Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-05-2022, 18:04   #1
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 230
Pohvaljen: 209
Nivo reputacije: 55
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi
Uobičajeno Punjači

Naime htedoh da pitam, pored mnoštva punjača koje imam, imam i punjač LiitoKala običan najjeftiniji, i dobar je bio do sada i služio godinama, al ovih dana mi je kabal crko, a moje pitanje glasi, :da li mogu neki drugi kabal da upotrebim kao zamenu za njegov originalni, imam vazda nekih kablova od različitih modova koje imam, neki duži neki kraći al nijedan nije u istoj dužini kao originalni, a negde u malom mozgu mi stoji da sam negde čito da ima nekakve veze dužina kabla, pa neznam dal sam istripivao ili ne. Aj molio bih ko kapira temu da mi kaže dal nije problem da koristim neki drugi kabal koji odgovara normalno sa ulazima a nije original, i nije iste dužine ko original, dal neće biti problem da koristim. Thanks!

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-05-2022, 19:16   #2
Giurra
Senior

Giurra's avatar

Registrovan: Nov 2019
Pohvala: 1,204
Pohvaljen: 394
Nivo reputacije: 71
Giurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosiGiurra ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Punjači

Ako je u pitanju Usb kabl, onda nema veze dužina do nekih 2-3 metra. Sve ispod je manje više isto. Bitniji je kvalitet samog kabla zbog aperaže. Ovi originalni od telefona su svi ok.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
Giurra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2022, 21:28   #3
cebzab
Iskusan član

cebzab's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: Billet Box
Pohvala: 19
Pohvaljen: 115
Nivo reputacije: 32
cebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosicebzab ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Punjači

Ako nije usb-c kabl, onda ne moras da se brines.
Svi usb kablovi prenose struju.
Pre ces imati problem sa nekim usb kablovima, ako ti treba za prenos podataka nego, ako ti treba samo za punjenje.

Ako je usb-c onda ne treba da se koriste kablovi od modova.
Ogroman broj kineskih modova imaju kvazi usb-c.
Sa njima dobijes i kablove koji sa njima rade.
Ali ako koristis pravi usb-c kabl sa njima cesto nece da rade.
Isto, ako koristis kvazi usb-c kabl od moda sa pravim usb-c uredjajem moze da se desi da nece da radi.

Ima i ekstremnih slucajeva koji su jako specificni.
Tvoj slucaj ne doticu, ali nije lose da se zna.
Svi usb-c kablovi moraju da imaju mogucnost da pruze 60w brzo punjenje. Kao standard.
Novi telefoni koji imaju super brzo punjenje tipa 120w mogu da koriste kabl koji je specifican za taj super brzi punjac. Ne moze da se koristi regularni kabl.
Nadam se da imaju neko kolo/cip/sta god koje registruje kabl.
Ako nemaju, mozda moze da bude opasno.
Gori vatra, sad u nama
cebzab nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:56 sati.