Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-09-2021, 03:29   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 628
Pohvaljen: 1,791
Nivo reputacije: 323
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Wotofo the troll x rta

Wotofo the troll x rta colors:

- Blue Metal
- Blue
- Gold
- Rainbow
- SS
- Black

Specifications:

- Height: 36mm (without drip tip & 510 pin)
- Deck Diameter: 24mm
- Drip Tip: 810 resin drip tip
- E-liquid Capacity: 3ml/4.4ml
- Filling Method: Top filling
- Airflow Type: Bottom airflow
- Coil Type: Single/Dual Coil

1* The Troll X RTA
2* Framed Staple Clapton (0.33Ω Ni80)
2* 3mm Thick Cotton Strip
2* Airflow Insert (1 pre-installed)
1* 4.4ml Bubble Glass Tube
1* Coil Trimming Tool
1* Cross Head Screwdriver
1* Accessory Bag
1* User Manual

Troll x rta je atomizer koji moze da se koristi sa dva ili sa jednim grejacem. Atomizer dolazi u prilicno lepom pakovanju gde cete dobiti grejace, vatu i dva tanka sto je odlicno po meni. Ovaj atomizer je 24mm u precniku, a kvalitet izrade atomizera je prilicno solidan.

Atomizer dolazi sa 810 drip tipom. Ovo je rezin drip tip i drip tip je po meni veoma udoban za koriscenje. U slucaju da vama ne odgovara ovaj drip tip mozete ovde da koristite bilo koji svoj 810 drip tip bez problema.
Ovo je atomizer koji se puni sa gornje strane, a ovaj sistem je jako jednostavan. Na top capu mozete da vidite strelicu gde treba da gurnete top cap i kada ga gurnete mozete da vidite rupu gde se sipa tecnost. Preko rupe se nalazi zastitni deo da atomizer ne moze da priocuri i tecnost se ovde sipa prilicno jednostavno.

Atomizer stize sa dva tanka, jedan je obican tank, a drugi je bubble tank. Kapacitet ovog atomizera sa obicnim tankom je 3ml, a kapacitet ovog atomizera sa bubble tankom je 4.4ml sto je odlican kapacitet. Tank stoji lepo u mestu kada se odvrne baza tako da mozete bez problem da menjate grejac ili vatu dok imate tecnosti u tanku.

Na bazi mozete da vidite 4 srafica koji drze nogice grejaca, a ovaj atomizer moze da radi sa jednim ili sa dva grejaca. U pakovanju dobijate grejace i vatu sto je odlicno pa mozete da ih koristite ovde. U pakovanju takodje dobijate i alat za merenje nogica grejaca pa mozete veoma lako da izmerite i postavite grejace na ovom atomizeru. Preporuka je da se nogice grejaca seku na 6mm ukoliko koristite atomizer sa dva grejaca.
Ovde imate mogucnost da promenite protok vazduha ispod grejaca sto je po meni uvek odlicno, a na slici mozete da vidite kako adapteri izgledaju, a ja licno volim da koristim adapter sa sace protokom vazduha. Adapteri za vazduh se veoma lako menjaju.

Na bazi takodje mozete da vidite prsten za podesavanje protoka vazduha, i ovde imamo 3 slota za protok vazduha, a na svakom slotu se nalaze po 5 rupa za protok vazduha, tako da sta podesite na jednoj strani isto ce biti na sve tri strane. Vazduh se podesava prilicno lagano i tu nema nikakvih problema.

Moje misljenje:

Pakovanje u kom stize atomizer je veoma dobro, dobija se bubble tank, grejaci, vata, alat za grejac i dva adaptera za protok vazduha ali u pakovanju nema rezervnog dela za rupu gde se sipa tecnost. Tecnost se sipa lako i za sada sa ovim sistemom nema nikakvih problema, a zastita na rupi stiti da se tecnost ne bi slucajno prolila. Drip tip je odlican, veoma udoban za koriscenje. Sa bubble tankom kapacitet je 4.4ml sto je okej kapacitet. Atomizer mozete da koristite sa jednim ili sa dva grejaca, ja sam licno koristio samo sa dva grejaca i na taj nacin atomizer radi veoma dobro, aroma prilicno okej, vrlo zadovoljavajuca. Licno mi se vise svidja atomizer sa sace protokom vazduha ispod grejaca tako da ja to koristim. Takodje lako se manja adapter za vazduh i tu necete imati nikakvih problema. Grejaci i vata se takodje postavljaju jednostavno, sa alatom mozete lako da izmerite nogice grejaca i postavite grejace. Sto se tice vazduha ima dosta vazduha, ali vazduh mi se svidja, ja volim da zatvorim po jednu rupicu sa svake strane. Po meni vrlo solidan atomizer, radi sasvim okej i nema neke zamerke.

Mane:

- Jedino bi bilo bolje da je u pakovanju jos jedna zastita za rupu za tecnost

Dobre strane:

- Dobar drip tip
- Lako se sipa tecnost sa gorilla bocicama
- Kapacitet 4.4ml
- Moze da se menja grejac i vata dok imate tecnosti u tanku
- Lako postavljanje grejaca i vate
- Dobra aroma
- Dobar vazduh
- Adapteri za vazduh
- Grejaci i vata u pakovanju

Atomizer se moze kipiti ovde:
Jeftinije je kad se ulogujete...
Kod:
https://www.healthcabin.net/wotofo-the-troll-x-rta-p/26403.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-10-2021, 23:30   #2
Bobek
Nov član

Registrovan: May 2021
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 2
Bobek je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Wotofo the troll x rta

Citao sam o ovom modu negde, da je dosta dobar da se koristi kao single ali da tipa stavis 4mm unutrasnji precnik grejaca i da bude neki "masniji" grejac.. tipa vanzemunac, tri-core clapton ili vece jer ima dosta zahtevne kanale za natapanje.. my 2 cents
Bobek nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2021, 12:29   #3
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,133
Pohvaljen: 5,327
Nivo reputacije: 960
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Wotofo the troll x rta

Čista glupost, 3mm single radi savršeno...
Vate normalno, kao i za svaki drugi...
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:26 sati.