Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-04-2021, 00:53   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 625
Pohvaljen: 1,744
Nivo reputacije: 311
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Voopoo drag x plus

Drag x plus colors:

- Classic
- Sandy Brown
- Marsala
- Smoky Grey
- Prussian Blue

Specifications:

- Size: 88*35*29mm
- Power Range: 5-100W
- Input Voltage: 3.2V-4.2V
- Battery: Single 21700/18650 battery (not included)
- Screen: 0.96 inch TFT screen

In the box:

1* VOOPOO Drag X Plus Mod
1* 18650 adapter
1* Type-C Cable
1* User Manual

Drag x plus je mod koji radi sa jednom baterijom. Ovaj mod radi od 5-100w. Ovaj mod je kompatibilan sa 21700,20700 i 18650 baterijama sto je odlicno. U pakovanju se dobija adapter za 18650 bateriju. Izgled moda je po meni sasvim okej, svidja mi se, a mod je takodje lagan i veoma udoban za koriscenje.

Sa gornje strane moda se nalazi konekcija koja je blago podignuta sto je dobro jer se mod nece guliti sa gornje strane od atomizera. Navoji su sasvim okej i nikakvih problema nisam imao. Na ovom modu mzoete da koristite atomizere do 26mm u precniku bez da atomizer strci sa strane.
Sa donje strane se nalaze vrata za baterije, a ovaj mod kao sto sam rekao moze da radi sa 21700 baterijom sto je odlicno, ja volim da korsitim 21700 baterije. Poklopac za baterije bih voleo da je uradjen malo drugacije ali sta je tu je, za sada poklopac radi bez problema, ali videcemo kako ce biti. Ukoliko nemate 21700 bateriju, u pakovanju za ovaj mod dobijate i adapter pa mozete da koristite 18650 baterije.

Sa prednje strane moda se nalazi prekidac, ekran, plus i minus dugmici i usb port. Ovaj uredjaj ima usb tip c port sto je odlicno i ovaj port mozete da koristite za punjenje baterije i za upgrade. Dugmici su na ovom modu blago kliktavi i rade sasvim lepo, sa prekidacem nisam imao nikakvih problema i odziv je veoma dobar. Sto se ekrana tice, ovde imamo ekran u boji i osvetljenje ekrana je dobro, sve se lepo vidi na ekranu.
Uredjaj se pali kada kliknete 5 puta na ekran, a na isti nacin se uredjaj i gasi. Kada upalite uredjaj na ekranu cete videti:

- Indikator baterije
- W
- Rezim rada
- Puff
- V
- Ohm
- Vreme povlacenja

Kada kliknete 3 puta na prekidac mozete da promenite rezim rada, a od rezima rada ovde imamo smart rezim rada i vw rezim rada. Kada zadrzite plus dugme i prekidac zakljucacete mod, a na isti nacin mod i otkljucavate. Kada zadrzite minus i prekidac resetovacete broj povlacenja. Kada zadrzite plus i minus dugme mozete da promenite temu.

Kako mod radi i moje misljenje:

Dizajn moda je po meni sasvim pristojan, svidja mi se, posebno mi se svidja oblik moda i mod je veoma udoban za koriscenje. Konekcija je podignuta sto mi se takodje svidja jer se mod nece guliti od atomizera. Prekidac i dugmici rade sasvim pristojno i prekidac ima odlican odziv. Ekran je u boji i sve se lepo vidi na ekranu, a postoji mogucnost da se promeni i tema. Uredjaj ima usb c sto je jos jedna dobra stvar kod ovog moda. Bilo bi bolje da su vrata za baterije na srafljenje, ali dobro, za sada rade okej, ali uzmite u obzir da se ovakva vrata kvare. Uredjaj je kompatibilan sa 21700, 20700 i 18650 baterijama sto je odlicno. Sto se tice rada, mod radi veoma dobro i nisam imao nikakvih problema. Kod mene na uredjaju nema setanja otpora, mod cita otpor odlicno. Ne znam dal bih preporucio mod jer mnogi su imali problema sa citanjem otpora, al kao sto rekoh kod mene nije bilo loseg citanja otpora ni ovde ni kod drugog drag moda. Sve u svemu ovaj primerak je dobar i radi odlicno.

Mane:

- Voleo bih da su vrata za bateriju uradjena drugacije

Dobre strane:

- Svidja mi se dizajn
- Mod je jako udoban
- Kompatibilan sa 21700, 20700 i 18650 baterijom
- Usb c
- Ekran u boji
- Prekidac ima odlican odziv
- Smart / vw rezim rada
- Konekcija blago podignuta pa nema guljenja od atomizera sa gornje strane

Mod se moze kupiti ovde:
Kod za popust:DXPM
Kod:
https://www.sourcemore.com/voopoo-drag-x-plus-box-mod.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2021, 21:56   #2
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
Pohvala: 480
Pohvaljen: 1,269
Nivo reputacije: 246
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju
Uobičajeno Re: Voopoo drag x plus

Imam istu ovakvu spravicu i vrlo sam zadovoljan. Takodje nemam problema sa čitanjem i šetanjem otpora. Poklopac baterije je odličan, ali slažem se, samo rešenje je problematično, jedan nezgodan pad može da napravi nerešiv problem sa poklopcem.
Koristim ga sa 18650 baterijom, na 10W, mod uglavnom odbija dalju saradnju kad napon baterije padne na 3.17-3.19V i upotrebljiv je do samog kraja. Upravo sam zamenio bateriju i sada mi je prastaru VTC bateriju ispraznio do 3.09V.

Prelep dizajn, lagan i skladnih dimenzija.

Da naglasimo da uredjaj nema TC mod, a elektronika nema ni "step up" konverter, tako da neće svako naći sreću sa ovim modom, pogotovo za parenje na većim snagama, zbog ograničenja na izlazni napon same baterije.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-04-2021, 23:44   #3
shone29
Moderator

shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

E odlicno si dopunio... Nego, tc ima samo treba da se odradi update na voopoo sajtu.
Staro 27-04-2021, 17:06   #4
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,655
Pohvaljen: 1,383
Nivo reputacije: 301
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Ako ti nije teško, uradi to da vidimo kako TC izgleda.

◔‿◔
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2021, 11:54   #5
shone29
Moderator

Hocu cim postignem da odradim update, a onda cu i da editujem post za tc i za step up (zaboravio sam najbitniju stvar) sto me bot podsetio...
Staro 02-05-2021, 22:46   #6
Teoichi
Nov član

Registrovan: May 2021
E-cig: Aegis x + siren 2
Pohvala: 14
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 1
Teoichi je na dobrom putu

Imam ovu spravicu, jedini problem mi je što mi sam stavi na 30w posle zavrtanja atomizera.
Moderator poruka
koristi opciju EDIT u prvih petnaest minuta

I ne znam da li je mana ili ne, ali kada se zaključa ne može da se pari
Teoichi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-05-2021, 22:52   #7
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Isključi ' glupavi ' ' Smart ' režim

◔‿◔
Staro 02-05-2021, 22:55   #8
Teoichi
Nov član

Moderator poruka
Nema potrebe citirati post neposredno iznad svog

Kod mene je na plavom modu sa slovom r, žuto je sa s i kontam to je smart ali i dalje ne mogu da parim kad zaključam mod
Staro 02-05-2021, 23:01   #9
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Zato se zaključa mod da ne radi dugme
Zezaš nas?
Otključaj i pari.

◔‿◔
Staro 02-05-2021, 23:04   #10
Teoichi
Nov član

Joj bro, ne znaš ti koje su muke kad moraš posle svakog vađenja i stavljanja u džep otključavati i zaključavati na poslu a možeš da koristiš samo jednu ruku često, zato ga koristim samo kući a aegis x nosim na posao, jeste to na neki način i prednost i mana ali nisam pametan
Staro 03-05-2021, 00:37   #11
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 658
Pohvaljen: 756
Nivo reputacije: 147
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

To je toliko glupava opcija da nemam reči.Zar nije lakše da se mod ugasi na 5 klika umesto da se zaključa?Svakako nije moguće koristiti mod ni u prvom ni u drugom slučaju.Opcija sa gašenjem moda na jedno dugme je jedina i logična solucija.
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 05:45   #12
TheBorg
Aktivan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 16
TheBorg je na dobrom putuTheBorg je na dobrom putu

Zasto bi uopste zakljucavao mod?
Nemam reci kojima bih opisao nedostatak stepup-a. Ja zaista ne mogu da shvatim zasto su to uradili.
TheBorg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 18:45   #13
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 734
Pohvaljen: 4,126
Nivo reputacije: 745
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Iz čisto finansijskih razloga. Trpaju jeftinu elektroniku iz podova gde god stignu.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Danas, 10:05   #14
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 480
Pohvaljen: 1,269
Nivo reputacije: 246
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Za gomilu MTL korisnika završava posao i sa ovakvom elektronikom...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Danas, 10:56   #15
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,359
Pohvaljen: 1,034
Nivo reputacije: 174
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

Zaključavanje moda ima smila, tojest mogućnost da zaključaš samo "plus i minus" dugme, a da može da se koristi "fire" ili dugme za paljenje/parenje, meni je to vrlo korisna opcija da se snaga sama od sebe ne rašteluje dok je u džepu, dok se mulja po rukama, itd. Kada znam da mod neko duže vreme neću koristiti, više od par minuta, onda ga ugasim na pet klikova na primer. Opcija da se zaključaju svi dugmići je po meni besmislena, to je isto kao i gašenje moda i ne vidim poentu toga kada već može da se ugasi, a to svi proizvodjači masovno forsiraju kao opciju pored gašenja moda.

Opet, ovaj mod ne završava posao za one MTL korisnike koji pare grejače na preko 1ohm, a koriste snagu preko 12-13W. Osetiće ogroman drop kada baterija padne oko 3.8-3.6V. Umesto da menjaju tj pune bateriju kada padne znatno niže, imaće potrebu za time mnogo ranije.
Baš naprotiv, ovaj mod će završavati posao generalno DL korisnicima koji vole da pare sa grejačima sa oko 0.3ohm na snazi oko 30-40W.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:58 sati.