Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2021, 18:52   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 629
Pohvaljen: 1,800
Nivo reputacije: 329
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vandy vape requiem kit

Ovo je mahanicki mod i pre nego kupite ovaj mod morate da znate omov zakon i u ovom modu morate da koristite adektvatne baterije, nemojte da kupujete mod ako ne znate sta radite.

Requiem bf kit colors:

- Shadow King
- Ghost Samurai
- Craftsman Silver
- Craftsman Brass

Specifications:

- Size: 72.5 x 24 x 42mm
- Size Atomizer: 22 x 21.5mm
- Capacity: 6ml
- Battery: Single 18650 battery

In the box:

1* Requiem BF Kit
2* Squonk Bottle
1* Refilling Card
1* Air Hood
1* PC Drip Tip
1* Beauty Ring
5* Battery Plastic Cover
1* Spare Parts Bag
2* Fused Clapton Coil 0.26ohm
1* Instruction Manual

Requiem kit se sastoji od requiem atomizera i requiem mehanickog moda. Ovaj komplet stize u veoma lepom pakovanju gde cete dobiti dosta toga, u pakovanju cete dobiti dva razlicita top capa za atomizer, dobicete dva razlicita beauty prstena, grejace, dve bocice i takodje cete dobiti foliju za baterije.

Da krenem od atomizera, ovo je single coil atomizer i precnik ovog atomizera je 22mm, a u pakovanju dobijate prsten kako bi atomizer lepse izgledao na sirim modovima, precnik sa prstenom je 24mm. Sto se tice izrade atomizer deluje sasvim sasvim okej. Sto se atomizera tice ne razlikuje se previse od prethodne verzije ovog atomizera.

Da krenem od top capa, sa ovim atomizerom cete dakle dobiti dva top capa u razlicitim bojama. Svaki top cap dolazi sa drip tipom. Po meni sasvim okej za koriscenje, a ovo je 510 drip tip pa mozete ovde da koristite svoje drip tipove ukoliko vam ovi ne odovaraju. Na top capu mozete da vidite dve rupe za protok vazduha, a vazduh se podesava tako sto se okrece top cap. Ovde imamo stoper sto mi se svidja i vazduh moze da se podesi bez ikakvih problema ali tek kada podmazete o ring, ali po meni jedan o ring da se skine.

Na bazi mozete da vidite dva velika srafa koja drze nogice grejaca i mozete da vidite dva slota za vatu. Takodje na bazi mozete da vidite i dva bloka kroz koja prolazi vazduh i udara u grejac sa strane. Postavljanje grejaca i vate je jednostavno, a baza je napravljena tako da mozete da naslonite sipkicu na bazu kada podesavate visinu grejaca kako bi grejac bio dobro pozicioniran. U pakovanju cete dobiti dva grejaca sto je odlicno pa mozete da ih koristite u ovom atomizeru. S obzirom da ovaj atomizer dolazi u kompletu sa mehanickim modom treba voditi racuna na zica ne pravi spoj. Sto se tice vazduha ovde vazduh udara u grejac sa strane, a dolazi pod uglom odozgo sto je dobro jer su manje sanse da ovaj atomizer procuri.

Sto se tice moda, mogu da kazem da mod deluje veoma kvalitetno i prilicno je tezak mod, mod je takodje prilicno malih dimenzija i veoma je udoban za koriscenje. Ovo je mehanicki mod sto znaci da nema nikakvih zastita i da nikako nije za pocetnike.
Sa gornje strane moda se nalazi konekcija, blago je podignuta pa se mod nece guliti sa gornje strane od atomizera. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 24mm u precniku. Ovde pin nije samopodesiv vec mozete pin da podesite kada skinete poklopac baterije.
Sa prednje strane moda imamo jako lep i udoban prekidac. Sa jedne strane moda se nalazi panel koji se skida, a na njemu se nalazi prostor gde mozete da pritisnete bocicu. Uz ovaj uredjaj dobijate dve bocice sto je odlicno, a kapacitet bocice je 6ml. Sto se tice sipanja tecnosti, ovde imate 3 nacina da sipate tecnost, mozete sipati tecnost kroz slot sa strane bez da vadite bocicu napolje, ali morate sporo puniti na ovaj nacin, sledeci nacin je da izvadite bocicu i da odsrafite poklopac i sipate tecnost i zadnji nacin je da sipate kroz cevcicu, a da prethodno otvorite poklopac sa strane, po meni je ovaj najbolji i najlaksi nacin.
Kada skinete panel mozete da zakljucate prekidac sto je odlicno, veoma se lako otkljucava i zakljucava prekidac. Takodje kada skinete panel mozete da podesite visinu pina kako bi ste imali dobru konekciju. Sto se baterije tice, ovaj mod radi sa jednom 18650 baterijom i ovde morate koristiti odgovarajucu bateriju s obzirom da je ovo mehanicki mod i nikako ne smete da koristite pocepanu bateriju. Panel odlicno stoji u mestu bez bilo kakvih problema, na ovom panelu se nalaze magneti u poklopcu nema nikakvog lufta kada je baterija unutra.

Kako uredjaj radi i moje misljenje:

Da krenem od atomizera, svidja mi se sta se sve dobija uz atomizer, imate grejace, 2 prstena, obican pin i dva top capa. Drip tipovi su po meni okej za koriscenje ali mozete da koristite i svonje 510 drip tipove sto je odlicno. Atomizer vuce vazduh pod uglom sa gornje strane pa su manje sanse da atomizer procuri, ali opet atomizer je veoma mali pa treba biti pazljiv. Atomizer je jednostavan za postavljanje grejaca i vate. Ovo je prilicno mali driper i mogu da kazem da je aroma sa ovim atomizerom veoma dobra, a protok vazduha je za restriktivna dtl povlacenja.
Sto se tice moda, mod je vrlo kvalitetan i tezak, a prilicno udoban za koriscenje po mom misljenju. Svidja mi se sto je konekcija blago podignuta. Uz mod se dobijaju dve bocice sto je odlicno, a takodje se dobijaju i folije za baterije jer nikako ne smete koristiti ogrebane baterije. Svidja mi se sto prekidac moze da se zakljuca, a takodje mozete da podesite i pin. Imate 3 nacina da napunite bocicu, a meni najvise odgovara da je izvadim i sipam kroz cevcicu. Voleo bih da kazem da nisam previse dugo koristio mod jer licno ne volim mehanicke modove, ovo mi je treci mehanicki mod koji sam ikada koristio. Svakako dok sam ga testirao nisam imao nikakav problem sa ovim modom. Voleo bih da napomenem da ovaj mod nikako nije za pocetnike i za ljude koji ne znaju mnogo o ovakvim modovima jer mod nema nikakvih zastita. Sve u svemu po meni vrlo korektan kit za one koji vole mehanicke modove.

Mane:

- Previse stegnut top cap zbog o ringova
- Voleo bih da je rupa na bocici za sipanje tecnosti malo veca, opet, ima dosta nacina da se sipa tecnost

Dobre strane:

- Dva top capa
- Grejaci, folije, prsteni u pakovanju
- Dve bocice
- Atomizer kompatibilan sa 510 drip tipovima
- Lako se postavlja grejac i vata
- Odlicna aroma
- Konekcija na modu blago podignuta
- Podesavajuc pin
- Udoban za koriscenje
- Prekidac moze da se zakljuca
- 3 nacina da se sipa tecnost u bocici
- Tezak mod i lepo uradjen mod
- Lako se squonkuje
- Nikakvih problema sa modom nisam imao

Uredjaj se moze videti ovde:
Kod:
http://www.vandyvape.com/kit/kit/kit/kit/kit/requiem-bf-kit/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:20 sati.