Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape
Zaboravljena šifra? Registracija

Smart Vape smartvape.store

Smart Vape

Odgovorite na temu
 
Alati za teme Način prikaza
Staro 24-02-2019, 15:13   #1
SmartVape
Product Support
 
Registrovan: Dec 2018
Lokacija: Beograd
Postovi: 99
Pohvala: 9
Pohvaljen: 148
Nivo reputacije: 46
SmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosi
Uobičajeno Pitanja, predlozi, sugestije...

Poštovani,

u ovoj temi možete postaviti vaša pitanja, sugestije, pohvale ili kritike.

Stojimo vam na raspolaganju.

SmartVape™
smartvape.store
SmartVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-02-2019, 17:00   #2
Mad AG
Veteran
 
Mad AG's avatar
 
Registrovan: Jul 2018
Lokacija: Aleksinac
Postovi: 1,455
Pohvala: 820
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 197
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Pozdrav.Mene zanima hoćete li imati u prodaji box modove,cevaste regulisane-ne regulisane modove,RTA,RDA atomizere,DIY opremu za iste,DIY opremu za pravljenje sopstvene tečnosti itd...Hvala na odgovoru.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2019, 18:09   #3
SmartVape
Product Support
 
Registrovan: Dec 2018
Lokacija: Beograd
Postovi: 99
Pohvala: 9
Pohvaljen: 148
Nivo reputacije: 46
SmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Naravno.

Sledeće što ubacujemo u asortiman je DIY program. DIY u smislu: arome, baze, PG, VG, bočice...

SmartVape™
smartvape.store
SmartVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-02-2019, 18:22   #4
Mad AG
Veteran
 
Mad AG's avatar
 
Registrovan: Jul 2018
Lokacija: Aleksinac
Postovi: 1,455
Pohvala: 820
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 197
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Nisam ni sumnjao,pozdrav i radujem se budućoj saradnji.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2019, 18:25   #5
Milanez
Veteran
 
Registrovan: Aug 2016
Lokacija: Lazarevac
Godine: 48
Postovi: 3,792
E-cig: zelos x/hastur mini
Pohvala: 3,498
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 406
Milanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

i ja se radujem ... i ja sam zvezdas ...i ja volim zene
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2019, 11:11   #6
rankosuns
Veteran
 
rankosuns's avatar
 
Registrovan: Apr 2018
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1,244
Pohvala: 552
Pohvaljen: 760
Nivo reputacije: 168
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Морам да вас похвалим. Професионалан и прегледан сајт. Веома коректан однос према купцима. Веома брза и тачна реакција на куповину и реализација исте.
Свака част

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-12-2020, 10:06   #7
nikouro
Veteran
 
nikouro's avatar
 
Registrovan: Mar 2015
Lokacija: Beograd
Godine: 52
Postovi: 1,909
E-cig: SBS-BSKR2,iKunn-Soulmate
Pohvala: 685
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 232
nikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Ajd da vas zamolim da malo optimizujete neke stavke i otvorite polje gde su proizvodi ?
Cim krenes na donje proizvode pada vam meni sa informacijama koje zauzimaju maltene pola ekrana.
Hvala


Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2021, 18:22   #8
st.gandra
Senior
 
st.gandra's avatar
 
Registrovan: Oct 2016
Lokacija: Beograd
Godine: 48
Postovi: 775
E-cig: Gaur 21, Zeus X
Pohvala: 1,622
Pohvaljen: 1,064
Nivo reputacije: 180
st.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Čije su ove repack arome? Uzeo sam nekoliko za probu. Evo danas probao Mango Sweet i extra je posle 3 nedelje i to sam ga dozirao na 2.5%.

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2021, 19:08   #9
Milanez
Veteran
 
Registrovan: Aug 2016
Lokacija: Lazarevac
Godine: 48
Postovi: 3,792
E-cig: zelos x/hastur mini
Pohvala: 3,498
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 406
Milanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

kolko vidim pise (na slicici)naziv brenda od kojeg je repak
uzgred - veoma prijatno sam iznenadjen ovom ponudom ,bravo/samo napred
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2021, 19:16   #10
Mad AG
Veteran
 
Mad AG's avatar
 
Registrovan: Jul 2018
Lokacija: Aleksinac
Postovi: 1,455
Pohvala: 820
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 197
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Inawera,FA,Capela,Flavorah,TPA i cene su veoma pristupačne.U sledećoj turi ću probati Soho jer kažu da je to repack FA,potpuno ista aroma,ali po duplo nižoj ceni.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2021, 19:54   #11
st.gandra
Senior
 
st.gandra's avatar
 
Registrovan: Oct 2016
Lokacija: Beograd
Godine: 48
Postovi: 775
E-cig: Gaur 21, Zeus X
Pohvala: 1,622
Pohvaljen: 1,064
Nivo reputacije: 180
st.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

@Milanez Nisam ni obratio pažnju na sličicu.

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-02-2021, 16:35   #12
Dj_
Moderator
 
Dj_'s avatar
 
Registrovan: Mar 2018
Lokacija: Subotica
Godine: 48
Postovi: 4,462
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 2,428
Pohvaljen: 2,014
Nivo reputacije: 455
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Citat:
Originalna poruka od Mad AG Vidi poruku
Inawera,FA,Capela,Flavorah,TPA i cene su veoma pristupačne.U sledećoj turi ću probati Soho jer kažu da je to repack FA,potpuno ista aroma,ali po duplo nižoj ceni.

AG no1
Da li znaš šta kažu za Glory?
Mada sve bi trebalo da bude isto kao original kad se zove ' repack '

Sent from my CAT S60 using Tapatalk
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2021, 08:07   #13
st.gandra
Senior
 
st.gandra's avatar
 
Registrovan: Oct 2016
Lokacija: Beograd
Godine: 48
Postovi: 775
E-cig: Gaur 21, Zeus X
Pohvala: 1,622
Pohvaljen: 1,064
Nivo reputacije: 180
st.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputacijust.gandra ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Oće uskoro dopuna repack? Mango,jagoda? I zašto nema Shade više ili ga ja nisam video?

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2021, 09:28   #14
SmartVape
Product Support
 
Registrovan: Dec 2018
Lokacija: Beograd
Postovi: 99
Pohvala: 9
Pohvaljen: 148
Nivo reputacije: 46
SmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosiSmartVape ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Dopune neće biti u narednih nekoliko meseci, a Shade smo rasprodali pre nekoliko dana.
Mango je na stanju.

SmartVape™
smartvape.store
SmartVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-02-2022, 21:46   #15
bugi
Senior
 
bugi's avatar
 
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Beograd
Postovi: 342
Pohvala: 36
Pohvaljen: 82
Nivo reputacije: 79
bugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svima
Uobičajeno Re: Pitanja, predlozi, sugestije...

Moze li se nabaviti,i gde capa havana aroma?
bugi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Smart Vape

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na


Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:18 sati.
Powered by vBulletin Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
e-cigSerbia ©2011 - 2026

Kontakt   Pravilnik   Home   Facebook         


Footer
Top