Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-02-2014, 20:58   #181
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 33
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 62
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kanger T3 Bottom Coil CC(Changeable Coil) Clearomizer

aj predlozite mi kakav setup da napravim na mt3s imam 0.20 kantal i fiber od 1mm i 2 mm. stavljao sam 5 namotaja, 6 namotaja preko 2 mm fibera plus 2x1mm preko , bez igle, preko zelene igle, preko roze igle. i uvek mi daje neki cudan ukus, bezlican ili gumast. e sad da li je mozda problem u tome sto je potrebno vreme da se razradi ili negde pravim veliku gresku

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2014, 21:30   #182
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 67
Pohvala: 1,471
Pohvaljen: 3,186
Nivo reputacije: 523
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Kanthal ti pali gumu, možda je čak stavljen prenisko. Inače sa 2mm fiberom i pet navoja kanthala sasvim je spodoban setup. Kad ga stavljaš ostavi iglu na donjem delu, dog ga ne učvrstiš i tek onda izvadi iglu. Preko stavi jedno parče 1mm fibera za flavour wick. To je meni radilo dobro, dok nisam prešao na microcoil sa vatom.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-02-2014, 21:33   #183
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

uradio sam to sa iglom tako da nije prenisko. sto je najgore odlgledao sam dosta tutorijala i naizgled sve dobro odradio , a sa samo jednim strukom od 1mm odozgo mi curi.. bitno da znam koliko namotaja i fibera da imam osnovu , pa cu da ga zbudzim nekako

born to fish
Staro 02-02-2014, 21:36   #184
alansi
Veteran

alansi's avatar

alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Razbaruši njih oba, tako da ti pokrivaju stranske rupe, ili umesto flavour wicka stavi vrlo malo vate.

Staro 02-02-2014, 21:41   #185
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Uobičajeno

odmah ce biti isprobano

izvinjavam se sto je post za postom , nemam vise edit. imam jos jedno pitanje jel potrebno nesto uraditi sa fiberom i kantal zicom , poceo sam da tripujem da oni daju taj nepriijatan ukus posto pare ima dovoljno , ne grgoce, ne curi...

born to fish
Staro 02-02-2014, 22:13   #186
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 43
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 313
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

kantal se spaljuje upaljacem/brenerom,da bi se lakse namotao
a fiber se moze prati/spaljivati,tako se skida neki zastitni sloj,ako ga ima. licno to nisam radio i nisam imao problema kao ato je tvoj,ali nije na odmet,barem zbog higijene.

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-02-2014, 19:06   #187
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Pohvala: 380
Pohvaljen: 306
Nivo reputacije: 103
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Zna li neko gde da nađem t3 u bgd-u sve sam pretražio i niko ga nema,imam t3s i nervira me kondenz na vrhu a mt3 je jako nezgodan za punjenje
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2014, 21:38   #188
detabo
Senior

detabo's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 317
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 112
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Neko mi skoro rece da ima u nekoj radnji u City Pasage-u koja prodaje e-cig opremu.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2014, 21:48   #189
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 46
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,066
Nivo reputacije: 2794
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Na njihovom sajtu nema. Šta znači MT3 se teško puni? Ne vidi se dobro kroz prozorče?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2014, 22:41   #190
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

ma nema veze prozorČe nego ima debeo zid ikad sipam iz joyt flaŠica nema Šanse da ne uĐe u Čunak
Staro 03-02-2014, 23:03   #191
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 46
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,183
Pohvaljen: 17,066
Nivo reputacije: 2794
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Nemam sad šubler sa sobom, sve je moguće... otvorio oba... gledam... guram čačkalicu pa označim flomasterom... ovo su koliko ja znam dva identična klira, samo što jedan ima metalnu košuljicu... koji zid spoljni? Zbog košuljice? I... ako BAŠ ne nađeš nigde u bg pošalji mi pp. Ja bi T3S-u oprostio VIDLJIV kondenz (i T3 radi isto samo zbog metalnog suženja na kraju čunka kod usnika vraća u grejač) jer su mu performanse bolje od T3.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2014, 13:25   #192
alansi
Veteran

alansi's avatar

(M)T3S je stvarno upgrade (M)T3. Ja sam sve svoje pomladio sa novim bazama i glavama, sem jednog na kome ču terati stare dok ne propadnu. I mini verzija radi odlično (imam dva komada za skriveno pušenje sa Ego 350mAh baterijom )

Staro 04-02-2014, 19:06   #193
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Nemam sad šubler sa sobom, sve je moguće... otvorio oba... gledam... guram čačkalicu pa označim flomasterom... ovo su koliko ja znam dva identična klira, samo što jedan ima metalnu košuljicu... koji zid spoljni? Zbog košuljice? I... ako BAŠ ne nađeš nigde u bg pošalji mi pp. Ja bi T3S-u oprostio VIDLJIV kondenz (i T3 radi isto samo zbog metalnog suženja na kraju čunka kod usnika vraća u grejač) jer su mu performanse bolje od T3.
Jako je mali zazor između unutrašnje ivice tj zida i sulundara ako staviš mt3 i t3s jedan do drugoga videćeš razliku hoću da kažem da je manje mesta za sipanje.E sad to su sve sitnice možda mnogo cepidlačim...
Staro 06-02-2014, 12:11   #194
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 58
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 174
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Srecni sam vlasnik pomenutog T3. Doduse, odskoro ga je bacio u senku Aspire BDC.
Medjutim, sinoc ga je na vrh lansirao ovaj setup:

http://www.e-cigserbia.com/showpost....&postcount=196

Taaaako dobro radi, da mi Aspire stoji kao rezerva, a na Genesis ni ne
pomisljam (madaaaa, nadam se da ce uskoro Kaya naci mesto u mojoj
kolekciji). Jedino jos kad smotam taj grejac na Aspire, hmmmm???
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-02-2014, 21:59   #195
funeral
Iskusan član

funeral's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 62
Pohvala: 273
Pohvaljen: 139
Nivo reputacije: 63
funeral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosi

Po savetu Fusion-a za Tabac T3, pre par meseci napravio sam setup fiber 1X2mm + 1X1mm preko neke sivace igle, bem li koje i preko grejaca 2X1mm ... Nemam reci, radi za sve pare.

pre ili kasnije, svi dodju kod mene
funeral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
bcc, kanger, t3

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:00 sati.