Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2022, 19:06   #91
Milanez
Veteran

Registrovan: Aug 2016
Godine: 44
E-cig: CTHULHU HASTUR
Pohvala: 2,842
Pohvaljen: 1,261
Nivo reputacije: 304
Milanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputaciju
Uobičajeno Re: Umbrella baze

ako je takva situacija odmah nakon muckanja onda je ok .kad odstoji onda se razbistri
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2022, 19:10   #92
milanlaki
Iskusan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 13
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 47
milanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svima

Sacekacu do sutra onda, necu dodavati aromu. Ovo mi se prvi put desava. Do sada uvek providno.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2022, 19:41   #93
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 796
Pohvaljen: 906
Nivo reputacije: 175
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Ja takođe dugo koristim isti taj nikotin,ali još jači,od 100mg i boja nikada nije bila ni približno tako tamna.Uvek je lepe,providne boje čak i nakon dugog niza meseci od kada je otvorim i uđe vazduh.Jednom mi je boca trajala baš dugo jer sam imao predhodno zalihe tečnosti i nekih 30ml nikotina mi je stajalo oko 6-7 meseci,e tek nakon tog perioda je malo počeo da menja boju,ali opet nije baš toliko bio tamne boje.Probaj po malo i ako ne grebe grlo i nije ljuto,onda bi trebalo da je dobar.
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2022, 19:47   #94
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 48
E-cig: Aegis Pod|AP2|Argus Air
Pohvala: 2,424
Pohvaljen: 1,537
Nivo reputacije: 264
PřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputaciju

Predzadnji nic salt koji sam uzeo kod njih je bio baš, baš tamne boje. I potrošio se.
Sada, da li je nikotin oksidacijom izgubio na jačini (i da li to uopšte radi), ne znam. Ja ništa bitno primetio nisam.
Jedino mi je smetalo što su sve DIY tečnosti bile te ružne tamno braon boje.
Poslednja isporuka je nešto bolja. Iako tamnije od skroz prozirnog, kako i treba biti, ipak je bolje i tečnosti sada izgledaju normalnije.
Biće da je to kako im naiđe..

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2022, 20:04   #95
milanlaki
Iskusan član

milanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svimamilanlaki je poznat svima

Nemam iskustva sa drugim proizvodjačima, mućkam nekih 3 godine i uvek sa umbrella nikotinom. Do sada uvek skroz providan. Možda, kada smućkam bazu pa ostavim da se nadje tj da po potrebi dodam aromu, se desi da dobije neku žućkastu jedva primetnu boju, ali ovo iz flašice braon izadje sve. Flašica na slici ima 110ml Pg i 240ml Vg pa deluje svetlije.
Bzvz je sto puštaju tako u prodaju, da li menjaju dobavljače ili šta već rade , ali se nešto smorih
Videću do sutra kako će biti.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
Staro 17-05-2022, 19:58   #96
milanlaki
Iskusan član

24h posle. Kada smućkam parlament bledji je nego ova baza. Miris je OK tj kao i ranije.
Mozda probam manju kolicinu da napravim pa da probam, ali nesto me odbija. Videcu jos, verovatno odustajem od umbrelle, i ranije su bile neke serije koje su smrdele pa sam reklamirao itd.

Staro 23-05-2022, 23:58   #97
Dusan_
Iskusan član

Registrovan: May 2020
Pohvala: 30
Nivo reputacije: 19
Dusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od milanlaki Vidi poruku
Nemam iskustva sa drugim proizvodjačima, mućkam nekih 3 godine i uvek sa umbrella nikotinom. Do sada uvek skroz providan.
Ja uzimam Eldin nikotin, isto tako do skora im je uvek bio prvodian, blago zute boje. Ali, poslednje dve ture im je tamno crveni. Prodavac mi je rekao da je "nikotin uredu, nije oksidirao, boja je takva jer koriste druge sirovine za prozivodnju; niko im se nije zalio." Ja nisam primetio promenu u ukusu i sl., ali mislim da je agresivniji za sluznicu.
Dusan_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2022, 15:37   #98
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
Pohvala: 491
Pohvaljen: 1,284
Nivo reputacije: 253
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Što bi rekli naši trgovci: "Za dobru svinju, nema loše pomije."
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2022, 16:35   #99
milanlaki
Iskusan član

Pa izgleda da je tako.
Iz Umbrelle dobio odgovor da je boja takva jer je oksidirao nikotin i da je osim boje sve isto i da je bezbedno za upotrebu . Smućkao Parlament i Prime 15 pa kad malo sazri probaću.

Staro 24-05-2022, 18:26   #100
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,388
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 150
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Dusan_ Vidi poruku
Ja uzimam Eldin nikotin, isto tako do skora im je uvek bio prvodian, blago zute boje. Ali, poslednje dve ture im je tamno crveni....Ja nisam primetio promenu u ukusu i sl., ali mislim da je agresivniji za sluznicu.
Nije isti,smućkao sam jedan od prethodne, normalne žute ture i ovaj crveni samo sa bazom.Jači je upadljivo crveni i to toliko da bi se mogao pariti bez arome...Ja se nadam da će ga arome zamaskirati kad smućkam....
Edit: Nadovezao sam se na post - o Eldinoj oksidiranoj bazi govorim,da ne bude zabune.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-05-2022, 12:08   #101
Dusan_
Iskusan član

Registrovan: May 2020
Pohvala: 30
Nivo reputacije: 19
Dusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svimaDusan_ je poznat svima

Moze mod da premesti postove ako hoce

Nego, sto se tice ukusa, mirisa, meni je taj (Eldin) crveni nikotin isti. Ali je definitivno ostiriji u pm. Pece sluznice. Sinoc sam nasao staru gorila bocicu od 120ml, ostalo na dnu mozda 10ak ml tecnosti sa starim nikotinom. Upadljiva razlika.
Mislim bezveze, moracu da trazim drugi nikotin; jer prema prodavcu nikotin nije oksidirao, nego je Elda presla na druge sirovine, tako da ne verujem da ce se vrate na ovaj stari.
Dusan_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-06-2022, 12:25   #102
milanlaki
Iskusan član

Citat:
Originalna poruka od milanlaki Vidi poruku
Pa izgleda da je tako.
Iz Umbrelle dobio odgovor da je boja takva jer je oksidirao nikotin i da je osim boje sve isto i da je bezbedno za upotrebu . Smućkao Parlament i Prime 15 pa kad malo sazri probaću.

Prodje 15-20 dana od miksanja. Probao Parlament, što se tiče mirisa i ukusa, ali i same boje tečnosti i nema razlike sa prethodnim miksom. Očekivao sam da će barem biti veće razlike u boji, ali ništa spec.
Da li je tečnost oštrija (kako se pisalo u prethodnim postovima) nažalost ne mogu da kažem jer me već 10ak dana muče neke alergije itd... Pod stare dana počelo da mi smeta sve što cveta izgleda pa me grlo grebe u svakom slučaju
Staro 16-06-2022, 22:16   #103
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 703
Pohvaljen: 332
Nivo reputacije: 170
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Da li je neko skoro uzimao Eldin nikotin? Koristim ga zadnjih godinu dana i bio sam zadovoljan ali se sad dvoumim posle ovih komentara da nije više isti kao pre.

Ako neko ima preporuku za nikotin iz domaćih prodavnica.
doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:53 sati.