Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-03-2020, 21:29   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 629
Pohvaljen: 1,803
Nivo reputacije: 330
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Geekvape blitzen rta

Blitzen rta colors:

- Blue
- Rainbow
- Gunmetal
- Black
- Ss

Specifications:

- Size: 36mm x 24mm
- Capacity: 2ml/ 5ml
- Thread: 510

In the box:

- Blitzen RTA (2ml)
- 2ml spare glass tube
- 5ml spare bubble glass tube
- Chimney extender
- Chimney key
- 510 drip tip
- 510 drip tip adapter
- 810 drip tip
- Allen key
- Spare parts pack
- Manual

Vec duze vreme koristim ovaj atomizer i voleo bih da napisem nesto vise o njemu. Ovaj atomizer je 24mm u precniku, a visina atomizera je 36mm. Blitzen je dual coil atomizer ali ukoliko zelite moguce je da se koristi i samo sa jednim grejacem. Ovaj atomizer se moze kupiti u pet razlicitih boja. Pakovanje je sasvim okej, u pakovanju se dobija bubble tank, dva obicna tanka i dobicete dva dodatna drip tipa sto je jako lepo, medjutim u pakovanju nema grejaca.
Kvalitet izrade atomizera je vrlo dobar, sve je kako treba da bude i nemam apsolutno nikakve zamerke. Od detalja na atomizeru mozete da vidite na top capu detalje, a na prstenu za vazduh se nalazi logo i "Blitzen", sa donje strane atomizera su standardne informacije.

Dakle ovaj atomizer dolazi sa 810 drip tipom, ovaj drip tip je za mene veoma udoban za koriscenje i samo njega koristim vec duze vreme. Ono sto je dobro je to sto se u pakovanju dobija jos jedan dodatan 810 drip tip koji mozete da koristite, a dobija se i adapter da bi ste mogli da koristite 510 drip tip iz pakovanja. Dakle dobijate tri razlicita drip tipa u pakovanju sto je sjajno, a u slucaju da vam ni jedan ne odgovara mozete da koristite bilo koji svoj 810 ili 510 drip tip na ovom atomizeru bez ikakvih problema.

Ovo je atomizer koji se puni sa gornje strane. Na top capu su kao sto sam rekao detalji koji olaksavaju otvaranje top capa, tako da se top cap odsrafljuje bez ikakvih problema. Kada skinete top cap mozete da vidite dve velike rupe gde se sipa tecnost i tecnost mozete da sipate bez ikakvih problema.

Uz atomizer dobijate ukupno 3 tanka. Dobijate dva obicna tanka i dobijate jedan bubble tank sto je jako lepo. Sa obicnim tankom kapacitet atomizera je 2ml, a sa bubble tankom je kapacitet 5ml sto je po meni odlican kapacitet. U pakovanju se takodje dobija adapter za bubble tank. Da bi ste zamenili tank, recimo da stavite bubble umesto obicnog, potrebno je da alatom iz pakovanja odsrafite gornji deo atomizera, a zatim da zasrafite adapter.

Na prstenu za vazduh imamo dva slota za podesavanje vazduha. Ovde imamo sace protok vazduha, odnosno sa svake strane se nalaze po 16 rupica za protok vazduha. Vazduh se na ovom atomizeru podesava veoma lako i sta podesite na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani, a ovde nemamo granicnik. Sto se tice vazduha, na ovom atomizeru kada je vazduh otvoren do kraja ima zaista mnogo vazduha, a vazduh je veoma mekan.

Na bazi imamo 4 rupice gde se ubacuju nogice grejaca, a srafici se nalaze sa strane. Srafici su sasvim okej i sa njima nema nikakvih problema. Na bazi takodje mozete da vidite i slotove gde se ubacuje vata. Sto se tice postavljanje grejaca, morate da izmerite gde da isecete nogice grejaca kako bi ste dobro pozicionirali grejace, odnosno kako bi vazduh udarao direktno u grejace i takodje treba voditi racuna da grejac ne dira komoru. U svakom slucaju postavljanje grejaca i vate na ovom atomizeru nije tesko.

Kako ovaj atomizer radi i moje misljenje:

Da krenem od pakovanja, pakovanje je odlicno jer dobijate 3 drip tipa, bubble tank i alat za rasklapanje atomizera i to je po meni vrlo dobro ali nemamo grejace u pakovanju. Kvalitet izrade atomizera je zaista odlican i ovde nemam nikakvih zamerki. Izgled atomizera mi se svidja, vise mi se svidja sa bubble tankom. Drip top koji stize na atomizeru je vrlo udoban za koriscenje po meni, a odlicno je to sto mozete ovde da koristite bilo koji svoj 810 ili 510 drip tip. Punjenje odozgo je veoma jednostavno, rupe su velike i mozete da sipate tecnost bez bilo kakvih problema. Sa bubble tankom kapacitet je 5ml sto je po meni odlican kapacitet i ja koristim ovaj atomizer sa bubble tankom. Vazduh je odlican, veoma mekan, a kada je kompletno otvoren ima dosta vazduha pa mozete da koristite atomizer na vecim snagama, sto u principu i preporucujem za ovaj atomizer. Postavljanje grejaca nije tesko, kao sto sam rekao, samo treba voditi racuna kolika treba da bude duzina nogica grejaca. Takodje jako je bitno da grejaci budu sto blize rupicama za vazduh kako bi vazduh sto bolje udarao u grejace. Preporucujem za ovaj atomizer 3mm grejace. Sto se tice arome, aroma na ovom atomizeru je veoma dobra i ovo je jedan od najboljih atomizera po mom misljenju za aromu i ovo je atomizer koji koristim veoma dugo. Takodje bih voleo da kazem da atomizer trosi prilicno tecnosti, ako nekome znaci. Atomizer po meni mnogo bolje radi sa blago zatvorenim ili skroz otvorenim vazduhom i na vecoj snazi, a takodje je jako bitno da se grejac postavi kako treba. Kolicina pare je ogromna i para je veoma gusta. Sto se tice preporuke, ovaj atomizer ima preporuku jer kad se uzme sve u obzir ovo je jedan od najboljih dtl atomizera po mom misljenju.

Mane:

- Nema grejaca u pakovanju
- Nema granicnik na prstenu za vazduh

Dobre strane:

- Odlican kvalitet izrade
- Izbor boja
- Lep dizajn
- Dva obicna tanka
- Bubble tank
- 3 drip tipa uz atomizer
- Drip tip koji stize na atomizeru je odlican
- Mogu da se koriste bilo koji 510 ili 810 drip tipovi na atomizeru
- Lako punjenje odozgo
- 5ml kapacitet
- Veoma mekan vazduh
- Vazduh se lako podesava
- Grejaci se postavljaju lako, ali treba biti pazljiv
- Vata se postavlja lako
- Veoma dobra aroma
- Para je gusta

Kod:
https://www.geekvape.com/project/blitzen-rta/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2020, 22:28   #2
mmladen
Veteran

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 309
Pohvaljen: 1,517
Nivo reputacije: 224
mmladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputaciju
Uobičajeno Re: Geekvape blitzen rta

Para u tom tanku je najgusca od svega sto imam...jedino, nije bas najsrecniji za vocke, tu malo zamuti aromu...za kremove, savrsen...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2022, 11:06   #3
Marjan
Nov član

Registrovan: Sep 2021
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 5
Marjan je na dobrom putu
Uobičajeno atomizer Blitzen RTA iskustva

Blitzen trosi kao lud ali vuce najbolji ukus sigurno, jako jako dobro izvlaci arome, pogotovo ragnarok aromu
Marjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:50 sati.