Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-09-2021, 13:56   #16
stefix042
Nov član

Registrovan: Mar 2021
Pohvala: 2
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 3
stefix042 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Kratak razgovor sa docom

Evo i ja da iskazem svoje misljenje. Poceo sam sa vejpom pre nekih 4,5,6 meseci i do sada je sve bilo okej, sve dok nisam shvatio da mi moj grejac od 0.3 ohma bukvalno iscrpljuje svu energiju iz mene tako da mi samo dodje da sedim u kuci i parim kao seik od Dubaia! :P
Vec neko vreme osecam kao da me moj vejp stavlja u nekakvu vejp izolaciju...
Moguce da je do grejaca, moguce da je do hemijstine koju vejpujem, a moguce je i da nas je malo vejpera pa skim ces da vejpujes nego sam u kuci, he?
Pokusacu da ostavim ja vejp i mislim da cu jedino tada imati snage volje , a manjka mi i moc govora jel jako gadja u grlo, hjeeebiga....
Ako neko poznaju tehniku za ostavljanje nikotinske zavisnsoti neka mi se javi. Peace, im out

Hi Howdy ?
stefix042 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2021, 15:51   #17
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Gen Vaporesso,Solo,S Nord
Pohvala: 511
Pohvaljen: 393
Nivo reputacije: 89
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Cek...
-Gubitak volje za socijalnim zivotom
- problem sa grlom sto otežava razgovor
- snaga

Mislim ovo nisu nuspojave parenja

Sem ako cemo zameniti grejac, podesiti prijatnu kolicinu nikotina da nam ne 'cepa' grlo, smanjiti eventualno % pg. I uopšte količinu liquida na dnevnom nivou.
Sve drugo navedeno nije vezano za parenje
Zasto ne bi pario u društvu drugih?
Sem ako ne predstavljas lokomotivu u njihovom društvu

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2021, 15:59   #18
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 232
Pohvaljen: 1,174
Nivo reputacije: 176
mmladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputaciju

Voleo bih da vidim kako izgleda 0,3oma na 6w...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-09-2021, 22:55   #19
stefix042
Nov član

Registrovan: Mar 2021
Pohvala: 2
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 3
stefix042 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od JasminaM Vidi poruku
Cek...
-Gubitak volje za socijalnim zivotom
- problem sa grlom sto otežava razgovor
- snaga

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
Hvala, vec sam i sam shvatio kada se vratih na plavi camel da nije vise ni do vape-a a, ni do pravih cigareta vec do mog s[r]tanja. haha.Prosto mi se ne izlazi iz kuce vise ali to je vec neka druga tema, jel? Hvala Jasmina. Pokusacu sa jos nekim vape-om, moguce da mi je Drag X sa 0.3 ohma stvarao jako lupanje srca i losa e-liquid? Smart vape shop mi je bio okej ali mi je bilo jako skupo jer 10ml tecnosti minumum svaki dan jeste takodje kao i plavi kamel finansijski hehe

Hi Howdy ?
stefix042 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 19:01   #20
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 232
Pohvaljen: 791
Nivo reputacije: 167
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Znaci koristio si 0.3ohm sa nic salt nije ni cudo onda hehehe

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 23:18   #21
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,485
Pohvaljen: 1,117
Nivo reputacije: 186
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

Meni te nuspojave deluju kao otrovanost nikotinom, malaksalost, gubitak volje, umor.. a može biti i neka vrsta depresije uzrokovane nekim stresom. Takodje zvuči i kao nedostatak vode, kada čovek dehidrira postoje slični simptomi kao što su gubitak volje, malaksalost, slabost.. ko pari treba da unosi dosta vode!
Kao što kolega iznad @DusanM reče, smanji nikotin.. DTL pnp grejač od 0.3ohm sa nic salts tečnosti.. nikako, osim ako nije tipa 6mg nic salt ali to nisam još video da ima da se kupi bez da sam smućkaš. Kupi običnu freebase tečnost od 3mg nikotina, max 6mg ali ne više, sa manjim procentom pg-a, i biće ti bolje nadam se. I pij vode.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:49 sati.