Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-11-2011, 21:55   #16
Che Guevara
Senior

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0
Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima
Uobičajeno Re: Tecnosti i Umbrella

Pa pazi meni je dnevna potreba tako oko 5ml pa da dajem toliko love nema sanse
Che Guevara nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2011, 21:56   #17
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Godine: 47
Pohvala: 110
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 94
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi

Ljudi, to je njihova politika rada. Definitivno postoje dodatni troskovi, porezi, radnici, lokal ... itd itd ... Nije da ih branim ali realno gledano ako oni prodaju 1ml i za 1000 dinara i to prodaju vec godinu - dve znaci da ljudi kupuju sto znaci da ili nemaju pojma za drugo ili ih ne zanima. Ja znam PUNO ljudi koji nece da se "mlate" po netu i da narucuju. Ovo je sigurnije, ok i u neku ruku jeste, dobijes racun i garanciju (7 dana) ... ali eto ... u RS je to sigurno, i ok nema tu mnogo rasprave. Ja imam izbor kao i vecina ovde zato tu prednost i koristim i trudim se da i drugima koji ne znaju za druge mogucnosti i varijante pomognem da i oni imaju izbor, ali ako neko ne zeli da ima izbor to je vec njegova stvar. I jos jednom podvlacim svaka cast generalnom jer je uspeo nesto sto drugi nisu (kupi za 1 podeli na 2 i to prodaj za 6 svaki).

Sorry za off topic.

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2011, 22:02   #18
Che Guevara
Senior

Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima

Danilo tvoja je jedina prednost sto si racunarski pismen za razliku velike vecine nasih gradjana.Jako veliki postotak parioca kod nas su ljudi u godinama koji lose barataju racunarom a jos gore internetom a o paranoji vezanoj za online kupovinu da i ne govorim.Dok je tako njima (generalni uvoznik) ce biti lepo ali nasa stara poslovica kaze ovcu mozes sisati vise puta ali odrati samo jednom!
Staro 15-11-2011, 22:14   #19
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Jbm li ga, otkako se zadnjih meseci borim sa našom papirologijom, birokratama i raznim agencijama pri ministarstvima - donekle ih razumem. Sa naglaskom na donekle

Videli ljudi koliko im je posla trebalo da za sve to što rade podobijaju dozvole i ostale papire, pa proračunali da će malo ko biti u stanju da izgura istu priču, zato biju sa cenama. Ovde pogotovo mislim na tečnosti.
Npr, možete na FA sajtu videti kolike su cene za njihove tečnosti, ali je čak i za reseller kupce cena njihove već flaširane bočice od 10ml oko 3 eura + 20% poreza. Drastično je jeftinije kada se sirovine(baza i arome) uzimaju na veliko, ali sumnjam da bi ti ovde iko dozvolio da zvanično i legalno sam mućkaš tečnosti, jer barem po rečima čoveka iz ALIMS-a nemaju niti imaju nameru da rade regulativu povodom toga.
Te tečnosti koje ovi prodaju su verovatno najjeftinije koje su našli a da ih uvoze već flaširane, zato ih i furaju. Kada nakarikaš poreze, carine i maržu, dobiješ 400 kinti za 5ml.
Svako drugi razlog za njihovu kalkulaciju bi značio da su samo obični glupsoni.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2011, 22:24   #20
Che Guevara
Senior

OK to ali i nase trziste je malo za ovu vrstu proizvoda nije ovo Amerika gde imas vapera vise nego velika Juga stanovnika a da ne pricam o Evropi ili Aziji.Ali kad ti kupis 10ml za 3$ pa sa svim porezima i marzama ne mozes da predjes 6$ po flasici i onda jos da naguras jos duplo u maloprodaji to je vec bezobrazluk.Video sam na nekim oglasima za tecnosti i njihov papir sa pecatom sanitarnog inspektora i to je to.Ne znam na sta se jos pozivaju ali preterali su.
Staro 15-11-2011, 23:31   #21
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 253
Nivo reputacije: 95
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

Koliko sam ja uspeo da "isprobam", "generalni uvoznik" koristi Dekang tečnosti.
Nabavlja ih najverovatnije direktno iz Kine na veliko i bud zašto, a ovde ih pakuje u 5ml bočice i bije po ušima naivne.
qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-11-2011, 23:35   #22
Che Guevara
Senior

Bas tako qutlacha
Staro 15-11-2011, 23:49   #23
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Brate, jel ti nas za***avaš? Pa na prošloj strani si dao link da su njihove tečnosti Wow wapor:
Citat:
Originalna poruka od Che Guevara Vidi poruku
WOW Vapor http:// v4l.com/Wow_Vapor_30ml_Juice/

link editovan by ECS
A sada čoveku koji kaže da su Dekangove kažeš: "baš tako"
Staro 16-11-2011, 00:14   #24
Para
Senior

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 43
Pohvaljen: 42
Para je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od danilo Vidi poruku
Ljudi, to je njihova politika rada. Definitivno postoje dodatni troskovi, porezi, radnici, lokal ... itd itd ... Nije da ih branim ali realno gledano ako oni prodaju 1ml i za 1000 dinara i to prodaju vec godinu - dve znaci da ljudi kupuju sto znaci da ili nemaju pojma za drugo ili ih ne zanima. Ja znam PUNO ljudi koji nece da se "mlate" po netu i da narucuju. Ovo je sigurnije, ok i u neku ruku jeste, dobijes racun i garanciju (7 dana) ... ali eto ... u RS je to sigurno, i ok nema tu mnogo rasprave. Ja imam izbor kao i vecina ovde zato tu prednost i koristim i trudim se da i drugima koji ne znaju za druge mogucnosti i varijante pomognem da i oni imaju izbor, ali ako neko ne zeli da ima izbor to je vec njegova stvar. I jos jednom podvlacim svaka cast generalnom jer je uspeo nesto sto drugi nisu (kupi za 1 podeli na 2 i to prodaj za 6 svaki).

Sorry za off topic.
E tvoji klipovi mi se baš dopadaju, ali ovo razmišljanje baš i ne. Kako to da ja nikoga do sada nisam sreo ko ne želi izbor. Naravno da ljudi žele izbor, ali ne znaju da ga imaju. Misle "generalni zstupnik originalnih no name proizvoda" je jedini izbor da ostave smrdulje. Tako sam i ja mislio dok nisam počeo čačkati po internetu. Jel ti stvarno svejedno što si kupio buđavi BUD po dvadeset puta većoj ceni nego da si ga naručio iz vana.
Krivo ti je 100% jer je BUD buđav i s***an ati koji moraš non-stop čačkati da bi radio. I jedva čekam da crkne pa da ga se riješim. Hoćeš da kažeš da ti ne smeta onaj odvrstni logo iz Rezident Evila (koji sam ja ošmirglao jer mi je blesavo da nosim znak zombija), jbg. a smeta ti led indikator potrošnje na onoj bateriji. Nemoj da se ljutiš, ali ja sam baš kivan jer sam jedan od prevarenih.
Evo blic recenzija:
Prestige Blek, preskup, curi na sve strane, nema dima, ati 4 oma (eeeejjj)...
Prestige Tank, preskup, curi, zagoreva, troši ko traktor...
Prestige Pro, preskup, curi ampula, malo-malo pa tečnost dospije u cevčicu za protok dima, zagorijeva, pa stalno moraš cimati fitilj, ampula se veoma brzo počne okretati oko kućišta raspršivača a samim tim i položaj fitilja, servis 200 din, a nov BUD je 0.80 dolara ili 300 din u Evropi...Da je cena bar 500 din pa OK, kad počne brljati kupim drugi, a ono 1.400 din komad i svakih tri četiri dana po 200 din za remont
Prestige kartomizer, e to nije ni za paore.
Jesm li nešto slagao ili preterao?
I sad da kažem svaka im čast. Ma daaajjj.
Para nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2011, 00:36   #25
Che Guevara
Senior

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Brate, jel ti nas za***avaš? Pa na prošloj strani si dao link da su njihove tečnosti Wow wapor:

A sada čoveku koji kaže da su Dekangove kažeš: "baš tako"
A jel se ti pravis ili si stvarno da ne kazem sta?Hajd malo skroli gore....
Staro 16-11-2011, 00:40   #26
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Šta treba da skrolim? Jesu li tečnosti Wow vapor ili Dekang, ili su oboje u isto vreme?
Staro 16-11-2011, 00:45   #27
Che Guevara
Senior

Po slikama koje su na njihovom sajtu sam stavio link o tome sam i pricao sa danilom a ti prvo procitaj i ostale postove ili mislis da si komican ili ...?
Staro 16-11-2011, 01:12   #28
Para
Senior

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 43
Pohvaljen: 42
Para je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putu

Ma na voćnim aromama stoji WOW Vapor, na sajtu Vapora 30 ml 12,50 dolara. Kad uzmeš na veliko idt...pa dodaš propilen glikol i glicerin iz bureta od 200 litara koji imaš kupiti u BG...eto, nema tu baš mnogo za raspravljati ni "skroliti"
Para nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2011, 01:17   #29
Che Guevara
Senior

Zato i treba ovakvih foruma da ljudi vide,cuju,saznaju da ima more razlicitih online prodavnica sa mnogo pristupacnijim cenama i da to nije nikakav bauk kupovati preko neta.
Staro 16-11-2011, 01:27   #30
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 253
Nivo reputacije: 95
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

upravo tako
qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:08 sati.