Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-08-2019, 21:07   #1741
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 42
E-cig: Dvarw FL, Ehpro TRUE
Pohvala: 336
Pohvaljen: 276
Nivo reputacije: 93
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ima li neko bilo kakvih smetnji?

wow, ispada da dryhit sve vreme??!? :O OMG

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-08-2019, 21:24   #1742
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 46
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,070
Nivo reputacije: 2795
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Dry hit najbolje radi

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-08-2019, 22:23   #1743
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 42
E-cig: Dvarw FL, Ehpro TRUE
Pohvala: 336
Pohvaljen: 276
Nivo reputacije: 93
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

ja kad sam preso sa cigare na e-cig, samo sam dry hit i voleo pravi ukus industriskog duvana :P

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2019, 16:26   #1744
STRONG
Iskusan član

STRONG's avatar

Registrovan: Mar 2019
Pohvala: 122
Pohvaljen: 66
Nivo reputacije: 25
STRONG je poznat svimaSTRONG je poznat svimaSTRONG je poznat svimaSTRONG je poznat svimaSTRONG je poznat svimaSTRONG je poznat svima

Ja jesam i to vise njih ali me niko ne bije po usima da parim
Kao prvo ubi me tahikardija(100+ u mirovanju,kad ne parim oko 70)!
Boli me grlo po nekad i nos mi curi kao kad imam najgoru prehladu
Ponekad me boli i glava i otezano disem a parim ne vise od 5ml,obicno izmedju 2-3ml...
STRONG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2019, 13:47   #1745
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 51
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 750
Pohvaljen: 4,255
Nivo reputacije: 773
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Tema zaključana dok se ne pobriše sav spam.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-01-2022, 12:45   #1746
Madball1984
Nov član

Registrovan: Dec 2021
Pohvala: 9
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 3
Madball1984 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od malena Vidi poruku
Niko ne pominje nikakvu smetnju..evo ja sam tek pocela i primetila sam suzenje disajnog prstora..toga kod cigara npr nema..cigare imaju katran,i bude iskasljavanja ali kod parenja osetim jako suzenje disajnih puteva.Posto sam zdr,radnik rekla bih da ove tecnosti sadrze nesto sto izaziva vazokonstrikciju krvnih sudova..bas se oseti u odnosu na cigare.Cudi me da niko od vas to ne pominje..ili ste se privikli jer ste duze u tome..
Ja sam primetio. 👍 Kod mene se ne javlja cesto al je prisutno. Bukvalno me navodi da se nakasljem,da izbacim nesto ali nista. Plitko disem. Ja sam to pripisivao odvukavanju od cigareta. Pored toga,kad promenim tecnost,javi mi se trnjenje prstiju i koze lica idmah psole par dimova. Mislim da ima veze sa cirkulacijom i to me plasi vise nego kada sam pusio cigarete.
Madball1984 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-01-2022, 13:56   #1747
nesha.co
Senior

nesha.co's avatar

Registrovan: Nov 2013
E-cig: YiHi-Pioneer,Bers1,Bishop
Pohvala: 244
Pohvaljen: 400
Nivo reputacije: 88
nesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosi

@Madball1984
Пробај да смањиш јачину никотина у течности за почетак. Немој везано повлачити, већ као што си некада цигарете. Исчитај почетнички део форума да би знао шта и како. Јачина течности, однос пг/вг, отпор грејача, стил парења... Поента је себи угодити, а не правити симптоме.

Show Must Go On!
nesha.co nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-01-2022, 15:15   #1748
Madball1984
Nov član

Moderator poruka
nema potrebe citirati post neposredno iznad svog

Probao svasta,druze. Kupio Vaporesso xros mini,kazu dobar za pocetnike. Uzeo nic salt 25mg i odlicno mi krenulo al sam pozeleo malo cesce da vucem pa predjem na 12mg 70vg/40pg i odlicna tecnost koja se vise vise ne proizvodi i eto tragam za pravom tecnoscu. I koju god da uzmem,cak i jednu od 6mg imam, ima dana koji mi bas lose krenu. Par dimova uz kafu i pocne trnjenje,usporenost,ponekad bezvoljnost. Kako dan odmice bude bolje al sta ce biti kad mi nestane ova od 12 mg...
I da napomenem,kad god promenim tecnos tako mi pocnunsmetati mirisi i ukusi da mi je bas muka ceo dan.
Iskreno,bilo lepse sa analognim uprkos smradu.
Staro 06-01-2022, 15:30   #1749
nesha.co
Senior

nesha.co's avatar

nesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosi

Конкретно нисам пробао xros, али vappresso прави добре уређаје, па не сумњам у квалитет. Колико знам, он је предвиђен за коришћење са никотинским солима. Може и са freebase, али мислим да то није то. Требаш пробати још неки уређај, атомизер, мод. Период адаптације постоји, код неког краће, или дуже. Још си у експерименталној фази када испробаваш нове течности, јачине ... Чула мириса и укуса ти се "чисте" тј. регенеришу , тако да је нормално да осећаш интензивнији укус и мирис. Пробај да скроз избациш аналогне цигарете.

Show Must Go On!
Staro 06-01-2022, 15:56   #1750
Madball1984
Nov član

Moderator poruka
ne citiraj post neposredno iznad svog

Ne pusim analogne cugarete vec mesec dana. Mislio sam da mi je sve ovo neka apst.kriza ili sta vec. Vec sam ostavljao cigare. Dajem sebi vremena da se adaptiram. Ali posto sam kupio uredjaj koji nije za upotrebu svega i dvacega ,ogranicen sam sa tecnostima i neke se eto vise ne prave
Mada mislim da je mozda sve ovo od degidratacije. Ionako malo vide pijem.
Staro 06-01-2022, 16:19   #1751
nesha.co
Senior

nesha.co's avatar

У почетку требаш пити више течности, док ти се грло не адаптира, а и помаже у избацивању вишка никотина из организма, касније ћеш већ сам видети колико и када. После више од годину дана зна да ме спичи никотин када испробавам различите сетапове на неком атомизеру, па везано повлачим. Чим осетим благо пулсирање у пределу главе, одмах чаша, две воде.

Show Must Go On!
Staro 06-01-2022, 16:57   #1752
Madball1984
Nov član

Moderator poruka
ne citiraj post neposredno iznad svog

Hit! Mora covek o svemu da vodi racuna. Ne moze da se opusti. Hvala ti puno na izdvojenom vremenu za mene.
Staro 06-01-2022, 18:14   #1753
nesha.co
Senior

nesha.co's avatar

Драго ми је ако сам ти бар мало помогао.

Show Must Go On!
Zahvalili :
Staro 12-05-2022, 07:53   #1754
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 174
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Pozdrav svima! Nije me bilo 2 godine i 2 mjeseca.
Što se tiče vejpa, nakupio sam solidnih 8 godina.
Nikakvih problema nemam sa zdravljem i plućima takođe.
Jedno vrijeme sam bio fizički veoma aktivan. Dakle, nije mi smetalo da se bavim sportom.
Koronu sam prevazišao tako što je nisam uopšte imao.
Sve u svemu, živ sam i zdrav.
Nadam se da će nekome koristiti ovo moje iskustvo.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:28 sati.