Pregled pojedinačnog posta
Staro 12-02-2021, 23:00   #34
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 1,960
Pohvaljen: 1,648
Nivo reputacije: 359
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju
Uobičajeno Re: Mooch započeo YouTube Kanal!

Među prvima sam imao Lucid, dobio sam na nagradnoj igri.
Bio sam ubeđen da ima step up converter kao svaki normalan mod. Na više mesta su pomenuli da je to isti kod svih GeekVape proizvoda - advanced AS chipset, samo je displej i firmver promenjen..
[maksimalni izlazni napon ne pišu nigde]
Mod je pravljen od legure magnezijuma, plastike i tvrde gume, ergonomski mi baš odgovarao/legao, 74 grama, ' Pico stil ', atomizeri do 25 mm, čelični poklopac za bateriju, stvarno sve kul..
Kad sam stavio micro clapton coil od 1.4 Ω, namestio 16 W za moj restriktivni DL:
Ogromno istripovanje ! [emoji16]
Ekstra uređaj postao obično srańe.

Šlag na torti je bila provera TCR vrednosti; brojke su značajno veće od standardnog [emoji43] Na primer Ni200 je 690 umesto 620 (0.0620)…

Tako sam prodao da sam upario(napravio komplet) sa GeekVape Ammit 22 atomizerom uz koje sam dao razne grejače niskog otpora koje rade na manjim snagama (15 - 30 W), plus sam poklonio jedan KangerTech MTL atomizer. [na neki način sam osetio krivicu da mod ' nije kompletan' ]

Važno da sam hteo zadržati do kraja života, ali ovaj neočekivan nedostatak ga odmah poslao sledećem vlasniku

Kod Voopoo Vinci sam već znao, očekivao, i smislio rešenje sa paralelnim grejačima.

PS:
Da, po mom subjektivnom mišljenju jedan redovan mod sa jednom baterijom za prosečne i napredne korisnike mora imati buck & boost (step-down i step-up konverter) [emoji781]

Sent from my CAT S60 using Tapatalk [emoji298]
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :