Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape
Zaboravljena šifra? Registracija

Smart Vape smartvape.store

Smart Vape

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-10-2019, 21:18   #16
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 552
Pohvaljen: 759
Nivo reputacije: 151
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Elda arome i baze

đe si kupio?

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2019, 21:20   #17
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 33
Pohvala: 711
Pohvaljen: 965
Nivo reputacije: 175
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

@rankosuns znaš da ne možemo o tome na forumu a vidiš u kojoj si temi, nije teško zaključiti

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2019, 21:21   #18
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 223
Pohvaljen: 190
Nivo reputacije: 50
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Smart vape! Odmah šalju, danas za sjutra.

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2019, 21:39   #19
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 120
Pohvaljen: 181
Nivo reputacije: 38
miljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosi

I ja koristim njihovu nikotinsku bazu, 100 mg/ml. Sve na mestu, nema mirisa. Eldin p tobacco odlicna aroma. Tacnije samo nju i journey parlament i parim. Uvek su u rotaciji. P tobacco mi je mooozda nekad presladak sam al kad ga pomesam sa parlamentom to je to. Pravim ih odvojeno pa smiksam ditekt u tanku, zavisno od raspolozenja.
miljushm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2019, 21:42   #20
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

meni se m tobacco mnogo sviđa, izvlači neku prelepu čokoladnu notu u bersu v1 sa lepim duvanom

Zahvalili :
Staro 13-10-2019, 21:59   #21
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 120
Pohvaljen: 181
Nivo reputacije: 38
miljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosi

M tobaco gotova tecnost mi se ne svidja. Probao na vise uredjaja i ne lezi mi nikako. Aroma izgleda nije losa. Posle 15 dana obecava. Cekacu bar mesec pa da vidimo
miljushm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-10-2019, 00:15   #22
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 45
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,065
Nivo reputacije: 2792
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
@rankosuns znaš da ne možemo o tome na forumu a vidiš u kojoj si temi, nije teško zaključiti

Ja Centrohem stalno naručujem sa fasttech...

Izvinjavam se vlasniku podforuma, bilo je jače od mene...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-10-2019, 11:59   #23
SmartVape
Product Support

Pohvala: 9
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 29
SmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosi

Tečnost i aroma nisu iste. Tečnost je M premium tobacco, aroma je samo M tobacco.

M Premium bi trebalo da bude bolja verzija M Tobacco-a (po opisu proizvođača), ali kao i @miljushm, i mi se slažemo da je M Premium daleko ispod M.

SmartVape™
smartvape.store
SmartVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-10-2019, 09:30   #24
Cookie
Veteran

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Tripod RTA
Pohvala: 773
Pohvaljen: 894
Nivo reputacije: 154
Cookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvalu

Koliko da sačekam Capa Havanu 10 za 60 da sazri? Nema info na sajtu.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-10-2019, 11:33   #25
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 50
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 740
Pohvaljen: 4,165
Nivo reputacije: 754
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

30 dana

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2019, 19:06   #26
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Godine: 53
E-cig: SXmini ML DX75 Swag 2
Pohvala: 352
Pohvaljen: 613
Nivo reputacije: 117
Čedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvalu

ELDA

Pure Tobacco: 50/50 6mg 2,2%, nisam mogao da čekam i probam danas posle 15 dana od mućkanja. Na Aladinu stegnutom jedna reč: meni-savršeno.
Preporuka 100%
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2019, 19:08   #27
Cookie
Veteran

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Tripod RTA
Pohvala: 773
Pohvaljen: 894
Nivo reputacije: 154
Cookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvalu

Sa čim bi mogao da je uporediš?
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2019, 19:12   #28
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

sa tobacco symphony

Staro 21-10-2019, 19:13   #29
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Godine: 53
E-cig: SXmini ML DX75 Swag 2
Pohvala: 352
Pohvaljen: 613
Nivo reputacije: 117
Čedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvalu

Nisam dugo mućkao duvane ali blaža mi je od Parlamenta a podseća me u tragovima na Inawerin stari s camel.
Al definitivno mislim da ce za jos 15 dana biti vrhunska

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2020, 09:46   #30
st.gandra
Senior

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
Godine: 44
E-cig: RX Gen 3, Zeus X
Pohvala: 1,535
Pohvaljen: 1,017
Nivo reputacije: 158
st.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputaciju

Elda Pure Tobacco, Cowboy Blend, USA Mix prave duvanske po mom ukusu. Pretežno koristim duvanske tečnosti i ove tri su mi baš legle. Nema nekih dodatnih slatkih nota, samo razne varijacije čistog duvana.
M Tobacco duvan sa čokoladom preslatka za moj ukus.
P Tobacco isti Pipe Tobacco od drugih proizvođača. Dominira vanila i preslatka mi, još više nego M Tobacco.
Sve dozirano na 2% i stajale po 3-4 meseca.

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:24 sati.