Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu
 
Alati za teme Način prikaza
Staro 21-02-2014, 21:30   #61
dacha
Veteran
 
dacha's avatar
 
Registrovan: Jan 2013
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 2,620
Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 629
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Planiras da nosis sa sobom 30 ml tecnosti, 5 tankova, 1 malu bateriju i bez rezervne glave?
Malo neracionalan izbor, previse tecnosti premalo autonomije, pored baterije koja je tu slaba karika sta ako crkne glava?
Ja bih na tvom mestu taj spisak za nosenje napolje malo revidirao, da ne dodje Marfi i resetuje ti taj brojac koliko si bez cigara...

Hedonizam jača organizam! ;]
dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-02-2014, 21:33   #62
jav74
ex-eRoller
 
jav74's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Herceg Novi
Postovi: 3,186
Pohvala: 1,601
Pohvaljen: 2,451
Nivo reputacije: 450
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Ok zato i pitam iskusne clanove,znaci ubaciti i atomizer...koju velicinu onda da narucim?
Eroll ima 2 batt a u torbicu bi i trecu stavila

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-02-2014, 21:44   #63
dacha
Veteran
 
dacha's avatar
 
Registrovan: Jan 2013
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 2,620
Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 629
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Eh postavljas pitanja na koja ne postoji univerzalni odgovor vec je stvar individualnih potreba i afiniteta.

Tecnost i tankovi - znas kolika ti je dnevna potrosnja i odredis optimalnu kolicinu tecnosti koju nosis kad nisi kuci.
Baterija - znas kolika ti autonomija treba za jedan dan pa po tome odredis i to.
Jedna rezervna glava u slucaju da ova koju koristis iznenada odluci da umre, izgubi performanse jer treba da se cisti ili ti ispadne cigara pa se zezne itd.

Jednostavno gledas da pored dovolno tecnosti dok nisi kuci imas backup za svaki deo koji moze da prestane da radi a to su baterija, glava itd. i da ti to bude dovoljno dok ne stignes do kuce.

Ako ti ne znas sta treba da ti sadrzi vaperski kompletic za napolje budi sigurna da tek mi ne znamo

I za ove savete da potpises peticiju za ukidanje tendera za zakup Mamule da ne zavrsi kao Arza, hteo sam ja ali ne moze posto nisam CG drzavljanin a jako volim to ostrvo a posto sam svake godine u HN-u tamo sam redovan gost. Klikni OVDE za link od peticije.

Hedonizam jača organizam! ;]
dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-02-2014, 22:13   #64
jav74
ex-eRoller
 
jav74's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Herceg Novi
Postovi: 3,186
Pohvala: 1,601
Pohvaljen: 2,451
Nivo reputacije: 450
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Bitno je da je na mamuli snimljen horor film...potpisala uzivo


<

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-02-2014, 11:24   #65
milutko1
Moder
 
milutko1's avatar
 
Registrovan: Nov 2011
Lokacija: Bor
Godine: 54
Postovi: 1,334
Pohvala: 445
Pohvaljen: 624
Nivo reputacije: 183
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

a ja to ovako
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-02-2014, 16:21   #66
jav74
ex-eRoller
 
jav74's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Herceg Novi
Postovi: 3,186
Pohvala: 1,601
Pohvaljen: 2,451
Nivo reputacije: 450
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Sta ti je ovo narandzasto i zeleno ispod bocica?

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2014, 21:22   #67
milutko1
Moder
 
milutko1's avatar
 
Registrovan: Nov 2011
Lokacija: Bor
Godine: 54
Postovi: 1,334
Pohvala: 445
Pohvaljen: 624
Nivo reputacije: 183
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

zelena je kutijica za baterije a narandzasto je u stvari crvena sanyo baterija
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-03-2014, 13:41   #68
jav74
ex-eRoller
 
jav74's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Herceg Novi
Postovi: 3,186
Pohvala: 1,601
Pohvaljen: 2,451
Nivo reputacije: 450
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Citat:
Originalna poruka od dacha Vidi poruku
Eh postavljas pitanja na koja ne postoji univerzalni odgovor vec je stvar individualnih potreba i afiniteta.

Tecnost i tankovi - znas kolika ti je dnevna potrosnja i odredis optimalnu kolicinu tecnosti koju nosis kad nisi kuci.
Baterija - znas kolika ti autonomija treba za jedan dan pa po tome odredis i to.
Jedna rezervna glava u slucaju da ova koju koristis iznenada odluci da umre, izgubi performanse jer treba da se cisti ili ti ispadne cigara pa se zezne itd.

Jednostavno gledas da pored dovolno tecnosti dok nisi kuci imas backup za svaki deo koji moze da prestane da radi a to su baterija, glava itd. i da ti to bude dovoljno dok ne stignes do kuce.

Ako ti ne znas sta treba da ti sadrzi vaperski kompletic za napolje budi sigurna da tek mi ne znamo

I za ove savete da potpises peticiju za ukidanje tendera za zakup Mamule da ne zavrsi kao Arza, hteo sam ja ali ne moze posto nisam CG drzavljanin a jako volim to ostrvo a posto sam svake godine u HN-u tamo sam redovan gost. Klikni OVDE za link od peticije.

Oformila kompletic:rezervni atomizer,bateriju,tecnost,ketridze...i sve stalo u malu ego torbicu

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-03-2014, 17:03   #69
SljukaZr
Veteran
 
SljukaZr's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 2,396
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,990
Pohvaljen: 2,073
Nivo reputacije: 372
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Home made by zenska ruka and siveca masina
SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-03-2014, 18:08   #70
lemmy
Veteran
 
lemmy's avatar
 
Registrovan: Feb 2013
Lokacija: Beograd
Postovi: 1,465
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 611
Nivo reputacije: 183
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Ala si mu sasio svecano odelo :thumbup:
lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2014, 19:41   #71
SljukaZr
Veteran
 
SljukaZr's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 2,396
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,990
Pohvaljen: 2,073
Nivo reputacije: 372
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Nisam ja,devojka je...Ali u svakom slucaju bitna je zastita
SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2014, 19:45   #72
lemmy
Veteran
 
lemmy's avatar
 
Registrovan: Feb 2013
Lokacija: Beograd
Postovi: 1,465
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 611
Nivo reputacije: 183
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Znam da nisi ti jedino ako nisi snajder a i na slici ti mnogo velika ruka (za zensku). Ti si ga samo lepo obukao Lepo uradjeno.:thumbup: Posto devojka misli na tebe,zeni ti to odma
lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2014, 16:44   #73
SljukaZr
Veteran
 
SljukaZr's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 2,396
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,990
Pohvaljen: 2,073
Nivo reputacije: 372
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Da se pohvalim ponovo,dobio sam poklon od lepse polovine,home made
SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2014, 17:30   #74
5thREON
Veteran
 
5thREON's avatar
 
Registrovan: Dec 2013
Lokacija: kikinda
Godine: 47
Postovi: 3,276
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,182
Nivo reputacije: 327
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

lepsa polovina ima zlatne ruke


JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2014, 21:29   #75
SljukaZr
Veteran
 
SljukaZr's avatar
 
Registrovan: Feb 2014
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 2,396
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,990
Pohvaljen: 2,073
Nivo reputacije: 372
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Re: U čemu nosite svoju e-cig opremu?

Najjace je sto sam smestio MOD,klir,tecnost,rezervnu bateriju,kantal,fiber,iglu 0.8 i 1.2 ,pincetu i dve namotane microcoil glave sa vatom
SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Tagovi
futrola

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na


Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:38 sati.
Powered by vBulletin Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
e-cigSerbia ©2011 - 2026

Kontakt   Pravilnik   Home   Facebook         


Footer
Top