Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-03-2018, 00:39   #241
Milan94
Nov član

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 16
Milan94 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Svaka vam cast, ja nikog nisam uspeo da ubedim, ajde drugare manje vise ali vec skoro godinu dana ubedjujem devojku da predje na paru ali nema sanse, ja u klin ona u plocu, svdija joj se kad uzme par dima od mene ali kaze nije joj to za stalno koriscenje
Milan94 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 06:35   #242
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 3,095
Pohvaljen: 1,636
Nivo reputacije: 284
nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Zasad tri komada

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2018, 09:48   #243
ime korisničko
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 12
ime korisničko je na dobrom putu

Pošto sam i ja skoro prešao na ecig, privodim kraju nagovaranje prve "žrtve"
ime korisničko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-04-2018, 13:55   #244
Zoran123
Banned

Registrovan: May 2016
Pohvala: 192
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 0
Zoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosi

A mene svi ubedjuju da je parenje gore od cigara.
Zoran123 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2018, 14:00   #245
Milanez
Veteran

Registrovan: Aug 2016
Godine: 43
Pohvala: 2,440
Pohvaljen: 1,016
Nivo reputacije: 258
Milanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputaciju

zanimljiva tema za diskusiju zorane
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2018, 14:11   #246
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,875
Pohvaljen: 1,027
Nivo reputacije: 151
vap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputaciju

"Gledo ja emisiju" mi nekako najteže padne
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2018, 14:33   #247
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 47
Pohvala: 1,821
Pohvaljen: 917
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

za sad 4 kom

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2018, 15:02   #248
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Voopoo Argus GT
Pohvala: 1,841
Pohvaljen: 930
Nivo reputacije: 246
Allegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvalu

^Takodjer, komada 4

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2018, 18:32   #249
ime korisničko
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 12
ime korisničko je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Zoran123 Vidi poruku
A mene svi ubedjuju da je parenje gore od cigara.
Većina tako reaguje, da, ali jedan se za sad lomi
ime korisničko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2018, 01:06   #250
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,441
Pohvaljen: 754
Nivo reputacije: 159
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Moju bolju i lepšu polovinu sam do skoro potpuno preveo, prijateljicu do pola i jednog slučajnog prolaznika sam ubedio da ode do vape shopa dok sam šetao decu.
Kako se to računa?

Istovremeno, moram priznati da sam izložen strašnom pritisku nenadano i neobično sinhronizovane koalicije pušača i nepušača (to mu dođe kao neki protivprirodni blud) kako se trujem najgore na svetu, kako ne mogu čak ni kao čovek da zapalim cigaru i kako ću firmu jednog dana da dignem u vazduh...

Trenutno bez super unicum naloga! Vratio sam se na svoj originalni nalog...
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2018, 01:19   #251
Svemirac
Iskusan član

Svemirac's avatar

Registrovan: May 2014
E-cig: Pico + Kaya 5
Pohvala: 113
Pohvaljen: 51
Nivo reputacije: 40
Svemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putu

3 komada u potpunosti i 2 do pola znaci ukupno 4.
Svemirac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2018, 12:46   #252
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 389
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 252
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Evo šesta godina otkad parim, a "samo" troje prešlo... Ja više niti koga nagovaram, niti "tupim" o vejpu. Svak' za se' travu pase. Koga zanima i ko pokaže OZBILJAN interes za vape tome objasnim i uputim u detalje, a čim primjetim da je zanimanje samo eto onako, da pita bezveze, a bez imalo ozbiljne namjere da pređe na paru, odustanem od daljnjeg objašnjavanja i minjam temu.
Inače, ovdje je vaping s vrimenom postala sasvim uobičajena pojava, pa sad ko će pušit i dalje, a ko će preć na paru, svakom na izbor... Nema tu koristi od nagovaranja ako osoba sama sa sobom u svojoj vlastitoj glavi ne "prelomi".

20.12.2012
Uwell Crown -> Merlin RTA, Geekvape Aegis Solo -> Merlin RTA
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2018, 13:34   #253
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 50
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,042
Pohvaljen: 7,544
Nivo reputacije: 1102
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Posle prvih 10 sam prestao da brojim.

Dakle, slažem se sa Goranom, ko ima volje preći će na vejp. Počeo sam da eliminišem ove koji u startu imaju otpor, da ne gubim vreme.

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2018, 15:21   #254
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 2,018
Pohvaljen: 2,504
Nivo reputacije: 358
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

u krugu u kom se krecem, vecinom njih pari, tako da nemoram nikog da nagovaram
a koliko je njih preslo na elektronskim putem mog predloga to neznam i nije ni bitno
sve u svemu elektronske cigarete dominiraju i puno njih pari
prodavnice postoje i ljudi kupuju sta im i kako treba
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-05-2018, 11:42   #255
Milanez
Veteran

Registrovan: Aug 2016
Godine: 43
Pohvala: 2,440
Pohvaljen: 1,016
Milanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputaciju

12:37:47] Senjorina_De_Maho: E hajde mi objasni kako to ide sa parenjem i gde to moze da se kupi?
[12:38:17] Milanez: za zene je komplikovanije jer zahteva majstorije neke
[12:38:25] Milanez: dacu ti link za forum
[12:38:30] Milanez: pa citaj neko vreme
[12:38:44] Senjorina_De_Maho: Ne mogu da citam
[12:38:46] Senjorina_De_Maho: Mrzi me
[12:38:51] Senjorina_De_Maho: Ti mi objasni
[12:38:54] Senjorina_De_Maho: �
[12:39:19] Senjorina_De_Maho: Gde ima da se kupi?
[12:39:37] Milanez: zato bih ti dao link za forum jer nije to sve prosto
[12:39:54] Senjorina_De_Maho: Ne bih
[12:39:57] Senjorina_De_Maho: Mrzi me
[12:40:00] [NOTICE Krstarica]: [UserServ] Igrajte se online na Krstarici:
[12:40:11] Senjorina_De_Maho: Onda nista

---------- Post dodan 13-05-2018 u 13:07 ----------

mozda ovaj post remeti neka prava itd pa nek neko proceni to i ako treba obrise
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:50 sati.