![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
![]() |
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
#31 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Aug 2016
Lokacija: Lazarevac
Godine: 48
Postovi: 3,793 E-cig: zelos x/hastur mini
Pohvala: 3,499
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 406 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#32 | ||
|
Iskusan član
![]() Registrovan: Jul 2014
Lokacija: Beograd,Cukarica
Godine: 51
Postovi: 149
Pohvala: 147
Pohvaljen: 95
Nivo reputacije: 60 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#33 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Jul 2014
Lokacija: kać
Postovi: 1,627 E-cig: menja se cesto
Pohvala: 839
Pohvaljen: 1,372
Nivo reputacije: 262 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Nema na cemu samo experimentisi i neodustaj
Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока |
|
|
|
|
|
#34 |
|
Banned
Registrovan: Dec 2016
Lokacija: Beograd
Postovi: 534 E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 160
Pohvaljen: 197
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Samo da javim da Herakles RTA više nije aktuelan (trampio sam ga za KF V 3.1 es)...poz svima!
|
|
|
|
|
|
#35 |
|
Aktivan član
![]() Registrovan: Jan 2017
Lokacija: majadanpek
Postovi: 74
Pohvala: 7
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 41 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Imam nov, nekoriscen atomizer uwell crown 3. Kupljen u nemackoj, duvam m2l ne treba mi. Menjao bih za neki mod .dog o doplatama
Sent from my iPhone using Tapatalk |
|
|
|
|
|
#36 |
|
Senior
![]() Registrovan: Aug 2017
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 433
Pohvala: 17
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 84 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kylin za ammit 25
|
|
|
|
|
|
#37 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Sep 2014
Lokacija: Nis
Postovi: 2,555
Pohvala: 526
Pohvaljen: 995
Nivo reputacije: 270 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#38 |
|
Aktivan član
![]() Registrovan: Jan 2017
Lokacija: majadanpek
Postovi: 74
Pohvala: 7
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 41 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Nisam se uvredio
![]() Sent from my iPhone using Tapatalk |
|
|
|
|
|
#39 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Sep 2014
Lokacija: Nis
Postovi: 2,555
Pohvala: 526
Pohvaljen: 995
Nivo reputacije: 270 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
... I zasto je bitno?
![]() Sent from my Oreo |
|
|
|
|
|
#40 |
|
Junior Admin
![]() Registrovan: Mar 2013
Lokacija: Beograd
Godine: 50
Postovi: 21,026 E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,076
Nivo reputacije: 2810 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Aman flash 😂😂😂
|
|
"The needs of the many outweigh the needs of the few."
|
|
|
|
|
|
|
#41 |
|
Aktivan član
![]() Registrovan: Jan 2017
Lokacija: majadanpek
Postovi: 74
Pohvala: 7
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 41 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Pa.. vazno je, kupljen je na ibeiu i preplacen, verovatno.. platio sam ga 45 e
Sent from my iPhone using Tapatalk |
|
|
|
|
|
#42 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Sep 2014
Lokacija: Nis
Postovi: 2,555
Pohvala: 526
Pohvaljen: 995
Nivo reputacije: 270 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kapiram da previse placen.
![]() I ja sam dosta stvari skupo platio a prodao jeftinije ako sam hteo da budem zadovoljan.Sent from my Oreo |
|
|
|
|
|
#43 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Jun 2017
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1,536
Pohvala: 754
Pohvaljen: 904
Nivo reputacije: 200 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Menjam Pico RTA clon sa CLR adapterom za Kayfun lite plus ili Siren
Pico je u solidnom stanju bez mana u radu i ide sa rezervnim tankom i o ringovima..CLR adapter za Joytech grejace nisam ni probao Za Sirenu ide i moja doplata po dogovru |
|
|
|
|
|
#44 |
|
Aktivan član
![]() Registrovan: Jan 2017
Lokacija: majadanpek
Postovi: 74
Pohvala: 7
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 41 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ma ja ne zelim ni da zaradim ni da izvucem stetu, jednostavno mi nije potreban uwell , pa ako neko ima ideju za menjazu .. izvolite
![]() Sent from my iPhone using Tapatalk |
|
|
|
|
|
#45 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Sep 2013
Lokacija: Beograd
Godine: 49
Postovi: 3,213 E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,885
Nivo reputacije: 395 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
aman,zaman
|
|
|
|
![]() |
| Pošalji link |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|