom periodu podigao sam potrosnju tecnosti na 8-9 ml dnevno. Vratio sam se na 12 mg i sad trosim oko 5 ml. Mislim da treba i o tome povesti racuna jer paris manji procenat nikotina ali unosis enormne kolicine tecnosti...

Cholak 28-01-2013 16:50

Одг: Kolicina nikotina

Da ima logike.

chikavili 29-01-2013 11:33

Subjektivno. Ja sam prelaskom sa 18 na 12 mg/ml povecao potrosnju za najvise 20%.

Puk. Hans Landa 29-01-2013 20:58

Što kaze Frojd ko ima oralnu fiksaciju taj ceo dan cucla pa automatski trosi kao ala.

Spark 30-01-2013 16:55

Hvala svima na odgovorima, danas sam kupila svoju prvu e-cigaretu, e-cab. Kupila sam tecnost sa 16 mg nikotina (sa ukusom lucky). Za sada je sasvim ok i fino zamenjuje analognu cigaretu. Videcemo kako vreme prolazi sta ce biti. :)

P.S. Da li negde na forumu postoji tema kako odrzavati e-cab?
P.S.S. Da li svi/vecina cesto menjate aromu koju koristite jer sam citala da se mnogima smuci jedna aroma (meni ova za sad sasvim odgovara)? Ako postoji i ova tema, link please. :D

jasmina 30-01-2013 18:44

Ja menjam 3 arome u toku dana i to sa 18mg nikotina. U pocetku sam koristila samo 1 i uvece vise nista nisam osecala.:zvizdanje:
U ovoj temi imas sve o eCabu
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=1504

Puk. Hans Landa 31-01-2013 00:22

Citat:

Originalna poruka od Spark (Post 47650)
Hvala svima na odgovorima, danas sam kupila svoju prvu e-cigaretu, e-cab. Kupila sam tecnost sa 16 mg nikotina (sa ukusom lucky). Za sada je sasvim ok i fino zamenjuje analognu cigaretu. Videcemo kako vreme prolazi sta ce biti. :)

P.S. Da li negde na forumu postoji tema kako odrzavati e-cab?
P.S.S. Da li svi/vecina cesto menjate aromu koju koristite jer sam citala da se mnogima smuci jedna aroma (meni ova za sad sasvim odgovara)? Ako postoji i ova tema, link please. :D

Smuči se, ja sam mislio u početku da su retardi što non stop menjaju,probaju ali..tako je,smuči se. Meni jedino ovaj Cigar greje dušu i cowboy sa sekundom kašnjenja.

IGI 31-01-2013 09:32

Citat:

Originalna poruka od Spark (Post 47650)

Ja 10 dana vrtim 3 duvanske arome, pa onda malo neku vocnu i tako u krug.Medjutim, devojci sam odneo 7-8 razlicitih tecnosti, ali ona koristi samo espresso i ne moze ni jednu drugu da pomirise, jes da i dalje koristi i analogne i ecig, ali svejedno mi nije jasno da moze samo jednu aromu :hmmm:U svakom slucaju, svaki put kada odem kod nje, kradem jednu po jednu bocicu, samo espresso ne diram :)

Lukal 31-01-2013 10:29

To sa aromama ide u beskonacno.Stalno nove arome na trzistu I netu; ne zna covek sta da pari, ali vremenom ce se naci bar top 3 arome I top 3 proizvodjaca bar se nadam.

Impuls 01-02-2013 14:29

Vrlo individualna stvar. Dosad sam pusio crveni kratki Pall Mall. U startu sam probao Kohiba tecnost (Dekang) bez nikotina. Nedostajao mi je TH. Potom Lucky Colors sa 18mg, ufff prejako, grebe me grlo, ni nalik onom prijatnom stezanju u dubini grla kod analogne. Balans sam nasao u mixu Kohiba 0mg i LC 18mg u odnosu 2:1, sto bi mu bilo nekih 6mg. Sada mesam Desert Ship 16mg i Kohiba 0mg i to mi je prava mera i aroma. Medjutim, u svojim ranijim pokusajima da ostavim duvan, izdrzao sam mesec dana, nikakvih problema nisam imao zbog naglog nedostatka nikotina u krvi. Jedino, izludjivao me je nedostatak tog rituala, da zapalim cigaretu, sedim i "metanisem" uz cigaretu i kafu... Dakle, individualna stvar...

chikavili 19-09-2013 10:30

Presao juce na 6mg... zasad ok, videcemo kako ce se dalje razvijati :)

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:35 sati.