![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
![]() |
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
#1 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Apr 2015
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 1,680
Pohvala: 949
Pohvaljen: 1,387
Nivo reputacije: 264 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Twilight
Sjajna mesavina breskve, kokosa i jagode, gde breskva dominira a kokos i jagoda se osecaju u tragovima. Krenuo sam sa 8% i tu mi je savrseno legla tako da dalje nisam ni pokusavao da menjam doziranje. U svakom slucaju, znacajno kvalitetnije nego prehajpovane Gothic brljotine. Jedna od retkih vocnih koje mogu da parim vise od 1 ml. Queen of pudding concretate Ovo je jedina aroma koju doziram preko 10%, najcesce 12-15%. Rapsodija ukusa, izmesanog voca sa kremom. Moze da se koristi i odmah, ali pravi ukus i punocu dostize posle nekih 15-20 dana stajanja. Za razliku od twilighta, koji parim neko vreme pa ostavim, ovo ne ispustam iz ruku dok ne vidim dno bocice. Napomena, za one koji ne vole slatko, zaobilaziti na kilometar Legend Ja sam krenuo od 6% i zamalo se nisam ispovracao kada sam probao posle 10 dana. Osecalo se na ustajalu vodu. Sa indignacijom sam odlozio bocicu u stranu, iako je primarna reakcija bila zavrljaciti u kantu za djubre. Posle nekih 2 meseca sam se usudio da probam ponovo i bilo je podnosljivo. Ima tu nekog duvana, ima i neke travuljine, ali je, meni, smorna i dosadna. Na 20% ne bih probao pa taman da mi vrat na panju stoji. Guango Jako, jako intenzivna aroma razlicitog voca, sa dodatkom cooling efekta. Posto nisam probao ni mango ni guavu, verujem na rec proizvodjacu da dominiraju te dve vocke, mada mislim da je tu jos po nesto dodato. Ko voli jake vocne arome, slobodno neka se posluzi, vecim doziranjem intenzitet i punoca ukusa se penju do granice nepodnosljivosti. Banoffee Cookie Dough Concentrate Opisuju je kao bananu sa krofnama, ja bih je opisao kao gomilu gnjecavog testa. Dosao do 10% doziranja i digao ruke. Milsim da se ja i banane u vapu nikako ne slazemo, tako da ovaj opis treba uzeti sa rezervom. Mexican Fried Ice Cream Ova aroma me do ludila dovodi. Kako god je dozirao prvi mililitar je uzivanje, nakon toga mucenje. Svega i svacega tu ima, zitarica, kremova, delici kokosa, cimeta i sve je to lepo upakovano, ali meni nekako prenaporno. Najpribliznije sto mogu da je opisem su sapice u obliku pare. Arome nisu jeftine i ako se drzite preporucenog doziranja, bankrot i mucnine su neizbezni. Medjutim, ako im posvetite malo vremena, i kod vecine najmanje prepolovite doziranje, ima tu kvaliteta i ukusa za svaciji ukus U svakom slucaju, u odnosu na ishajpovane vampire i mracnjake, ove arome su rapsodija kvalitetnih ukusa. |
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#2 |
|
Junior Admin
![]() Registrovan: Mar 2013
Lokacija: Beograd
Godine: 50
Postovi: 21,026 E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,076
Nivo reputacije: 2810 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
"The needs of the many outweigh the needs of the few."
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Apr 2015
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 1,680
Pohvala: 949
Pohvaljen: 1,387
Nivo reputacije: 264 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sve preporuke za doziranje, osim donekle za queen of pudding concretate su im bolesne.
Iz znatizelje sam probao meksikanca na 20%, danima mi je bilo muka. I to na 30:70 pgvg bazi. |
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#4 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Jun 2017
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1,536
Pohvala: 754
Pohvaljen: 904
Nivo reputacije: 200 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Zna li neko da li su ovo 100% PG arome ili..?..Posto mi na velikim doziranja odnos PG/VG u aromi igra vaznu ulogu..Na etiketi na bocici ne pise nista
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Senior
![]() Registrovan: Nov 2014
Lokacija: zemun
Postovi: 798
Pohvala: 998
Pohvaljen: 468
Nivo reputacije: 129 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Neke su im i VG
|
|
Vazno da se mi druzimo friends
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Junior Admin
![]() Registrovan: Mar 2013
Lokacija: Beograd
Godine: 50
Postovi: 21,026 E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,076
Nivo reputacije: 2810 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Neke su i alkohol 😆
|
|
"The needs of the many outweigh the needs of the few."
|
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Jun 2017
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1,536
Pohvala: 754
Pohvaljen: 904
Nivo reputacije: 200 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Da preciziram onda
![]() U pitanju je aroma Mexican Fried Ice Cream |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Junior Admin
![]() Registrovan: Mar 2013
Lokacija: Beograd
Godine: 50
Postovi: 21,026 E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,076
Nivo reputacije: 2810 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Računaj da je pg
|
|
"The needs of the many outweigh the needs of the few."
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#10 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Aug 2017
Lokacija: Niksic
Postovi: 1,201 E-cig: Imam
Pohvala: 1,401
Pohvaljen: 782
Nivo reputacije: 172 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Da li je probao neko Ry-Whore concentrate?Na koliko se doziraju obično ako nije niko?Od 6-7% da startujem?
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Iskusan član
![]() Registrovan: Jul 2012
Lokacija: Pozega
Postovi: 238 E-cig: Hcigar vt75 mini
Pohvala: 21
Pohvaljen: 36
Nivo reputacije: 65 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ja sam Ry-whore dozirao na 5% i bilo mi je prejako, al opet sve je individualno...
Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk |
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#12 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Apr 2015
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 1,680
Pohvala: 949
Pohvaljen: 1,387
Nivo reputacije: 264 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Tobacco Crunch
Duvan sa keksom, jako lepo izbalansirano, krenuo od 8% i tu i ostao. Da ne prlja nenormalno grejac, verovatno bih samo nju i trosio, jer je podloga bas duvanska a preko duvana se nadvija slatki hrskavi keks. |
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#13 |
|
Senior
![]() Registrovan: Jan 2014
Lokacija: Beograd
Postovi: 879
Pohvala: 403
Pohvaljen: 318
Nivo reputacije: 120 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ima li ko pojma koliki je šiping kod britanaca?
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Dec 2013
Lokacija: Smederevo
Godine: 54
Postovi: 1,989
Pohvala: 544
Pohvaljen: 1,378
Nivo reputacije: 282 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Najbolje da posetiš web shop i proveriš!
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Senior
![]() Registrovan: Jan 2014
Lokacija: Beograd
Postovi: 879
Pohvala: 403
Pohvaljen: 318
Nivo reputacije: 120 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Bio sam ne mogu da nađem
|
|
|
|
![]() |
| Pošalji link |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|