Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-04-2021, 01:08   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 625
Pohvaljen: 1,744
Nivo reputacije: 311
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Augvape druga rta

Druga rta colors:

- Stainless Steel
- Matt Black
- Gunmetal

Specifications:

- 2.4ml straight glass tube and 3.5ml bubble glass tube
- Top filling
- 39.5mm in height
- Single coil
- 24mm in diameter

In the box:

- Druga RTA
- Bubble Glass
- O-rings
- Screws

Augvape druga rta je atomizer koji radi sa jednim grejacem. Ovaj atomizer je visok 40mm, u precniku je ovaj atomizer 24mm. Sa atomizerom u pakovanju necete dobiti mnogo toga, dobicete samo bubble tank sto je dobro, srafice i o ringove. Sto se tice kvaliteta izrade, atomizer je uradjen sasvim korektno i nemam na sta da se pozalim, kvalitet izrade je dobar.

Uz ovaj atomizer cete dobiti jedan drip tip i on ce biti na atomizeru. Meni licno okej za koriscenje, nisam ga menjao od kada koristim atomizer, a atomizer koristim vec duze vreme svakog dana. Ako vama ne odgovara drip tip mozete ovde da koristite bilo koji svoj 810 drip tip bez ikakvih problema.
Ovo je atomizer koji se puni sa gornje strane i ovde imamo sistem gde se top cap skida veoma lako, sve sto je potrebno je da malo okrenete top cap za cetvrtinu kruga i mozete da vidite rupe gde se sipa tecnost. Rupe gde se sipa tecnost su velike i mozete bez ikakvih problema da sipate tecnost u ovom atomizeru.

Uz atomizer cete dobiti ukupno dva tanka. Jedan ce biti na atomizeru i to obican tank, kapacitet atomizera sa ovim tankom je 2.4ml, za mene licno mali kapacitet. U pakovanju cete dobiti bubble tank sto je odlicno i kapacitet sa ovim tankom je 3.5ml sto je okej ako se uzme u obzir koliko je atomizer mali. Ja licno ovde koristim bubble tank. Tank stoji odlicno na gornjem o ringu pa mozete bez ikakvih problema da skinete bazu dok imate tecnosti u tanku da menjate grejac ili vatu sto je odlicno.

Na bazi mozete da vidite 4 srafica za nogice grejaca sto je okej zbog postavljanja grejaca. Takodje ovde mozete da vidite i rupe za vazduh, kao i rupe za postavljanje vate. Sto se tice postavljanja grejaca i vate jako je prosto i verujem da niko nece imati problema. Ispod grejaca na ovom atomizeru mozete da vidite ukupno 6 rupa za protok vazduha, po 3 rupe za vazduh se nalaze sa svake strane i rupe su usmerene ka grejacu. Takodje mozete da vidite i po jednu rupu sa strane odakle vazduh udara u obe strane grejaca. Jako lep sistem za protok vazduha po mom misljenju.
Na donjoj strani atomizera mozete da vidite i prsten za podesavanje protoka vazduha, a na njemu se nalaze dve rupe za protok vazduha. Imamo detalje na prstenu i vazduh se podesava lako i bez ikakvih problema. Takodje prsten za vazduh moze da se skine sto je odlicno.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Da krenem od kvaliteta izrade, atomizer je uradjen sasvim solidno i nemam nikakve zamerke. Pakovanje nije bogato, nema grejaca i vate ali tu je bubble tank sto je dobro. Drip tip koji stize na atomizeru je meni dobar i ja ga koristim na ovom atomizeru svakog dana. Ukoliko vama ne odgovara drip tip mozete da koristite svoj bez ikakvih problema. Kapacitet atomizera sa obicnim tankom je 2.4ml dok je sa bubble tankom kapacitet 3.5ml sto je dosta bolje pa ja ovde koristim bubble tank. Postavljanje grejaca na ovom atomizeru je jako jednostavno kao i postavljanje vate. Vazduh na ovom atomizeru je po meni uradjen jako dobro i od ovog atomizera mozete da ocekujete restriktivna povlacenja direktno u pluca. Sto se tice arome, aroma je jako dobra, tacnije aroma je odlicna i ovaj atomizer mozda i zauzima prvo mesto sto se tice arome po mom misljenju kada su u pitanju single coil dtl atomizeri. Svakako mi je u top 3 atomizera sto se tice arome. Vazduh na ovom atomizeru mi se takodje veoma svidja i meni savrseno odgovara. Po mom misljenju ovaj atomizer je odlican i preporucio bih ga svakom ko voli single coil dtl atomizere.

Mane:

- Nema grejaca i vate u pakovanju

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Svidja mi se izgled atomizera
- Bubble tank u pakovanju
- Odlicna aroma
- Odlican protok vazduha
- Lako postavljanje grejaca i vate
- Lako se sipa tecnost
- Nema curenja
- Atomizer radi odlicno

Atomizer se moze kupiti ovde:
Kupon kod: DRUG
Kod:
https://www.sourcemore.com/augvape-druga-rta.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2021, 21:38   #2
Cookie
Veteran

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Tripod RTA
Pohvala: 759
Pohvaljen: 881
Nivo reputacije: 150
Cookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Augvape druga rta

Dva pitanja brate Shone.

Da li u pakovanju ima adapter za 510 drip tip i koliki je prečnik dimnjaka?
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2021, 09:50   #3
TheBorg
Aktivan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 16
TheBorg je na dobrom putuTheBorg je na dobrom putu

1-Ne
2-7-8mm odokativno

Druga kida, odlican ati.
TheBorg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2021, 11:51   #4
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 625
Pohvaljen: 1,744
Nivo reputacije: 311
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

E brate, izmericu sipkicom pa cu da editujem post, a za 510 si dobio odgovor jer ja kasnim debelo.
Ako hoces poslacu ti ati pa ga probaj pre nego porucis, pa mi ga posaljes nazad kad vidis sta i kako. ��
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:45 sati.