Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-02-2012, 02:45   #1
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 77
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi
Uobičajeno Razredjivanje

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Ne, bilo koja tečnost pravilno razblažena sa vodom radi bez problema na eGo-T/C atomizerima.
de mi reci koji je nacin razrjeđivanja

FA VC mi je bio ipak nesto rjedi od inawerine VG baze, FA stavlja 20 % vode, a to mi ipad zvuci malo previse, da tako sta napravim i sa inaverinom bazom

destilirana voda?

koliko, cega bi bilo najbolje za inawerinu VG bazu, a da mi opet ne bude previse rijetka
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2012, 09:04   #2
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: Joyetech eGo-C

Razblažuje se destilovanom vodom, ali ne valja da to radiš sa gotovom tečnosti jer ćeš onda izgubiti ukusa. Osim ako imaš i aromu, pa možeš ubaciti kap ili dve

Ako ti sa IW VG bazom radi kako treba, ne diraj ništa
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2012, 22:49   #3
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 77
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

ma primjetio sam da mi se zbog nekih aroma, tekucina stajanjem mrvicu i zgusne, pa sam mislio malo samu bazu razrijediti, pa me i zanima koliki postotak vode bi bio dovoljan, a opet da ne napravim prerijetko, zato sam i spomenuo FA VC u koji ide 20% vode, a to mi zvuci nekako previse da toliko bas stavim
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2012, 00:39   #4
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 137
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od karlo Vidi poruku
ma primjetio sam da mi se zbog nekih aroma, tekucina stajanjem mrvicu i zgusne, pa sam mislio malo samu bazu razrijediti, pa me i zanima koliki postotak vode bi bio dovoljan, a opet da ne napravim prerijetko, zato sam i spomenuo FA VC u koji ide 20% vode, a to mi zvuci nekako previse da toliko bas stavim
Ja stavim 10% i na CE2 ultimate mi je to ok...ali na inawerin cist VG ...mislim da se malo vise zgusnu C blend i Gold ducat...a tobaco C , DS , recimo manje,,,prvi put mixam tecnosti ali to je moje zapazanje....
Tobaco C mi se cini da je izgubio na jacini u odnosu na prvu napravljenu bocicu i recimo posle dve nedelje kada sam pravio drugu...to je kada pomirisem tecnost neposredno posle mixanja...i tog dana(posto je otvorena bocica)...ili mi nos ne radi isto ... svakog dana...ali tog mirisa anisa koji se osecao u tobacu c kada je aroma naceta skoro da i ne osecam sada...videcemo kad sazri.
Pozdrav!
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2021, 12:10   #5
Dusan_
Aktivan član

Registrovan: May 2020
Pohvala: 23
Pohvaljen: 43
Nivo reputacije: 12
Dusan_ je na dobrom putuDusan_ je na dobrom putuDusan_ je na dobrom putuDusan_ je na dobrom putuDusan_ je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Razredjivanje

Imam pitanje.
Počeo sam da motam malo drugu žicu i sad takav grejač daje više i gušću paru. Međutim, dolazi do izražaja slatkoća VG-a, koja mi posle dužeg parenja baš i ne prija. Gledao sam malo po netu, vidim da neki razređuju VG sa fiziološkim rastvorom (ili razređivali, pošto su postovi od pre 15 godina). Interesuje me da li je neko razređivao sa fizološkim rastvorom, kakva su iskustva, ili je ipak bolje razređivati samo destilovanom vodom. Osim slatkoće VG-a, ovo pitam i zbog toga što sam na par mesta pročitao da dodatak rastvora/vode može da pomogne kod isušivanja sluzokože usta i nosa.
Dusan_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:09 sati.