Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Zatvorena tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-11-2021, 20:36   #1
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 41
Pohvaljen: 524
Nivo reputacije: 90
Umbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvalu
Uobičajeno Slavimo 11. rođendan - 20% popusta na kompletan asortiman

Pridružite nam se u proslavi našeg 11. rođendana!
Svi proizvodi iz našeg asortimana su sniženi 20% 25.11. u svim našim radnjama i na našem sajtu.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 26-11-2021, 17:13   #2
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 48
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 248
Pohvaljen: 1,566
Nivo reputacije: 347
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju
Uobičajeno Re: Slavimo 11. rođendan - 20% popusta na kompletan asortiman

Само да вас похвалим за попуст поводом рођендана. Одлично сте се показали и оправдали оно што сам и говорио, из моје целокупне јучерашње поруџбине, батерије и ароме, данас сте културно звали и саопштили да немате ништа на стању до даљњег....сад сам проверио на вашем шопу путем интернета и гле чуда, ви и даље продајете те исте ствари као да их има на лагеру. Вероватно сте и друге људе са поруџбинама звали да им културно саопштите да је наведени попуст само шаргарепа на крају штапа. Веома непрофесионално и некултурно.
Ако сам ја једини који је тако прошао, онда моје извињење али иначе

Послато са Mi 9T помоћу парне машине

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   top
Staro 26-11-2021, 20:22   #3
nesha.co
Iskusan član

nesha.co's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 46
E-cig: DNA&YiHi-Dvarw,EX V4,Fev
Pohvala: 165
Pohvaljen: 325
Nivo reputacije: 73
nesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosi

Наручио сам и ја измећу осталог и батерије. Такође су ме позвали и рекли да немају у магацину на стању те батерије, али да имају у радњама, ако није проблем да сачекам да их повуку, па да пошаљу. Речено је да ће до среде стићи пошиљка, наравно са попустом.

Show Must Go On!
nesha.co nije na Forumu   top
Staro 26-11-2021, 20:37   #4
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Код мене је било 4 различита артикла, па ни један да нема хмммм....кад сам питао јел и попуст остаје за до даљњег док не стигне роба, фино је женски глас са друге стране избегао да одговори на то питање.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока

Staro 26-11-2021, 20:49   #5
nesha.co
Iskusan član

nesha.co's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 46
E-cig: DNA&YiHi-Dvarw,EX V4,Fev
Pohvala: 165
Pohvaljen: 325
Nivo reputacije: 73
nesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosi

Сличну ситуацију сам имао и прошле године. Тада сам наручивао базу никотинске соли. Нису имали на стању у магацину , повукли из радње где је имало, послали кроз пар дана, са попустом.

Show Must Go On!
nesha.co nije na Forumu   top
Staro 26-11-2021, 21:06   #6
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Како год, нит сам ја имао трошка нит они. Само ми све то мало смета, шта га држиш да га има на стању, скини да нема и готово, да нисам проверавао не бих ни писао овде. Лепо да човек нема поверења ни у шта и ни у ког.

Staro 29-11-2021, 10:19   #7
Umbrella Ekocigarete
Product Support

Umbrella Ekocigarete's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 41
Pohvaljen: 524
Nivo reputacije: 90
Umbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvaluUmbrella Ekocigarete je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od BobanNB Vidi poruku
Само да вас похвалим за попуст поводом рођендана. Одлично сте се показали и оправдали оно што сам и говорио, из моје целокупне јучерашње поруџбине, батерије и ароме, данас сте културно звали и саопштили да немате ништа на стању до даљњег....сад сам проверио на вашем шопу путем интернета и гле чуда, ви и даље продајете те исте ствари као да их има на лагеру. Вероватно сте и друге људе са поруџбинама звали да им културно саопштите да је наведени попуст само шаргарепа на крају штапа. Веома непрофесионално и некултурно.
Ако сам ја једини који је тако прошао, онда моје извињење али иначе

Slobodno nam javite porukom koji artikli Vam trebaju, proverićemo da li ih nema na stanju nigde ili samo u magacinu.
Ako ih ima u radnjama povući ćemo i poslaćemo Vam, naravno sa obračunatim popustom.

e-cigarete.rs
Umbrella Ekocigarete nije na Forumu   top
Staro 29-11-2021, 10:32   #8
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Хвала на понуди, нема потребе. Ваша сарадница је лепо објаснила да нема нигде.

Staro 01-12-2021, 00:15   #9
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 45
Pohvala: 589
Pohvaljen: 657
Nivo reputacije: 151
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Vas su makar zvali, mene ni nisu

A i nema potrebe
Milutin Obrad nije na Forumu   top
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:50 sati.