Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-12-2014, 13:24   #1
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 71
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi
Uobičajeno Halo

Kako tvrde korisnici i sa sajta prodavca, kao i na nekim forumima ovo bi trebalo da budu Halo arome!

Kod:
http://www.e-liquide.com/55-aromes-aqua
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-08-2015, 10:20   #2
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 47
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,306
Nivo reputacije: 226
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju
Uobičajeno Re: Halo

Nabasao sam na ovo, sto bi moglo biti veoma interesantno poklonicima Halo tecnosti.
Radi se navodno o Halo klonovima, aromama.E sad, mali problem, ova prodavnica ne salje za Srbiju.Kontaktirao sam ih, ocekujem odgovor, jer prilikom odabira adrese, Srbija postoji kao opcija.

Kod:
http://www.tabacadabra.com/arome-nova-diy
Ukoliko nekoga ne mrzi dalje da googla te pronadje neku radnju sto salje za srbiju, bio bih zahvalan.Ja nisam uspeo...
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-08-2015, 00:23   #3
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
Pohvala: 481
Pohvaljen: 1,270
Nivo reputacije: 246
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Ovo je bio lak zadatak!

Kod:
https://e-dym.pl/gb/67-aromaty-aqua
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2015, 04:16   #4
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 47
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,306
Nivo reputacije: 226
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Da, to su kao one iz pocetnog posta teme, e sad, da li su to "Halo" ili ne...
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2015, 06:57   #5
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,540
Nivo reputacije: 1176
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Ne sasvim, bar ne onako kako sam ih ja zamesao. Halo ima prilicno snazne arome, a ove arome nisu jake. Zamesao sam probnu kolicinu sa po 30 kapi na 10 ml (preporuceno min. 35, sto je oko 7-8% ) I ostavio da sazre. Probao sam posle mesec dana I posle 3 meseca. Aroma se pojacala posle 3 meseca, ali to je jos daleko od Halo intenziteta. Cini mi se da treba min. 15% arome da bi se uporedile sa originalom.
Nisam bas veliki ljubitelj Halo aroma pa mesanje sledece kolicine, sa vecom koncentracijom, nema visok prioritet.
Meni se cini da ove arome imaju dosta slicnosti sa originalnim, ali odavno nisam obnovio utiske sa originalom pa moji utisci lako mogu biti I pogresni.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-08-2015, 12:29   #6
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 126
Pohvaljen: 505
Nivo reputacije: 115
nirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalu

Jedno vreme sam i ja jurio arome Halo i pored ovih nabrojanih, nasao jos neke dve firme koje isto pravile arome, cak jedna i ime imala Halo dok arome takodje nosile nazive gotovih tecnosti. Zatim isao po netu i trazio po forumima utiske ljudi koji su ih probali.
Nigde nisam naisao da ih je neko pohvalio, tacnije, tecnosti su OK, neke slicne originalu ali se tu sva prica zavrsavala.
Moj savet je ili se ispruziti i uzeti original tecnosti, ili pak uzeti neke druge proverene arome koje ti se dopadaju i nastaviti sa uzivanjem u istim.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2016, 00:00   #7
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 699
Pohvaljen: 922
Nivo reputacije: 209
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Jeli probao mozda neko ove arome, u opisu stoji da su kopija Halo aroma?
Kod:
http://www.vaposeleccion.com/en/alchemy/flavours/nova-flavours/
I uopste jeli neko trgovao sa ovog sajta, imaju fantasticnu ponudu aroma? Postarina 7.89 eura

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-09-2020, 12:44   #8
TheBorg
Aktivan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 16
TheBorg je na dobrom putuTheBorg je na dobrom putu
Uobičajeno Halo arome

Da li je neko probao Halo arome kojih ima kod nas?
Prodavnica preporucuje 15% arome.
Na oficijalnom Halo sajtu, ne postoji nikakva informacija o DIY aromama, ne nalazim nista po forumima, ELR-u.
Uspeo sam da iskopam neku preporuku od 25% od strane Evropskog distributera Halo programa ali to je suludo.
Cudno mi je zato sto u USA nema aroma, nema na sajtu ali se mogu naci po nekim manjim online shopovima.
TheBorg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2021, 11:15   #9
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,360
Pohvaljen: 704
Nivo reputacije: 140
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ne znam da li sam dobio pokvarenu aromu ali ovaj Prime je u rangu najgadnijih Inaverinih duvana.Doziran na 15% i odlezao tacno 27 dana,očaj...
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2021, 20:27   #10
Boban
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Godine: 44
E-cig: uglavnom MTL
Pohvala: 27
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 14
Boban je na dobrom putuBoban je na dobrom putu

Ja mislim da se Halo arome kojih ima kod nas, doziraju 25%.
Kad su se pojavile, iz nekog razloga (čini mi se da nisam imao dovoljno baze) sam napravio "samo" oko 50 - 60ml tečnosti od 10ml Tribeca arome.
Vidim nešto slaba tečnost, nema mirisa... Prodavac kaže 10-15% doziranje... Reko da vidim ja to na bočici - ne piše ništa. Halo sajt - ništa.
Hmmm... Negde na internetu nađem baš te arome za EU tržište, i lepo kažu doziranje je 25%.
Tribeca je ok, ali se od jedne arome dobije 40ml...

Послато са SM-A107F помоћу Тапатока
Boban nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2021, 21:23   #11
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,360
Pohvaljen: 704
Nivo reputacije: 140
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Za Tribecu je meni optimum 17-18%(kupljena u Srbiji)Mada se slična tečnost dobije i sa 5-6% Soho arome i malo bourbon vanile i karamele...Ovaj Halo Prime(kupljen sa Chefsa)ne bih probao na 20-25 pa da nemam sta drugo da parim...
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-04-2021, 21:22   #12
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 698
Pohvaljen: 812
Nivo reputacije: 171
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

ja samo probao Torque i Timber obe po 9% i za moj ukus sasvim dovoljno

Torque je tesko opisati veoma karakteristicna aroma i nisam probao nista slicno sa cime bi je uporedio..Tezak duvan sa necim slatkim u pozadini i istovremeno se oseti i gorcina duvana i ta nedefinisana slatkoca 6,5/10

Timber me veoma podseca na vaporever Tribecu i za moj ukus je bolja jer nema onu prepoznatlju oporost JC aroma koja mi nekada smeta 7,5/10

Inace obe tecnosti su coil frendly pogotovo Torque , tecnost je gotovo bez boje i ne prlja vatu uopate
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:46 sati.