Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu
 
Alati za teme Način prikaza
Staro 01-12-2023, 13:08   #1006
illuminated
Iskusan član
 
Registrovan: Nov 2023
Lokacija: Beograd
Postovi: 147
E-cig: *.MTL
Pohvala: 161
Pohvaljen: 163
Nivo reputacije: 33
illuminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Samo da pohvalim korisnika @Popovic - pored togao sto je samoinicijativno dodao razne neke (meni bitne) sitnice predmetu prodaje, bio je tu, i tu je, da pomogne jednom 'RTA rookie'-u. Hvala!
illuminated nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2024, 16:28   #1007
Japanac
Aktivan član
 
Registrovan: Apr 2021
Lokacija: Zajecar
Postovi: 65
Pohvala: 1
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 23
Japanac je na dobrom putuJapanac je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Citat:
Originalna poruka od DP. Vidi poruku
Dobro vece svima, zeleo bih ovako javno da se oglasim povodom nekih stvari, jer dosta sam trpeo i gutao tudje lazi o nekim stvarima. Dakle da krenem, pare sam uplatio 12.11.2020. uplatio sam oko 110e za tripod rta, nakon uplate, desava se da sam paket cekao 7 dana da mi stigne, stigao je, ali u paketu su bile neke cevke i atomizer koji ja nisam hteo , odmah sam paket zatvorio i spakovao za slanje, doticni mi se nije javljao 2meseca od tada, kad mi se napokon javio rekao je kako je imao privatnih problema, sto razumem svi mi ih i imamo, ja sam spakovan paket vratio gospodinu u nadi da ce to da izvrsi neki pritisak na njemu da mi napokon posalje taj famozni Tripod Rta, ali desava se sledece, uz razne izgovore i ne javljanja je odlagao i odlagao slanje tog paketa, da sad ne pisem kakve izgovore mi je sve pisao , jednom je paket zalutao pa nije poslat, na kraju mi je film pukao jer je poslao po drugaru koji je licno trebao meni da donese, medjutim desava se da taj drugar mi uopste nije doneo paket niti bilo sta od toga, naravno sve i taj izmisljeni drugar i razni privatni problemi, bolesti i druge stvari sa kojima se ne treba saliti njemu su sluzili za izgovore, naravno ja i dan danas nisam dobio ni novac koji sam trazio nazad ni atomizer za koji sam dao pare.
Fascinantno je da se slike deviza kace u komentarima a dugovi se ne razduzuju. U pitanju je Pablito.
Zeleo bih samo da se zahvalim svima koji su stigli da procitaju do ovde i pozeleo bih Vam da se pazite sa kim saradjujete.
I mene je probao da zavrne,dogovorili ovde trgovinu pa milion raznih izgovora pa posle mesec dana dobio ugovoren ati...jedva...tako da sa njim nikada vise nista....izbegavati u sirokom luku......
Japanac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2024, 18:21   #1008
comid
Veteran
 
comid's avatar
 
Registrovan: Oct 2011
Lokacija: indjija
Postovi: 1,549
Pohvala: 373
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 165
comid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Pa nije se logovao na forum 2 god.
comid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2025, 09:34   #1009
bassman
Iskusan član
 
bassman's avatar
 
Registrovan: Apr 2022
Lokacija: Obrenovac
Postovi: 113
E-cig: Geekvape Wenax Stylus
Pohvala: 29
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 23
bassman je na dobrom putubassman je na dobrom putubassman je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Skyfall RDA klon / Caiman V.5 YFTK

Upozorenje, izbegavajte saradnju sa članom BalkanVaping, javio mi se pre 10 dana, zainteresovan da kupi oba atija, paket je poslat i onda kreće izmišljanje izgovora kako je u inostranstvu, zavlačenje, paket se danas vraća a on je lično potpisnik u pošti.

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?p=536210
bassman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na


Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:08 sati.
Powered by vBulletin Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
e-cigSerbia ©2011 - 2026

Kontakt   Pravilnik   Home   Facebook         


Footer
Top