Jel postoji neka tečnost koja je slična smartvapovoj nic salt splash grape i mildovoj grape ice, a da je freebase sa malom količinom nikotina a da ostavlja udar slatkoće u ustima kao gore pomenuta dva koja koristim mtl na 1.4 ohm dc na smoku novo2 na mesh od 1ohm je slabije slatko. Uredjaj na koji bih pario tečnost je smok nord4 i grejači koje trenutno koristim i ovde nabavljam dok mi ostali ne dodji iz kine su mesh 0.16ohm 40w +- 40w i mesh 0.4ohm 25w +-5w. I jedan i drugi imaju gustu paru oba vučem po 5-6 sec dtl sa malom količinom nic ili bez nic, ali ne dozivljavam tu slatkoću koja postoji dok koristim mtl gore pomenutih tečnosti na drugom aparatu. Ukus postoji ali čini mi se da nije taj intezitet, i sve mi vuče na neka kiselkasta voca, a uzeo sam ih dosta raznih berry. Indian, black fruit ice, blueberry candy, say mu name… i još par i nigde nemam taj slatki ukus. Čekam 3pl coil od 0.6 ohm , rba rpm, i 1.2 qvarc za mtl. Hoće li mozda na njima biti intenzivniji ukus. Čini mi se da sve nic salt tečnosti koje posedujem prave jači ukus na mtl nego ove silne berry na dtl!!! Grešim li negde? Može li neka preporuka, može i cokolada, karamela, o ostale kremaste stvari, ali primarno više volim voćne.
Hvala i pozdrav