Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-10-2022, 18:41   #1
Nemanja0906
Nov član

Registrovan: Oct 2022
Pohvala: 4
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
Nemanja0906 je na dobrom putu
Uobičajeno Curenje Umbrela AIO

Pozdrav svima, pre 10ak dana sam kupio cigaretu iz naslova, prvo sam imao problem sa grejacom koji je prsko svuda, zamenio sam odmah grejac i to je radilo 3-4 dana, onda je crkao i drugi od tad sam promenio 4 grejaca. Radnica je rekla da su grejaci jako losi SS316.
Danas sam primetio curenje tecnosti oko stakla.
Pitanje je sledece, da li moze to nekako da se resi uz pomoc nekih trikova ili da je nosim na reklamaciju?
Nemanja0906 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-10-2022, 19:24   #2
Milanche
Aktivan član

Registrovan: Sep 2022
Pohvala: 10
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 3
Milanche je na dobrom putuMilanche je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Curenje Umbrela AIO

Da sam na tvom mestu,ja bih je nosio nazad na reklamaciju... Ti si korisnik pocetnik,a to je AIO (all-in-one) kao sto samo ime kaze... Uredjaj u koji trebas samo da sipas i uzivas... Ponekad da promenis grejac i to je to... A ne da ti resavas njihove probleme u dizajnu ili greske u proizvodnji. Reci im da zelis reklamaciju,jer ti grejaci crkavaju svaki dan,a pocela je i da curi... Ako svaki dan trebas da dajes 300 dinara za grejac,onda ti se to nimalo ne isplati... Najbolja bi opcija bila ako ponude povracaj novca ili zamenu za neki drugi uredjaj.. I opet kazem,iz licne perspektive,ja ne bih uzeo opet isti uredjaj...

Edit: ili da probas neki drugi grejac pre toga,naprimer ovaj 1.5 oma,clapton...
Milanche je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2022, 20:07   #3
mmladen
Veteran

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 309
Pohvaljen: 1,517
Nivo reputacije: 224
mmladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputaciju

taj aio je joyetech i to model koji je star njmanje 6-7 godina...ni ne secam se kad sam ga imao....a ti grejaci su generalno dobri ali sam uredjaj ima manu da se vazduh zadrzi iz nekog rzloga ispog grejaca i tako dolazi da se grejac ne natapa jer se napravio vazdusni dzep i dobijas da grejac izgori....nije uredjaj felerican nego je takav....ili da kupis nesto novije...bolje, ili da nakon nekih 5, 6 povlacenja malo "rotiras" uredjaj da bi vazduh isplivao gore....ili da odvrnes top cap pa ce vazduh otici gde treba
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2022, 20:09   #4
Nemanja0906
Nov član

Tako ce i biti, sutra cu nositi na reklamaciju, al opet je problem koji uredjaj uzeti do 3500-4000 dinara?
A sto se tice grejaca, trazio sam od 1.5om ali kazu u radnji da na sajtu stoji kao dostupan ali ih uopste nemaju u radnjama!?
Hvala na pomoci.
Javljam sta sam uradio
Ako moze neka preporuka sta kupiti za gore naveden iznos, posto planiram odma sutra da kupim neku.
Jer sam bas batalio obicne cigare, pre neki dan kad mi je crkao 4 grejac u toku 2 dana sam zapalio 3 cigare za 24h a inace pusio skoro dve paklice.
Staro 26-10-2022, 21:05   #5
Milanche
Aktivan član

Registrovan: Sep 2022
Pohvala: 10
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 3
Milanche je na dobrom putuMilanche je na dobrom putu

Ja sam za svoj prvi uredjaj hteo da kupim Innokin Sceptre kod njih,ali ista prica,drze ga na stanju na sajtu a realno ga nemaju na stanju vise od 8 meseci... Pa sam onda saznao da postoji i druga prodavnica vape opreme u mom gradu,otisao kod njih i kupio Innokin Go Z.
I za njega mogu da dam svaku preporuku,grejac se mnogo lako menja,nigde ne curi,samo se dosipa tecnost i puni baterija... Baterija dobrog kapaciteta,meni je trajala preko 2 dana... A grejaci Z serije,koji idu u njega,posebna prica... U njemu je dosao grejac od 1.6 oma,evo vec 3 meseca otac pari na njemu neki slatkasti duvan,grejac prosto odbija da crkne ili da da zagorelu aromu...

A ako bih morao da biram u toj prodavnici sta bih uzeo,ja bih isao na Xros mini.. Ali za njega ne mogu da ti garantujem nista... Cuo sam dobre stvari o njemu,a koliko je pouzdan i da li je pouzdan,to ce neko drugi da nam kaze ako je imao iskustva...
Milanche je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2022, 21:35   #6
Nemanja0906
Nov član

Hvala na savetima, nasao sam innokin go z.
Staro 27-10-2022, 00:49   #7
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Godine: 44
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 2,025
Pohvaljen: 1,708
Nivo reputacije: 374
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Ako je taj AIO sa Cubis BF grejačima, to je totalni promašaj od Joyetech od početka u bilo kojoj kombinaciji.

Lekcija naučena; uvek prvo pitati (tu smo, rado pomažemo), posle kupovati

◔‿◔
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2022, 08:33   #8
Nemanja0906
Nov član

Ti su grejaci nazalost..., jeste tako, al dok nisam kupio cigaru nisam ni znao za ovaj forum...
Hvala
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:08 sati.