Pregled pojedinačnog posta
Staro 15-08-2020, 09:11   #1
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,155
Pohvaljen: 5,482
Nivo reputacije: 984
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Dvarw FL MTL (22mm)

Nisam našao temu, pa reko' da napišem neku..

Stigao i meni moj Dvarw FL (žena zaplenila pre godinu i po V2 i ne vraća...)

Konačno dek kakav je trebao da bude u startu, na slikama je Vandy Vape MTL Clapton 30*2+28 ~ 0.7 Ohm.
Lagan prihvat, bez ikakvih problema.

Izrada izuzetna, bez oštrih ivica i slicno, PEI komora lepa fina i debela, nije se štedelo...

Dolazi sa instaliranim 1.2mm reducirom za vazduh (bar ovaj moj) a dobija se i 5 dodatnih.
Odmah sam stavio ovaj na slikama sa dve rupice (2x0.8mm ako se ne varam).

Hteo sam malo opušteniji cug pošto su mi svi MTL atomizeri na skoro identičnim postavkama.

Aroma odlična, vazduh osetbo manje "šupalj“ - ne znam na koju foru.

Staklo lepo deluje umesto one plastike (mada je žena drugi Dvarw sa tim tankom ispustila nebrojeno puta, nikada ništa nije puklo...).

Odvrtanje / zavrtanje tanka je nepun krug što mi se sviđa poprilično

Prvi utisci odlični - sa reducirom koji je na slici (dve rupice) cug je baš fin i opušten (loose) MTL.
Sledeće menjanje vate sam zamenio i reducir, stavio sam 1.6mm.

Ovo je baš baš pravi MTL doživljaj - taman kako treba a subjektivan osećaj je kao da je u pitanju 1.4mm na nekom drugom atomizeru.

Aroma je još izraženija (grejač je ostao isti MTL Clapton) - nema grejanja usnika, pri uvlačenju se osećaju dodatne note kojih nema sa reducirom sa dve rupice.

Čak je i drip tip ooodličan za korisćenje.

Zadnje dve slike poređenje V2 pored FL.

Uglavnom, u odnosu na prethodnika, bazduh je manje "šupalj", aroma je odlična i nekako bolja / izraženija malo. Sem estetskih i korisnih zahvata na deku, korišćenja stakla umesto plastike kao i (bar vizuelno) drugačiji dimnjak daju bolji sveukupni osećaj.

Klon verzija je kupljena na 3FVape sajtu i košta nepunih 20$ (19.59$?).

Takođe i jedina verzija uz koju dolaze sva tri tanka.

Najbolje potrošenih 20$ prošlog meseca

---------- Post dodan 15-08-2020 u 11:02 ----------

Zadnje dve slike*
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :