Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-01-2013, 17:38   #61
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 50
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,266
Nivo reputacije: 520
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger T3 Bottom Coil CC(Changeable Coil) Clearomizer

Citat:
Originalna poruka od zile Vidi poruku
Ako dobro vidim, kod tebe je fiber provucen kroz namotaje grejaca, odnosno grejac je obmotan oko fibera?!
Kod mene nije tako. Malopre sam ga rasturio zbog ciscenja (posle 25 dana koriscenja) i fiber mi ispade i rasturi se, posto je samo bio stavljen preko grejaca. Jedva sam ga vratio na mesto posle ciscenja i nesto imam utisak da to nije to, da ga nisam dobro namestio

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2013, 17:50   #62
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 35
Pohvala: 135
Pohvaljen: 9,224
Nivo reputacije: 1304
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Normalno je da fiber bude provucen kroz namotaje grejaca. A kod BCCa su dodatno ubacili 2 struka fibera od 1 mm preko grejaca-to je verovatno to sto je kod tebe ispalo, a sluzi da smanji dotok tecnosti na grejac.
Ono sto hocu da kazem: nemoguce da imas prazan coil i samo preko njega nabacen fiber. Aj ako mozes okaci sliku.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2013, 18:50   #63
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 387
Pohvaljen: 511
Nivo reputacije: 120
zile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvalu

Kod mene kao i na svakom fiber prolazi kroz grejac, nemam dodatni fiber preko grejaca kao na cc.
Nego poceo je i na njemu da se javlja problem.
Bio je u pocetku o.k. nekoliko dana, sad ima mnogo manje pare rasturao sam ga prao odradio dry burn i nista isto.
Probam na jednom rezervnom grejacu malo isturpijam metal iznad fibera i zasecem gumicu da bi mu dao vise tecnost, on onda curi.
Onda preko grejaca stavim jos jedan fiber da popuni tu rupu sto sam prosirio, a onda ne moze da se vuce taj dodatni fiber mu zatvori mnogo dotok vazduha.
Tako da sam se sad smorio i sa njim, koristim ga i dalje tako sto prvo ga ukljucim sacekam sekundu pa onda lagano vucem i onda dobijem nesto vise pare ali ni to nije to.
Jel ima neko resenja

Evo slike mog pokusaja budzenja
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2013, 19:00   #64
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 44
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,549
Nivo reputacije: 560
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Naravno da ima rešenja,moraš da napraviš nov setup i da pogodiš debljinu fibera na osnovu proširene rupe,da ne curi i da dobro "vuče" tečnost,
a to ume da potraje,ali kad proradi videćeš da se mučenje isplatilo .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2013, 19:17   #65
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 464
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Probaj da okrenes tu gumicu tako da preko tih proreza gde dolazi tecnost legne deo koji nisi zasekao,to bi trebalo da resi problem privremeno
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2013, 19:18   #66
zile
Senior

zile's avatar

zile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvaluzile je za svaku pohvalu

Koliko primecujem nema vise da se cuje kao kad sam ga kupio, przio je ko lud (cvrcao) sad se jedva cuje cak i kad je puna baterija (skinuta sa punjaca)
A to za novi setap cekam da mi stigne kartica pa u nabavku prvo bolje baterije i materijala za setap pa da se i ja oprobam u ovome
Staro 04-01-2013, 19:53   #67
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
Normalno je da fiber bude provucen kroz namotaje grejaca. A kod BCCa su dodatno ubacili 2 struka fibera od 1 mm preko grejaca-to je verovatno to sto je kod tebe ispalo, a sluzi da smanji dotok tecnosti na grejac.
Ono sto hocu da kazem: nemoguce da imas prazan coil i samo preko njega nabacen fiber. Aj ako mozes okaci sliku.
Nema sta da kacim sliku, a sad je i kasno. Namotaj je prazan, a sav fiber je bio stavljen kroz proreze i preko grejaca. I ja sam se iznenadio kada sam ga rastavio. Znaci, nisam nista izvlacio, samo je ispao (fiber) kad sam skinuo ovu gornju cevcicu.
Ponovo sam sve vratio kako sam nasao (posto sam oprao fiber i odradio dry-burn na grejacu), ali klir vise ne radi kao sto je radio - ima manje pare i ukus je potpuno bez veze.

Staro 04-01-2013, 20:15   #68
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Sad sam ga ponovo prepakovao (malo bolje uglavio fiber na grejac) i sada daje normalnu kolicinu pare, al' mi ukus i dalje nije kao sto je bio.

Staro 04-01-2013, 20:17   #69
zile
Senior

zile's avatar

Citat:
Originalna poruka od chikavili Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
Nema sta da kacim sliku, a sad je i kasno. Namotaj je prazan, a sav fiber je bio stavljen kroz proreze i preko grejaca. I ja sam se iznenadio kada sam ga rastavio. Znaci, nisam nista izvlacio, samo je ispao (fiber) kad sam skinuo ovu gornju cevcicu.
Ponovo sam sve vratio kako sam nasao (posto sam oprao fiber i odradio dry-burn na grejacu), ali klir vise ne radi kao sto je radio - ima manje pare i ukus je potpuno bez veze.
Ma stavi drugi coil, a sa tim se zanimaj ako imas materijala za setap, sto cu i ja da radim, da vedzbam kad stigne materijal
Staro 05-01-2013, 09:10   #70
Parfimerija Stellina
Product Support

Pohvala: 840
Pohvaljen: 674
Nivo reputacije: 191
Parfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvalu

sad mi drugar poslao link ,,,
http://www.youtube.com/watch?v=lXM3nPAljMo

neka moderatori koriguju sta treba ,,,,
Parfimerija Stellina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-01-2013, 11:05   #71
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 39
E-cig: Aegis i berserker mini
Pohvala: 2,510
Pohvaljen: 1,291
Nivo reputacije: 463
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

cool, menjanje setap-a nedeluje komplikovano kao shto sam ocekivao

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2013, 13:35   #72
zile
Senior

zile's avatar

Koliko sam razumeo u njegiv setap ide
1. 3 x 1mm fibera u grejacu
2. kantal 0,20mm
3. 2mm fibera preko grejaca
Ako nisam dobro razumeo ispravite me
Staro 05-01-2013, 13:57   #73
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 464
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Dobro si razumeo i stavio je 5 namotaja kantala.
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2013, 14:44   #74
zile
Senior

zile's avatar

Evo sad promenio tecnost i lepo radi.
Jel moguce da zbog tecnosti nece da radi kako treba
Staro 05-01-2013, 19:28   #75
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 39
E-cig: Aegis i berserker mini
Pohvala: 2,510
Pohvaljen: 1,291
Nivo reputacije: 463
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Pa u sushtini moze da bude, zavisi koliko je retka, gusta shta ja znam, meni se deshavalo recimo joy cigar mi je pishao na sve strane na 2 klira, a moje kucne tecnosti nisu, pa sam skontao da je problem bio zato shto je bila retka tecnost...
moze biti ko zna

edit: ja pricam o cc-u

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
bcc, kanger, t3

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:12 sati.