Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > TOP e-cigarete.rs
Zaboravljena šifra? Registracija

TOP e-cigarete.rs topecigarete.rs

TOP e-cigarete.rs

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-11-2021, 13:54   #1
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 48
E-cig: SBS-BSKR2,iKunn-Soulmate
Pohvala: 665
Pohvaljen: 918
Nivo reputacije: 213
nikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalu
Uobičajeno AL CARLO DIY Aome

Ima li ko kakva iskustva oko pomenute arome ? Da li ste sta probali, da li tih 8% zadovaljava ili treba jaci, ili manji procenat ? Na kom atomizeru ...

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2021, 17:56   #2
Giurra
Senior

Giurra's avatar

Registrovan: Nov 2019
Pohvala: 1,160
Pohvaljen: 383
Nivo reputacije: 69
Giurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: AL CARLO DIY Aome

Imam ja. Dao mi drugar aromu jer se njemu nije svidela. Meni se svidja. Skladunjava duvanska sa primesom nekog pića ili nešto tako. Stavio sam oko 2.5% ali uvek idem nizak procenat pošto volim baš blage arome. Tako da kapiram da drugima treba sigurno jace. Ostojala oko 3-4 nedelje.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
Giurra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-11-2021, 09:51   #3
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

nikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalu

Uzeo tj trebalo bi da stigne ovih dana Cherry Wood aroma. Izgleda zanimljiva kombinacija duvana i tresnje pa se nadam da nije sladunjava na 8%, a mozda i preblaga ? Sa druge strane mrzi me da eksperimentisem sa 10 i 20ml ...

Ω + V + W =

Staro 19-11-2021, 11:48   #4
Giurra
Senior

Giurra's avatar

Registrovan: Nov 2019
Pohvala: 1,160
Pohvaljen: 383
Nivo reputacije: 69
Giurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosi

@nikouro ispravka, sad nađoh bočicu. 4% sam stavio da bude blaža aroma, a ne 2.5% kao što sam napisao iznad.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
Giurra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-11-2021, 20:15   #5
Revilo
Senior

Revilo's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 123
Pohvaljen: 212
Nivo reputacije: 61
Revilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosi

Al Carlo Sun Dried Peaches
Dozirano 8% moze sutradan da se koristi , dominantna breskva. Kako vreme odmice duvan preuzima primat (3+ nedelje)
Ako nemaš vremena da cekas 8% ako spremas unapred ne vise od 5%
Dwarv i Kizoku
Revilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-11-2021, 21:58   #6
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

@Revilo , e ovo je vec znacajan detalj. Uglavnom pripremam za unapred,sobzirom da samo duvane koristim.

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока

Ω + V + W =

Staro 23-11-2021, 11:17   #7
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Kad se otvori bocica prijatan miris visnje a oseti se i duvan u pozadini.
Ovih dana da smuckam na 4%, i na 8%, 40/60 - 5mg

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока

Ω + V + W =

Staro 28-12-2021, 08:33   #8
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Utisak posle mesec dana.
Aroma miksana sa 4%, 6% i 8%. 40/60VG i 5mg nicotina.
Prva proba je bila negde oko 10-tog dana. Tresnja u prvom planu u sve tri kombinacije. Prijatna tresnja.Nakon 30 dana u prvom planu je opor i jak duvan a u drugom tresnja. Sada je sve to sjedinjeno u 6% i ovo je nesto sto meni prija i odgovara. Verujem da ce bitnu ulogu u oveme imati i vrsta atomizera na kome probate tj koristite tecnost sa ovom aromom. Ostaje da vidim kakva ce biti nakon 40 i vise dana ...

Ω + V + W =

Staro 12-05-2022, 12:04   #9
Mohawk
Nov član

Registrovan: Apr 2022
E-cig: Kroma217 Zenith2 ExproV4
Pohvala: 20
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 1
Mohawk je na dobrom putu

Al Carlo Berry Tree aroma
Mixana na 6%,V70/30,6mgNic.
po mom ukusu,odlicna duvaska aroma.U pocetku ribizla i borovnica dominantne.Posle 35 dana,dominira jak,pun,ukus duvana(najslicniji onima koji mogu da se kupe u kesicama na trafici),a voce u pozadini.Po meni je jedna od 2 arome za ADV.
Koleginica mi kaze da je miris pare isti kao iz nekog egipatskog "Lula bara",gde je bila na letovanju.Ja nazalost miris ne osecam.
Al Carlo Roasted Cinnamon Aroma
Mixana na 6%,V70/30,6mgNic
Takodje kvalitetna duvaska aroma kao i beri tri,ali za moj ukus preslatka.Iako ga volim,ja ne osecam cimet,vec umesto njega samo "nesto previse slatko".Recimo kao kad pijete pravu brazilsku kafu i znate da je kvalitetna i dobra,ali je jednostavno preslatka.Ko voli slatke duvane...

Probao sam 20ak duvaskih aroma,raznih prizvodjaca i mixera.Po meni su Al Carlo najkvalitetnije,punog ukusa bez hemije.
Medjutim nisam mogao da pronadjem sajt proizvodjaca.Neki kazu da su kanadjani,neki da su irci?Neki nemacki sajt pise da su Al C.arome - NET arome.Licno ne verujem,ali imaju specifican alkoholni miris iz bocice.
Mozda neko zna ,ili dobavljac moze da pojasni?
Mohawk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > TOP e-cigarete.rs

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:35 sati.