Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2013, 23:03   #166
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 50
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,266
Nivo reputacije: 520
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger T3 Bottom Coil CC(Changeable Coil) Clearomizer

@c-hell

Posle jednog sprzenog tanka, ponovo sam ga stavio na evic i sada pokazuje 2.7 oma.
I dalje mi je neverovatno da sa tim otporom na ego-t bateriji sasvim prihvatljivo radi

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2013, 23:07   #167
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 46
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,066
Nivo reputacije: 2794
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Twilight zone :-) hoće i da se namotaji žice izvitopere pa namotaj pipne namotaj... Uostalom imaš evik, navećaj struju i vozi :-D

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-01-2014, 05:28   #168
detabo
Senior

detabo's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 317
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 112
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Posle dosta poigravanja sa setup-ima na ovom kliru najbolje mi se pokazala varijanta:
-kantal 0.20mm 6 namotaja
-fiber 0.20mm 1 komad za grejac
-fiber 0.20mm 1 komad preko grejaca
Sa ovakvim setup-om klir mi ne curi,aroma je odlicna a TH mi je dobar i na 12mg i ako normalno koristim 16mg.

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-01-2014, 07:20   #169
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,603
Pohvaljen: 4,623
Nivo reputacije: 769
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Verovatno je fiber 2 mm?

Sent from parče plastike

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-01-2014, 11:38   #170
detabo
Senior

detabo's avatar

detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Da,da 2mm....to htedoh reci...Hvala na ispravci!

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Staro 06-01-2014, 11:54   #171
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 67
Pohvala: 1,471
Pohvaljen: 3,186
Nivo reputacije: 523
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Posedujem 5 MT3, dva T3S i dva T3S mini. Moram da kaže, da su to najzahvalniji clearomizeri, koje posedujem. Na njih sam pravio sve moguče eksperimente, posebno na ovima sa novim glavama. Isto tako upotrebljavam jednu T3S glavu
Kod:
http://ebnferro.com/onderdelen/connector-base-for-kanger-mt3s-clearomizer
za testiranje i dry burn svega namotanoga, što je Kanger kompatibilno. Za sva stara kučišta kupio sam i ovo:
Kod:
http://ebnferro.com/onderdelen/5x-kanger-coil-unit-and-base-for-t3s-clearomizer-2-5ohm
i time dobio mogučnost, da stari MT3 postaju MT3S sa crnim drip tipom. Svim šestim T3 glavama, koje još posedujem (dosta z******e za premotavanje), produžilo je radni vek microcoil motanje, pošto je menjanje vate i dry burn sasvim jednostavan postupak. Za te glave namotao sam 10 navoja 0,2 kanthala preko roza igle i dobio 1,7 - 1,9 ohma. Sa vatom ne treba nikakvih flavour wickova, samo mora vata zatvarati otvore.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-01-2014, 12:45   #172
detabo
Senior

detabo's avatar

Moracu da probam to sa vatom.Kazu da je aroma dosta izrazenija nego sa fiberom...ili gresim?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Staro 06-01-2014, 14:32   #173
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Cekaj, stani, pazi... alansi. Sve to sto ti pominjes koristi drugacijeglave i bazu od T3 o kome je ova tema. Nisam bas skapirao sta si uradio sa tim t3 klirovima/glavama

Staro 06-01-2014, 16:37   #174
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Podmladio ih :-) tako da mu te baze dođu dodatna oprema :-)

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free

Staro 06-01-2014, 16:52   #175
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Znaci baza i glava od t3s mogu da se ture na t3 telo bez problema?

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk - now Free

Staro 06-01-2014, 20:31   #176
alansi
Veteran

alansi's avatar

alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Točno tako, a može i obratno. Ako več imaš T3, možeš ga pomladiti samo sa kupnjom nove baze i glave.

Zahvalili :
Staro 06-01-2014, 21:38   #177
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Mada je meni zanimljiva i ova fora što kaže @alansi sa micro coil i vatom jer imam 15-20 T3 grejača... Prošli put sam motao oko burgije pa mi nije išlo, al ovo sa iglom (mislim da ga je RiP Trippers krstio kao micro nano :-) ) ću svakako probati.

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free

Staro 06-01-2014, 22:00   #178
alansi
Veteran

alansi's avatar

One roza igle imaju prečnik od 1,5mm, isto možeš upotrebiti malu burgiju iste dimenzije ili bilo koju metalnu stvar - recimo debeliju spajalicu. Prco sam i sam probao sa 2mm burgijom, ali je to bilo preveliko, zato sam probao sa iglom. Kanthal 0,25 (u prošlom postu zaboravio sam na peticu i greškom napisao 0,2 ) i 10 navoja mi je postao merak za setup. Važno je i dobro stisnuti sa pomoču brenera spaljene navoje. Posle se sve svodi na dry burn i menjanje vate. Vate nemoj previše stisnuti, jer se onda neče dobro natapati. Ne treba nikakvih flavour wickova, samo pusti vatu da začepi stranske otvore.

Zahvalili :
Staro 06-01-2014, 22:14   #179
Imagine
Veteran

Imagine's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 49
E-cig: VOOPOO Drag S
Pohvala: 1,494
Pohvaljen: 2,223
Nivo reputacije: 366
Imagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputacijuImagine ima reputaciju

Roze igla ima oznaku 18 G (na pakovanju), a to je 1.27 mm u precniku (mada na samom pakovanju igle, zaokruze vrednost na 1.2 mm).

Evo i tabele za konverziju Needle Gauge u milimetre:

Imagine nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-01-2014, 22:31   #180
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 387
Pohvaljen: 511
Nivo reputacije: 120
zile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvalu

Mikrocoil sa roze iglom 1,2mm je i meni ubedljivo najbolji za klirove (MT3, protank, evod, BCC)

0,25mm kantal, 11 krugova, sabijanje i spaljivanje brenerom i kao sto kaze Alansi

Vrlo mali komadic vate se napravi da bude kao recimo 2mm fiber i provuce kroz grejac, mora da ide lagano kroz grejac da bi imao dobro natapanje, i nikakvih vise ne treba parcica preko zbog nekog dihtovanja jer se vata sama rasiri i popuni otvor za fiber.
Meni je ovo vrh setup na svim BCC klirovima.

https://www.youtube.com/watch?v=lO9LoB61QEk
Ω
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
bcc, kanger, t3

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:13 sati.