Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-12-2014, 23:08   #196
Katy
Veteran

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,028
Nivo reputacije: 363
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kolicina nikotina

Eh kamo srece da sam prinjusila nekoj casi, sledeci put prvo litar pa onda matematika

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-12-2014, 20:50   #197
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 71
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Ja za tri meseca, prvo 18mg, probao i 24mg, a onda poceo da smanjujem, sad sam na 7,2mg.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2014, 12:53   #198
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 438
Pohvaljen: 579
Nivo reputacije: 139
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Prelaskom na kayfun, spustio sam sa 12mg na 10mg. Sada mi je i to jako.
standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2014, 14:20   #199
Guru
Veteran

Guru's avatar

Pohvala: 2,092
Pohvaljen: 5,069
Nivo reputacije: 923
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Ja pravim 8mg sve, 12mg kada oslabi th...

Sledeca tura ide sve na 12mg, nema zezanja vise...
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2014, 19:01   #200
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 46
Pohvala: 669
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 162
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-12-2014, 22:42   #201
Nedžad
Nov član

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 4
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 25
Nedžad je na dobrom putu

Ja samo 18, koju god tečnost sa manjom dozom nikotina da sam probao bila mi je preslaba.
Nedžad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2014, 16:19   #202
vladajapi
Aktivan član

vladajapi's avatar

Pohvala: 6
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 29
vladajapi je na dobrom putu

Krenulo se sa 18mg na t2cc,ubrzo zatim protank 2 - 12mg
nakon par meseci kayfun 6mg pa 3mg
e sad je zadnjih mesec dana driper na 1 mg

vladajapi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-12-2014, 12:00   #203
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 634
Pohvaljen: 736
Nivo reputacije: 161
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

svaka cast @vladajapi. ja poceo sa 18, pa na 16, i sad sam na 11mg na rusu. kontam da sa orhidom moram ici na 0.6mg. moram da napomenem da je ovo smanjenje nikotina jaaako relativno, jer na 2.4cc sam bio na 18mg ,ali sam trosio 2ml tecnosti, na rusu 11mg, al ode 6 ml tecnosti, a sa orhidom vidim da ce ici 10ml tecnosti. tako da smanjenje nikotina po ml tecnosti ne znaci i smanjivanje dnevne doze... bar kod mene. da se ne lazemo

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-12-2014, 15:31   #204
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 47
E-cig: DeadRabbitV2RDA|AegisX
Pohvala: 1,973
Pohvaljen: 1,171
Nivo reputacije: 214
PřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputaciju

Ja smanjivanje (ili povećanje) shvatam da je zbog doživljaja (udela TH), ne zbog smanjivanja.
U tom mizeru je toliko potrebno za toliko TH..

A ako je zbog smanjivanja - to može na bilo kom. Smanji se, odrekne željene jačine TH (jer je smanjivanje primarni cilj), par dana privikavanja.. i to je to.

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-12-2014, 15:38   #205
Guru
Veteran

Guru's avatar

Pohvala: 2,092
Pohvaljen: 5,069
Nivo reputacije: 923
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Ne smanjujem ja nista, mogu samo da prestanem, al' da smanjim, nema trika
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-12-2014, 15:47   #206
vladajapi
Aktivan član

vladajapi's avatar

Pohvala: 6
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 29
vladajapi je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od zunomiljan Vidi poruku
svaka cast @vladajapi. ja poceo sa 18, pa na 16, i sad sam na 11mg na rusu. kontam da sa orhidom moram ici na 0.6mg. moram da napomenem da je ovo smanjenje nikotina jaaako relativno, jer na 2.4cc sam bio na 18mg ,ali sam trosio 2ml tecnosti, na rusu 11mg, al ode 6 ml tecnosti, a sa orhidom vidim da ce ici 10ml tecnosti. tako da smanjenje nikotina po ml tecnosti ne znaci i smanjivanje dnevne doze... bar kod mene. da se ne lazemo
u pravu si zunomiljan smanjivao sam jacinu tecnosti ali je zato kolicina parenja otisla gore na t2 teralo se 10ml 5-6dana a sada skoro 10 ml dnevno,opet je to znacajno manje u nikotinu

vladajapi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-12-2014, 20:40   #207
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 49
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 515
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Rekapitulacija posle nesto vise od 2 ipo godine:
- prvih 6 meseci: 18mg/ml, 2-3ml dnevno
- sledecih godinu dana 12mg/ml, 3-4ml dnevno
- nakon godinu ipo do danas presao na 6mg/ml, 6-8ml dnevno (manji razlog za ovoliko povecanje je nikotin, a veci je prelazak na RBA opremu)
- ovih dana smuckao novu turu baze na 3mg/ml pa cemo da vidimo kako ce da ide, ali ja mislim da ce sve proci ok (imam jos 200+ml tecnosti na 6mg/ml za prelazni period)

Vazno je napomenuti da se nisam silio da smanjujem, vec mi je doslo nekako prirodno, pratilo je koriscenje sve bolje opreme. Proces prilagodjavanja mi je svaki put trajao od nedelju do max mesec dana.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-12-2014, 21:09   #208
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,540
Pohvaljen: 2,201
Nivo reputacije: 430
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Trenutno sam na 3mg zahvaljujuci Orchidu , ne nisam zeleo da smanjujem ali je cinjenica da mi je sve preko toga prejako na njemu

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2014, 00:28   #209
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 150
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od PřisřN Vidi poruku
Ja smanjivanje (ili povećanje) shvatam da je zbog doživljaja (udela TH), ne zbog smanjivanja.
Samo TH mi diktira količinu nikotina, druge razloge i nemam...

...a i ko što reče čika Vili...

...na slabijoj opremi 12mg 4ml ili na jačoj 6mg 8ml, ispada da istu količinu nikotina unosiš dnevno...

...mada mene nikotin ne zabrinjava ništa više od kofeina, kojeg unosim mnogo više nego što bi možda trebalo...

...pa tu je i alkohol...

...pa bele, crne, žute, ciklama smrti...

...pa...

...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2014, 22:15   #210
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 83
Nivo reputacije: 41
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Počeo sa 24 i posle dva meseca sam na 12-18.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:15 sati.