Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-07-2021, 21:11   #991
comid
Veteran

comid's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 340
Pohvaljen: 303
Nivo reputacije: 142
comid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Aj da i ja napisem ovde, atomizere pt1 i 2 koje sam poklonio, fan ovog foruma, nije preuzeo, rec je o Djordje Mitrovic, Odzaci, samo da znate, neznam da li je clan foruma.
comid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-08-2021, 20:18   #992
DP.
Nov član

Registrovan: Sep 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 7
DP. je na dobrom putu

Dobro vece svima, zeleo bih ovako javno da se oglasim povodom nekih stvari, jer dosta sam trpeo i gutao tudje lazi o nekim stvarima. Dakle da krenem, pare sam uplatio 12.11.2020. uplatio sam oko 110e za tripod rta, nakon uplate, desava se da sam paket cekao 7 dana da mi stigne, stigao je, ali u paketu su bile neke cevke i atomizer koji ja nisam hteo , odmah sam paket zatvorio i spakovao za slanje, doticni mi se nije javljao 2meseca od tada, kad mi se napokon javio rekao je kako je imao privatnih problema, sto razumem svi mi ih i imamo, ja sam spakovan paket vratio gospodinu u nadi da ce to da izvrsi neki pritisak na njemu da mi napokon posalje taj famozni Tripod Rta, ali desava se sledece, uz razne izgovore i ne javljanja je odlagao i odlagao slanje tog paketa, da sad ne pisem kakve izgovore mi je sve pisao , jednom je paket zalutao pa nije poslat, na kraju mi je film pukao jer je poslao po drugaru koji je licno trebao meni da donese, medjutim desava se da taj drugar mi uopste nije doneo paket niti bilo sta od toga, naravno sve i taj izmisljeni drugar i razni privatni problemi, bolesti i druge stvari sa kojima se ne treba saliti njemu su sluzili za izgovore, naravno ja i dan danas nisam dobio ni novac koji sam trazio nazad ni atomizer za koji sam dao pare.
Fascinantno je da se slike deviza kace u komentarima a dugovi se ne razduzuju. U pitanju je Pablito.
Zeleo bih samo da se zahvalim svima koji su stigli da procitaju do ovde i pozeleo bih Vam da se pazite sa kim saradjujete.
DP. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-08-2021, 21:04   #993
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 50
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 750
Pohvaljen: 4,254
Nivo reputacije: 770
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Kao što sam naslov teme kaže, pišite o oglasima i iskustvima sa članovima koji su prodavali ili kupovali samo na ovom forumu.
Konkretno...taj i taj član u vezi tog i tog oglasa.
O iskustvima sa drugih foruma ili FB grupa pišite tamo gde ste trgovali.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-08-2021, 13:58   #994
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 2,061
Pohvaljen: 2,587
Nivo reputacije: 373
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Pablito Vidi poruku
Kratko i jasno jednom te za***ao uvek će mada kod mene to drugačije i nikada me niko nije za***ao al nisam ni ja..Samo sa jednim sam imao problem nije ispoštovao reč i dobro je prosao to je nakupac Rade..

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
@Pablito Vidim da se tvoje ime pominje u ovoj temi vise puta
Mislim da je doslo vreme da nam odgovoris sto nisi ispostovao svoje obaveze
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2021, 07:56   #995
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 120
Pohvaljen: 181
Nivo reputacije: 40
miljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosimiljushm ima čime da se ponosi

Pa ovo su klasicne prevare.
miljushm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2021, 11:34   #996
Alexis
Iskusan član

Alexis's avatar

Registrovan: May 2021
E-cig: Innokin adept + Nicolas
Pohvala: 225
Pohvaljen: 160
Nivo reputacije: 29
Alexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosi

Pohvalila bih kolegu @Mandrak za saradnju.. Sve smo se brzo dogovorili, čak se iscimao i došao na "moju teritoriju" radi dostave paketa

Послато са M2010J19SY помоћу Тапатока

Alexis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2021, 10:01   #997
Duca
Senior

Duca's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 291
Pohvaljen: 231
Nivo reputacije: 72
Duca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosi

Takodje da pohvalim @Mandrak za fer i korektnu saradnju.
Isto vazi i za kolegu @Scooter. Sve preporuke.

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Duca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2022, 22:36   #998
Alexis
Iskusan član

Alexis's avatar

Alexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosiAlexis ima čime da se ponosi

Do sad sam sarađivala sa @Guru @Raka 1971 @mmladen sve pohvale za momke i naravno @Mandrak kojeg sam spomenula dva posta iznad..

Staro 28-04-2022, 12:36   #999
El Milorad
Nov član

Registrovan: Mar 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 8
El Milorad je na dobrom putu

Pokušao da postavim oglas,ali ne ide
El Milorad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2022, 12:39   #1000
JasminaM
Veteran

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: SOLO+ BISHOP
Pohvala: 612
Pohvaljen: 480
Nivo reputacije: 111
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Potrebno je da imaš bar 10 smislenih komentara ako se ne varam.
A da nisu cao zdravo tako je, moguće, aha, slazem se,...

Ps. Ovo je post o iskustvima sa drugima

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2022, 14:29   #1001
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 50
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 750
Pohvaljen: 4,254
Nivo reputacije: 770
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@El Milorad
Kao što je koleginica napisala u postu ispred, to je jedan od uslova.
Drugi je
www.e-cigserbia.com/index.php?page=oglasavanje - obavezno pročitati pre objavljivanja oglasa.
Oglas koji si pokušao da postaviš kršio je sva pravila
- nemaš 10 postova
- nema slika
- ostavio si lične podatke.
Još jednom...ovo je prvenstveno forum za razmenu iskustava stečenih u vape svetu, a oglasi su spredna stvar i privilegija, a ne obaveza.
Za trgovce postoje razni drugi sajtovi.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2022, 16:53   #1002
Alexis
Iskusan član

Alexis's avatar

Ovom prilikom bih pohvalila @Dj_ na korektnoj saradnji i na poklonu

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:28 sati.